Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sanogo se povredio na treningu i pauziraće 10 dana.

    Ništa novo kod nas.

    Mnogo povreda je bilo i prošle sezone, jedan od razloga je i nespremnost.

    Comment


    • Originally posted by Karamazov View Post
      Sanogo se povredio na treningu i pauziraće 10 dana.

      Ništa novo kod nas.

      Mnogo povreda je bilo i prošle sezone, jedan od razloga je i nespremnost.
      Taj Sanogo koliko sam ja upućen od letos nema odigran meč, upitna fizička sprema i 30 godina nisu baš ohrabrujuće stavke za "pojačanje"

      Što se tiče mladih igrača samo da dodam - pokazali klinci da nisu ništa gori od prevara Van La Pare, Jandera i ostalih dunstera za koje je plaćen najpre ugovor a onda i plata za iste koje sigurno nisu male.
      Dakle s jedne strane mlad igrač za kog ne plaćaš obeštećenje i sigurno ima višestruko manji ugovor od stranaca, pritom za domaću ligu ne zauzima mesto stranca, sigurno ćeš zaraditi na njemu od milion do možda 10+ miliona. Matematika je prosta i jasna i u krajnjoj liniji logična al' jbg gde je tu Tvorza da omasti brke

      Comment


      • Na početku sezone smo imali 4 golmana - Borjan, Popović (koji je ušao u poslednju godinu ugovora), Vasiljević i Stanković (koji je prosleđen na pozajmicu u Grafičar).
        Nepotrebno plaćanje Popovića, Borjan je branio 95% mečeva, Popović 3-4 puta bio među stativama, Vasiljević koji je doveden kao jedan od najperspektivnijih golmana lige nijednom nije branio. Komotno su mogli tog Popovića, koji sad odlazi za 0 u Levski, da utope bar za 200k nekim Rumunima letos i da rezerva bude Vasiljević pošto je ionako Borjan branio skoro celu polusezonu, a ove mrvice koje je dobio Popović verujem da bi bez problema na isti ili ne gori način odradio Vasiljević.

        Dalje, ekipa smo koja je igrala u formacijama sa jednim napadačem, a imali smo ih četvoricu.
        Kljakavog povratnika Boaćea, Pavkova koji je od svih najmanje zlo i može da bude od koristi, a i još uvek ga štiti Liverpul, Joveljića kog smo brže bolje utopili za 4 miliona da stagnira u Frankfurtu, a umesto njega doveli Tomanea iz portugalskog fenjeraša. Tu je bio i mali Krstović. Uočavamo dakle još grešaka, pre svega veliki broj napadača za ekipu koja igra sa jednim najisturenijim u polju, kola se lome na wonderkidu jer jedino njega mogu da prodaju za više od 2m, umesto da su se rešili za Boaćea za nekih 2M i ostavili Joveljića uz Pavkova i eventualno tog Tomanea koji je bio velika želja. Sa tom trojicom bi bez problema završili polusezonu, preživeli bi bez Boaćea (21u 6g) i pritom bi zaradili na transferu i skinuli ga sa platnog spiska gde je verovatno u samom vrhu. I dugoročno gledano bi u predstojećim prelaznim rokovima za malog Joveljića izvukli bar neki milion više.

        Imali smo problem sa bekovima, pogotovo na levoj strani, Rodić zacementiran jer nije bilo boljeg da ga istisne, brdo improvizacija i na kraju kao rešenje doveden rekreativac iz druge lige Kipra za 250 hiljada + plata. Hajdina šaljemo u Voždovac na kaljenje.
        Mi se ipak odričemo perspektivnog Alekse Terzića, ne uočavamo Marka Konatara koji su nam tu pred nosom i čekaju priliku. Jednog smo prepustili Fiorentini za manje od 2 miliona, drugi je još uvek tu u priči, ali smo i u tom slučaju ispali glupi i bacili nekoliko stotina hiljada na brazilsko kljuse i rekreativca bez kondicije. Taj novac je mogao da se prosledi na podebljani ugovor nekom od igrača.

        Na levom krilu imamo malog Gavrića, guramo sakatog Simića i dovodimo Van la Paru iz ekipe koja se u drugoj ligi bori za opstana, on u golgeterskom postu, dajemo skoro 2 miliona + ko zna kolika plata i to je trebalo da bude nagrada za ulazak u LŠ. Za polusezonu 11 utakmica 1 gol i to u kupu onoj Trepči kojoj smo stavili 8 komada... Jebeš mi sve, neka sam ja glup, ako Gavrić ne bi bar gol više dao za isti period. Opet ista greška, skupo (za naše standarde) pojačanje koje ne pruži apsolutno ništa i kojeg ne možeš za isti novac da prodaš dalje, zazuima mesto mladom igraču na kojem sigurno nemaš nikakav finansijski gubitak, a zarada može biti izražena i sa 8 cifara.

        Sve ovo bi direktno moglo da se odrazi i na uspehe reprezentacije, za 3 godine igranja Evrope smo istoj podarili samo Necu Radonjića čak i to je pitanje koliko je naša zasluga jer je momak klasa ali je u isto vreme i sam sebi najveći neprijatelj i od njegove volje zavise i dometi. Prosto je sramota da mi kao šampion države i ekipa koja ima kontinuitet igranja na Evro sceni nemamo reprezentativce, trenutno je penal situacija pozicija levog beka. Sakati Kolarov, kao i Rukavina na suprotnoj strani igraju jer nema ko drugi. Da je tom Terziću pružena prilika da izgazi ovu sezonu i da počinje da dobija poziv makar na širi spisak, kasnije i u prvi tim to bi mu značajno podiglo cenu i otišao bi sigurno za više od 1,7 miliona...

        Uzalud je ovo pisanje, ovo je sve moguće samo ako postoji plan i vizija, a mi i pored 3 uspešne sezone i dalje radimo po principu od danas do sutra, plasiraju nam priče kako igrače prodajemo da bi preživeli, a ovamo od UEFE inkasiramo po 20 miliona... Preslikana situacija kao sa Partizanom i Đurićem, titule, LŠ, navijačima fino jer se osvaja, upravi fino jer se izvlači fin keš, niko nikom ne brka u oko i živi se nekoliko sezona u blagostanju. E onda kad krenu kola nizbrdo bude svega i svačega i na kraju se klub uruši i padne na nivo Radničkog, sve to čeka i nas kad se promene "igrači" i kad se kolo opet okrene shvatićemo koliko je sve ovo zabluda i obmanjivanje navijača koji misle da će fudbal u Srbiji stvarno jednog dana postati ozbiljna priča - a u realnosti im ekipa ispada iz LŠ na onako providan način.

        Sećate se Stanojevića, kleli se ljudi u njega kao da je Murinjo. Kukali da bude selektor, on posle Partizana u 8 godina promeni 7 klubova uglavnom po Kini, Arabiji i Egiptu.
        Ista sudibina čeka Milojevića, sve je isto kao i tada u Partizanu preslikana situacija, samo što sad ide na našu vodenicu i niko neće da se pobuni protiv mafijaša i lopova u klubu i oko njega.

        Comment


        • +1 sve potpisujem.

          Samo što taj Boćiji je daleko hvaljen ovde npr. no ajde na konto starih zasluga je to išlo.

          Ja daleko kukam na saradnju sa Subotičanima, a i ovi ostali transferi pogotovo ovog špica iz Crne Gore, je jasna priča da se sa Đetićima malo obrne love.

          Evo juče Terza izjavio da je pogrešio sa našom decom, odmah potom se mali Eraković vraća u Grafičar ( meni opravdano jer imamo 4 štopera, nema on tu trenutno minute ), ali isto tako izlazi vest kako Terza dovodi nekog Makedonca od 19. godina na toj poziciji.

          I ko je ovde lud....moguće da se opet radi o nesporazumu nekom.

          Comment


          • Ibrahim Mustafa potpisao za Crvenu zvezdu.

            Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

            Comment


            • Originally posted by Brajkula View Post
              +1 sve potpisujem.

              Samo što taj Boćiji je daleko hvaljen ovde npr. no ajde na konto starih zasluga je to išlo.

              Ja daleko kukam na saradnju sa Subotičanima, a i ovi ostali transferi pogotovo ovog špica iz Crne Gore, je jasna priča da se sa Đetićima malo obrne love.

              Evo juče Terza izjavio da je pogrešio sa našom decom, odmah potom se mali Eraković vraća u Grafičar ( meni opravdano jer imamo 4 štopera, nema on tu trenutno minute ), ali isto tako izlazi vest kako Terza dovodi nekog Makedonca od 19. godina na toj poziciji.

              I ko je ovde lud....moguće da se opet radi o nesporazumu nekom.
              Ja bih ga prvi doveo. Sponzori Vardara zavrnuli slavinu, svi su na prodaju, mali debitovao za SMKD, 300k evra, mnogo bolje ulaganje nego neki stranac izvikan.

              Tih 300k obeštećenja i nekih 80 k mesečno je mnogo manje nego 6 meseci Kanjasovih i VLP i Žanderovih plata.

              Samo je bitno dovoditi mlade koji su stvarno potencijal a je neke kombinacije.

              Comment


              • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                Ibrahim Mustafa potpisao za Crvenu zvezdu.

                Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka

                Нови Сумаила/Зе Маркос/Вивеирос/Бруно Матос/Салами/Мбођ...

                Comment


                • To je sve Boaćijev agent koji je Srbin koji je u top odnosima sa Terzom, koji drži tog debila Boaćija i dovodi igrače kao što su ne ti koje si naveo, nego kao što su Tanakan i Sumaila i ekipa.

                  Samo da vidim ledja Boaćeu.

                  Comment


                  • Originally posted by 弱肉強食 View Post
                    Ja bih ga prvi doveo. Sponzori Vardara zavrnuli slavinu, svi su na prodaju, mali debitovao za SMKD, 300k evra, mnogo bolje ulaganje nego neki stranac izvikan.

                    Tih 300k obeštećenja i nekih 80 k mesečno je mnogo manje nego 6 meseci Kanjasovih i VLP i Žanderovih plata.

                    Samo je bitno dovoditi mlade koji su stvarno potencijal a je neke kombinacije.
                    I biće priča ala Tričkovski ili Avramovski. Kad smo mi to pa uboli sa Makedoncem ili Crnogorcem !?

                    Znaš i sam da je to truba priča ala Jirka.

                    Comment


                    • A i živo me interesuje da li su Delije prodale veru za večeru, da li će se prvo kolo pevati Terzi janjičaru !?

                      Comment


                      • Da li je moguće da neko napiše toliku količinu gluposti?
                        Dejan Savićević?
                        Ilija Najdoski?
                        Darko Pančev?

                        ?????...

                        Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                        C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                        Comment


                        • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                          Da li je moguće da neko napiše toliku količinu gluposti?
                          Dejan Savićević?
                          Ilija Najdoski?
                          Darko Pančev?

                          ?????...

                          Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                          Daj nekog iz sedamdesetih.
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                            Da li je moguće da neko napiše toliku količinu gluposti?
                            Dejan Savićević?
                            Ilija Najdoski?
                            Darko Pančev?

                            ?????...

                            Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                            Može neko i iz 1962. godine, ne bi bilo loš.

                            Comment


                            • Naravno Brajkula da će oni biti podmiren,i performans u Areni je bio "častan izlazak iz problema" oni su rekli svoje i sa par grafita...a onda im je vrv prvorođeni došapnuo nove misli. Zato se Tvorza tako i ponaša i ponovo je ispuzao iz rupe u koju se privremeno sakrio.
                              Do konačne rasprodaje.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Borjan, Gobeljić, Babić, Degenek, Rodić, Petrović, Jovančić, Gavrić, Ben, Nikolić, Boaći.
                                Ovo je trenutno i prvih 11. Verovatno samo umesto Babića uskočiće Pankov.

                                Kada se oporave Jovičić i Sanogo oni će biti zadnji vezni.

                                Comment

                                Working...
                                X