Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 3 penala za redom 3 napadača promašuju penal. Tomane Oly Boaće Arka i Pavkov Ludogorec.

    3 balvana, 3 idiota, 3 debila.

    3

    Comment


    • Dobro prvo poluvreme, dobrih i poslednjih 20 minuta.

      Jedino loš period 25 minuta drugog poluvremena.

      No, ide ovo na bolje. Lepo je videti ovakvu energiju, presing, pametno postavljanje na terenu.

      Sanogo će verujem poboljšati pas igru.

      Najviše raduju Nikolić i Gavrić, najbolji na pripremama.

      Comment


      • Originally posted by 弱肉強食 View Post
        Gobeljić je za Gajića Karvahal. Kakva rupetina od dečka malo je failo da preko njega primimo gol.

        Bukvalno dečko ne postoji. Ja sam prvi bio za njega ali za 2 klase gori od Gobeljića koji je prosek.
        Gajić je prevara decenije, koliko smo očekivali a on momak baš nije dorastao Zvezdi...
        Biće kao sa onim Pavlovskim, talenat u omladincima posle toga propast

        Comment


        • Originally posted by poacher View Post
          Gajić je prevara decenije, koliko smo očekivali a on momak baš nije dorastao Zvezdi...
          Biće kao sa onim Pavlovskim, talenat u omladincima posle toga propast
          Slično kao mi svojevremeno sa Antonovim. Došao na velika zvona otišao ko posranko. Ne znam dal je neko zapamtio neku njegovu ozbiljnu rolu u crno-belom dresu.

          A bio je na Mundijalitu jedan od glavnih stožera zlata.

          Slično sve vama sada sa Gajićem.

          Ne znam šta se desi pa kad dođu u srpski brlog od fudbala igraju ko iz zonske lige da su uzeti.

          Comment


          • Ma čuj, nije srpska liga uopšte toliko loša koliko su oni dva kurca od igrača. Najjače sad da okrivimo srpsku ligu.

            Majstore, ako znaš, znaš i ovde i onde. Oni očigledno ne znaju. Gajić je nesnadjen igrač i uopšte jako slabo izgleda.

            Radnički Niš level max

            Comment


            • Gajić je školovaniji igrač od Gobelje.

              Problem kod njega što od odlaska iz Srbije malo je igrao, plus je bio i povređen.

              Ruku na srce nije on dobio ni pravu šansu kod Vladana.

              Dešavalo se da odigra dobro utakmicu pa onda bude na sledećoj na klupi. pa na sledećoj na tribini.

              Ne treba se ni tek tako njega odreći, u deficitu smo sa desnim bekovima a ima kod njega materijala da se napravi dobar desni bek.

              Comment


              • Od Gobelje, ruku na srce, nije teško biti školovaniji. Pokazao je u Ligi šampiona koji su mu limiti i da je permanentno bio "crna ovca" u Zvezdinoj defanzivi. Ali je sve nedostatke i manjak znanja nadoknađivao fanatičnom borbom do poslednje kapi znoja. Gobelja je onaj igrač koga treneri ustvari vole. Borac bez mane i straha koji ne preza glavu da postavi na šilo ili nož.

                Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                Comment


                • C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                  Comment


                  • Popović - Gajić, Pankov, Milunović, Konotar - Vulić, Ivanić, Simić, Garsija - Vukanović, Tomane
                    Još jedna prilika za Konotara.

                    Odavno mladi igrači nisu dobili ovoliko prostora na pripremama.

                    Comment


                    • Ova postava je užasna.

                      Uvati me dremež.

                      Comment


                      • U drugom poluvremenu počinju Nikolić, Gavrić i Pavkov, umesto Ivanića, Simića i Tomanea.
                        Last edited by Karamazov; 02-02-20, 15:40.

                        Comment


                        • Isto. Predjem da gledam Barnli Arsenal, nista bolje.

                          Valjda ce ovo drugo na nesto da lici.
                          insta: engleski_dopisnik

                          Comment


                          • Ipak nije Simić izašao nego Gajić.

                            Comment


                            • Ne moze levog beka Simic (a ni inace), evo sanse preko njegove strane.
                              insta: engleski_dopisnik

                              Comment


                              • 1:1.

                                Loša utakmica Pankova.

                                Tuga šta su uradili od tima sa prelaznim rokovima.

                                Comment

                                Working...
                                X