Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Priču o nekakvoj "deci" može da gura samo neko ko je budala ili ima direktnu finansijsku korist od provizija.
    Muhamed Ben i Milan Pavkov su doneli Salzburg i Liverpool, kakva crna "deca" kakvi bakrači.

    Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

    Comment


    • Originally posted by La Jugoslavia View Post
      Priču o nekakvoj "deci" može da gura samo neko ko je budala ili ima direktnu finansijsku korist od provizija.
      Muhamed Ben i Milan Pavkov su doneli Salzburg i Liverpool, kakva crna "deca" kakvi bakrači.

      Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
      Значи ови из Партизана су будале што су гурнули Павловића у ватру истрпели га годину дана и узели 10 милиона?
      И што ће оног малог Стевановића исто утопити за фин кеш?
      Наши клинци тренутно који конкуришу за први тим нису на тако осетљивим позицијама као што је био Павловић, ми нисмо у позицији да морамо да се крпимо и да морамо да их гурнемо у ватру и практично цео ослонац екипе пренесемо на њих. На више поља смо ми у предности, имамо фину залиху бодова у лиги, 3 одличне сезоне у Европи иза себе, омладинце који играју елиминациону фазу ЛШ... а за све ове године смо успели фудбалу да подаримо једног Нецу Радоњића који ни није наша школа. Тужно, на тој деци треба радити и они су ти који треба клубу да донесу резултат, након тога да донесу и лову од трансфера, а њима као награда иде одлазак у неки већи клуб где ће имати већа примања и где ће имати прилику да заигра са најбољима. Не да деца одлазе у неке осредње клубове, а да нису ни пришли првом тиму, све да би лопужа стрпала себи паре у џеп јер је мало оно што смо добили од награда из УЕФЕ...

      Мазао нам је очи троугао Терзић-Мркела-Милоје оним аматерским појачањима из неких циркус екипа попут Жандера, момак је тотални рекреативац, без кондиције, доведен из неког Пафоса са Кипра можда и 2. лига...скоро чујем да се неки део наших припрема односи на тај Пафос, да ли имамо утакмицу са њима или можда тамо имамо неки део припрема нисам тачно сигуран али је очигледно нека шмуцинг комбинација Терзића.
      Ван Ла Пара, Томане, па и онај малени Гарсија, циркус играчи довођени из фењераша и друголигаша да се ствара шампионски тим
      За то време нама одлазе Терзић, Јовељић и још неколицина клинаца којих се навијачи за пар година неће сећати да су уопште дужили опрему Звезде.

      Едит: само мали додатак промашаја које смо доводили из хира - Чаушић, Јирка, Кафу, Мелег, Сумаила, Стојиљковић... њих смо се бар решили, а у екипи тренутно има бар још толико половњака и полу фудбалера који заузимају место неком Жељку Гаврићу, Вељку Николићу и другим младићима.
      Last edited by poacher; 29-01-20, 21:58.

      Comment


      • Možda smo i primorani na uvođenje mladih iz našeg omladinskog pogona uzevši u obzir da od sledeće sezone u timu mora da bude (koliko ono, 3 mlada igrača?? ili više), da UEFA zahteva neki broj igrača iz svoje škole u sastavu za svaku utakmicu (makar na klupi).
        Tako da ja vidim ove njihove igre (odlične btw) samo kao dobar dodatak tom moranju.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Задовољан сам и првим и другим полувременом, меч су одиграли 21 играч и два голмана и свако је дао свој максимум. Радимо на детаљима и побољшању игре и све за сада иде добрим током. Немам шта да замерим било ком играчу, напротив, имам само похвале - нагласио је Станковић.
          Nemoj Deki da si zadovoljan ovakvim poluvremenima, mora ovo daleko bolje.

          Comment


          • Originally posted by NSG View Post
            Ja ti ne mogu otvarati oci i govoriti da se derbiji ne igraju vec nekoliko godina. Znam da ne verujes u to. Verujes da ne moze da se izgubi titula ali ne verujes da se derbi ne igra.

            Pljujes na Evropu i nacin igre a pominjao sam ti vec da ne mozemo da gradimo napadacki fudbal jer decenijama nemamo takve igrace. Srbija nema takve igrace. Vladan najbolje zna ovako, to je dobitna kombinacija za Evropu, za ligu. Koliko timova je pobedilo Liverpul posle Crvene Zvezde?

            Uvek Srnic!

            Dva igraca si pripisao kao njegov potpis jer su sa podneblja gde je on radio. To pouzdano znas ili samo nagadjas? Ako pouzdano znas onda ih uporedi sa ostalih 20 koje je on izabrao, doveo i napravio rezultat. Ako je svaki peti ili deseti njegov transfer promasaj meni je to odlican procenat u odnosu na rezultate koje je doneo.

            Koja deca? Svako ko iole vredi ode odavde pre sto se ozbiljnije zaigra. Na to dodaj roster od 30 igraca koji mu je ostavljen gde moraju svi da igraju.

            Rekli mu pre sezone da trazi zamene za Stojkovica Savica Rodica Jovicica Bena Boacija i Pavkova. Sve njegovi igraci. I ni za koga dinar nisu dobili.
            Derbi se ne igra? Derbi se igra jedina čista utakmica koju Miloje batadjorista nije mogao nikoga da dobije pa smo se provlačili geometrijskim golovima. Lažem, dobio je Djukića jednom.

            Žrtvica Miloje, to veruje samo neko ko ne zna.

            Comment


            • Originally posted by 弱肉強食 View Post
              Derbi se ne igra? Derbi se igra jedina čista utakmica koju Miloje batadjorista nije mogao nikoga da dobije pa smo se provlačili geometrijskim golovima. Lažem, dobio je Djukića jednom.

              Žrtvica Miloje, to veruje samo neko ko ne zna.
              Kao sto rekoh, veruj u sta zelis.

              Ne menjaj teze, niko ne govori da je zrtva nego ti govorim da malo iskuliras od Milojevica. A to da li znam ili ne znam nemam nameru sa tobom da diskutujem, jer ti je argument ocajan. Nijednog trenutka nisam pomenuo ni tvoje godine ni tvoje redovno menjanje misljenja ni to koliko fudbala imas u nogama.
              insta: engleski_dopisnik

              Comment


              • Treba još mnoge odstraniti sa spiska, al neće ići to tek tako kako su mislili Mrklea i Terza.

                Gledam juče Vukana i naježio sam se. Sam sebe sapliće, prijem lopte jao lele.

                Nije ni čudo što ga Deki zamenio iako je ušao u drugom poluvremenu u igru.

                Neverovatni su naši promašaji sa novim igračima.

                Iako se očekivalo da redovnim igranjem evropskih takmičenja ide na bolje što se tog polja tiče, desilo se suprotno. Sve je gore i gore.

                Profućkana je golema lova u ništa. Da ne zaboravimo i nekoliko mladih igrača (uglavnom Brazilci) koji su došli u omladince ili na kaljenju u Grafičar.

                Danas se ne zna gde su i da li se još uvek bave fudbalom.

                Meni ostaje žal što nismo na pravi način iskoristili igranje u LŠ. Da budemo Liverpul u našoj ligi, da ne može nam niko prismrditi.

                Comment


                • Originally posted by NSG View Post
                  Kao sto rekoh, veruj u sta zelis.

                  Ne menjaj teze, niko ne govori da je zrtva nego ti govorim da malo iskuliras od Milojevica. A to da li znam ili ne znam nemam nameru sa tobom da diskutujem, jer ti je argument ocajan. Nijednog trenutka nisam pomenuo ni tvoje godine ni tvoje redovno menjanje misljenja ni to koliko fudbala imas u nogama.
                  Ma čoveče ja iznosim svoje mišljenje. Ja ni ne mislim da sam u pravu uvek. Hoću da pljujem Milojevića malo da se ravnoteža napravi.

                  Jer sve što ne valja to kao nije Miloje nego je veseli Mrkela. Jeste, sigurno je Mrkela doveo Žandera i Kanjasa. Da kažu ljudi pošteno, prekucao čovek evropu, prvenstvo dobro igrao godinu dana, počeo da gubi konce, loše dovodjenje, loše upravljanje rosterom i velika mrlja - jebao ga Partizan kad je stigao, to je objektivno.

                  A ne sve pozitivno - Milojević, sve negativno svi ostali.

                  Njemu je uvek uprava kao podmetala nogu i on se ni za šta nije pitao ali je velikomučeničkim nadljudskim naporima uprkos trudu uprave da ga upropasti, uspeo.

                  E to misli javno mnjenje.

                  Lepo treba da se izvuku stavke i da se kaže gde je bio dobar, a gde treš, a ne da se pravi krsna slava Milojdan.

                  Ne može Milojević da se abolira za nagomilan škart i da se sve svali na upravu jer to nije istina.

                  A njegov igrački kadar je gori od Grofovog. Grofovi stranci pod Milojevićem su izborili Evropu.

                  Tako da nije Milojević savršen trener i daleko daleko ie od toga. Negde dobiješ sa njim, negde mnogo gubiš.
                  Last edited by Cassius Clay; 30-01-20, 11:20.

                  Comment


                  • Čaušića je lično tražio, Kanjasa lično, Žandera lično, VLP nije, Simića, Jovančića i Vukanovića lično. Vulića je Mrkela. Dalje, Mateo iz Grčke, čik pogodite ko je tražio njega? Njegoša nije.

                    Da ne ispadne zla uprava mu dovela kante a on jadan uprkos svemu on se uzdigao. Ne.

                    Čovek ne ume da izabere igrača i nema jasnu koncepciju igre, mi u prvenstvu nismo dominirali uopšte igrački.

                    On zna disciplinu, zna da igra protiv jačih kao što je radio u Čukaričkom, trebaju mu dva krila beka brzinca (Radonjić i Srnić) i dok ih imao bilo je neke igre.

                    Čovek je jednodimenzionalan, i samo je bio u regresu po igri.

                    E sad želim činjenice da me opovrgnu. Ali bez onoga da ima najveće uspehe u postbarijevskoj eri, jer da su imali ovakva ledja države neke generacije iz 2000tih, igrali bi ne LŠ, nego 1/4 finale LŠ.

                    Da li iko normalan misli da bi najbolji Milojevićev tim dobio Zvezdu sa Žigićem, Bastom, Jankovićem, Pantelićem i ostalim klasama?

                    Comment


                    • https://www.mozzartsport.com/fudbal/...-igraci/349201

                      Pa kad ste ti i onaj dunster dovodili igrače od 30+.

                      Na golo oko se vidi da su najbolji igrači, toliko upada u oči da boli. Pozitivno boli jer je to ipak pozitivna stvar. Da su igrali u LŠ već sad bi stiglo ukupno 20 milki za obojicu, možda je to sreća jedina u ovome.

                      Pošto često pratim Real nisam mogao a da ne pomislim na Modrića kada se Nikolić jednom oslobodio čuvara. Tako mu se lopta lepi za nogu da je to neverovatno.

                      Gavrić non stop traži da igra 1 na 1 ali za razliku od Adžića koji je onda kod nas bio sličan, momak ne srlja uopšte.

                      1:10:54

                      Last edited by Cassius Clay; 30-01-20, 14:12.

                      Comment


                      • Drago mi je da se danas za Srnića, Milića, Vukanovića i Gobeljića priča da su kanturine, odnosno da sa njima ne može da se igra moderan fudbal.

                        Inače, Terza se oglasio, kaže slika sa Janjičarima je nesporazum, a što se karti za LŠ tj. njihovih cena tiče, jbg pogrešio je, kriva je neka četvoročlana komisija, on tada nije bio tu, kada se to razmatralo, ali je ipak odobrio.

                        Stavio je tačku na priče, neće on više nikome da se pravda, pogotovo ne forumašima, navijačima i narodu....eto pored basketa sada imamo i fudbalski klub u privatnim rukama.

                        Comment


                        • Ja cenim njih zbog zalaganja, nisam nikada od njih očekivao da budu u prvih 11. Ne mogu ljudi iznad svojih limita.

                          Ali videti na pripremama da toliko odskaču dva igrača - oba klinci, je otvaranje očiju.

                          Najinteresantnije od svega je i što je Konatar bolji od Žandera i Hajdina zajedno.

                          Pa se onda postavlja pitanje...

                          Samo da se očisti ceo kadar. I Degenek, i Borjan, i Boaće Pavkov njih dvoijca obavezno. I Ivanića se ratosiljati na leto uz Tomanea ako se ne dokaže.

                          Jug se takodje pokazao fenomenalno nego Stanković ne može njega i Erakovića da ubaci zbog nagomilanog kadra.

                          Zamislite kad nam klinci svi mogu da uskoče u prvi tim umesto prvotimaca. To govori i koliko su oni dobri i koliko su ovi ograničeni.

                          Comment


                          • Sva ta priča o "mladim" igračima i "deci" je najobičnija baljezgarija nekoga ko nema ama baš nikakvog iskustva po pitanju stvaranja kvalitetnog tima sposobnog za kompetentno takmičenje u Evropi.

                            Igrač je dobar ili loš, a ne nečije "dete" ili slična nebuloza.
                            Najbolji tim ne čini 11 Piksija, već svoje mesto itekako zaslužuju i Vujadin Savić i Filip Stojković i Milan Rodić i Mitchell Donald i Nenad Krstičić i Slavoljub Srnić itd itd itd...

                            Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                            Comment


                            • I ja mislim da malo preterujemo sa klincima, treba im dati šansu naravno, ali nisu baš iznad ovih što su izborili pare u Evropi.

                              Sentimentalni smo mi malo na našu decu, treba im dati šansu, sve mekano.

                              Comment


                              • Pa niko ih ni ne gura jer su klinci već zato što je mali Gavrić na 90 minuta pokazao više od Van la Pare za 6 meseci i odigrao 7x bolje od Garsije koji ne postoji.

                                Nikolić za Vulića po pozicioniranju i kontroli lopte, a i za Ivanića, mešavina Modrića i Aimara. I šta sad, mi ćemo samo jer su klinci da ih guramo u stranu a da nam igraju iskusne Ling long igračine?

                                Jug je bolji od Gobeljića kao winger, stvarno ne vidim razlog. Ne treba ih gurati jer su mladi, već zato što su bolji.

                                Mislim, nisam ni ja bio upoznat sa Veljkom toliko, a onda sam gledao highlights iz Grafičara i Zvezde gde daje gol sa pola terena.

                                Nema tu klinac ili ne, ili znaš ili ne znaš.

                                To je više pitanje za klub i bivšeg trenera kako to da klinci iz Grafičara imaju bolju tehniku i prijem lopte od domaćih i inostranih pojačanja, tako da Gavrić, Konatar i Nikolić odigraju u milimetar presing po levoj steani pa dodje lopta do Alekse Vukanovića koji je primi i sapne se o nju i padne?

                                Nikad nisam da klinac igra ispred klase, nisam ni da igra kada nije zaslužio, ali nisam ni da kanturine zbog kao nekog iskustva zauzimaju mesto deci koja su bolji igrači već sada.

                                Nema to veze s godinama ili znaš ili ne znaš.



                                0:50 mali daje sa pola terena gol. Dajte Mirku, Jovanči i Vuliću na prazan gol a da udje pod prečku, neće ga pogoditi sat i po vremena.

                                Ili da namestimo Juga i Gobelju da centriraju, Gobelja ako jednu digne moet da ubrizgam u venu ko narkoman.

                                Naši igrači ne znaju osnovne fudbalske stvari i u sistemu koji nije Milojevićev defanzivni i ratnički ti nedostatci dolaze do izražaja onako izbijaju oči da naš desni bek ne ume da centaršut uputi.

                                Gajić koji nije imao jedan prodor godinu dana, Gobeljić koji samo ima pluća, ofanziva ne zna šta je, Vukanović koji se sapinje o loptu sam, Vulić koji je dobar samo na lopti, kretnja sranje, nije defanzivni vezni, nije kreator, Njegoš operisan, stvarno da se zapita čovek ko je i po kojoj preporuci dovodio te igrače...
                                Last edited by Cassius Clay; 30-01-20, 19:15.

                                Comment

                                Working...
                                X