Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Као Салзбург или Славија, људи сабијају пресингом

    Comment


    • Normalno. Ja ne verujem da mi možemo igrati kao Španci jer nemamo toliko tehnički potkovanih igrača i takvu školu. Ali presing i umiranje svakako, Garsija neki dan pritiska jednog, drugog, trećeg, ostali gledaju.

      Kada onim buzdovanima iz lige izadjemo visoko, kada sinhronizovano napadnemo loptu, to je to. Moramo vežbati u ligi da bi u Evropi značili nešto.

      Ne možemo se mi takmičiti sa jačim klubovima na kvalitet već na radnu etiku, uigranost i požrtvovanje, a to je do discipline i postavke.

      Gobeljić ne može da predribla nikoga, ok. Onda mora da pogine kad izgubimo loptu da je vrati iz momenta dok se ne razvije napad i mora da ima snange 90 minuta.

      Hoću da samljemo tempom Partizana na derbiju. Da ne mogu da iznesu loptu i da se igra na njihovoj polovini. Pa neka na kraju i pobede, neće niko biti ljut. Treba da vežbamo do kvalifikacija.

      Comment


      • Visoki presing je precenjen.
        Inteligentna postavka, strateški raspored na terenu i tehnička obučenost će u svako doba dana i noći napraviti prevagu nad muvama bez glave koje samo trče za loptom.

        Vladan Milojević je u sebi nosio DNK Crvene zvezde, znao je tačno koji su zahtevi i koji je način da se oni ispune.
        Odlazak Vladana Milojevića signalizira kraj jedne ere koja prekratko trajala, morao je da ostane u klubu najmanje jednu deceniju.

        Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
        C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

        Comment


        • Hvala ti Miloje za sve, bilo je posebno uzivanje pracenje Zvezde u poslednjih par godina.

          sigpic

          Comment


          • Kad prave ove timove decenije evo jedan od mene -

            Borjan, Lućo Ibanjez, Savić, Degenek, Ninkov, Ninković, Krstičić, Radonjić levo, Evandro(Ben) ofanzivni, Katai desno, Hugo Vieira špic. Stavio bih Jovića ali nije u Zvezdi pokazao puno.

            Hugova 3 gola u derbiju pamtim, Boaćeovog se ne sećam nijednog. Prvi gol levom posle pasa Plavšića na Marakani, drugi čuvena bomba, treći na armijskom pašnjaku kada se glavom poklonio.

            Ko kaže da je Boaće bolji igrač od njega slobodno nek skoči sa mosta.
            Last edited by Cassius Clay; 19-12-19, 21:41.

            Comment




            • Samo ću postaviti ovu sliku. Hvala na svemu doktore.

              A sad da podržimo Dekija, pa dogodine i njega da veličamo kad prođe grupnu fazu LŠ.

              Comment


              • https://mondo.rs/Sport/Fudbal/a12622...-transfer.html

                Terzo, Terzo....

                Comment


                • Debil mrtvi. Treba mu jebati mater ako nastavi ovako i ako ne promovišemo 4 omladinca u sledećih 6 meseci. Do kad više

                  Comment


                  • Originally posted by 弱肉強食 View Post
                    Debil mrtvi. Treba mu jebati mater ako nastavi ovako i ako ne promovišemo 4 omladinca u sledećih 6 meseci. Do kad više
                    Rekoh ti da nije do Milojevica i da se on tu nista ne pita.
                    insta: engleski_dopisnik

                    Comment


                    • Kada je promocija Dekija?
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Originally posted by Ganac View Post
                        Kada je promocija Dekija?
                        Za par min, 13h.

                        Comment


                        • Nije se Milojević ni bunio nego je dovodio Kanjasa i Žandera od 30 i kusur. Nećemo sada praviti nešto što nije. Da on nije inicijator tih prodaja mladjih, nije, ali da ga je boleo kurac za mlade, i tek kako jeste.

                          Comment


                          • Al je naoštren Deki. Deki i Miloje lekcije kako je klub ipak gospodski za mnoge na ovom svetu. Bar u ovom trenutku. Kakva bezbolna smena.

                            Au kakav govor, napaljen je do maksimuma. Čovek treperi.
                            Last edited by Cassius Clay; 21-12-19, 12:12.

                            Comment


                            • Kaže Terza dvoumili se izmedju Dekija i Vidica haha sreća pa se ovako završilo onaj Vidić je prodao reprezentaciju kad god mu se ukazala prilika

                              Comment




                              • Dobro nam došao Deki!
                                Last edited by Karamazov; 21-12-19, 13:57.

                                Comment

                                Working...
                                X