Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisam očekivao da će Deki biti jedan od kandidata.

    Početnik je u ovom poslu al to ne mora značiti da će biti i loše rešenje za jedan veliki klub kakav je Zvezda.

    Igrao je na vrhunskom nivou, sa vrhunskim igračima, sarađivao sa vrhunskim trenerima.

    Imao je od koga da uči.

    Videćemo šta će biti.

    Inače, osim fudbalskih Deki ima i ljudske kvalitete. Ljudina!

    Comment


    • A kad crnite unapred tipa "pravićemo Miloja od blata"... Ako ih Deki naloži i zgazimo derbi, neću prsciti Milojevića ni od čega.

      Čovek nije hteo da produži ugovor, zasitio se. Stanković dolazi sada da se vidi kako to izgleda, pa ako baš promaši prvog juna dobijamo novo rešenje. Ako se pokaže da mu ovo ide, super, dobili smo novog trenera.

      I Savo je početnik pa je odučio Milojevića u derbiju i plasirao se u LE sa Partizanom. Osvajao je Deki i LŠ, radio sa Murinjom, Manćinijem.

      Samo je bitno da okipi oko sebe dobar štab, Kosan kad bi mogao da ostane...

      Comment


      • Izgleda da Deki potpisuje u petak.

        Nadam se da će i Kosan ostati.

        Vladanu golemo HVALA za prethodne godine! Ispisao je lepe stranice koje nikada neće otići u zaborav.

        Napravio je dela zbog kojih je ušao u knjigu odabranih i pridružio se najvećim legendama ovog kluba.

        Hvala Vladane i sve najbolje u nastavku karijere!

        Comment


        • Nema sta da crnim, tako trenutno mislim. Izvini sto nije u skladu sa tvojim misljenjem. A i o derbiju imamo drugacija misljenja.

          Ako bude tako, ako do juna bude uspesan, onda je odlican posao napravljen.

          Mora dobiti neke domace povratnike. Krsticic ili Katai su po meri.
          insta: engleski_dopisnik

          Comment


          • Ja ne mislim ništa jer ne znam kako će izgledati. Znam da Stanković ima trenerske ambicije i znam da je bio pomoćnik seaonu i po/dve.

            Znam da ima veze po Italiji. Šuška se i da će biti Italijana u stručnom štabu.

            Njemu novac ne treba sigurno, a ako dolazi u Srbiju, sigurno ne dolazi zbog Belgrade nightlife već zbog rezultata.

            Baš sam ovakvog trenera hteo. On nema pravo na grešku ako želi da bude trener. Pogotovo neće hteti da se obruka u svom klubu.

            Mogu da zamislim fanatizam sa kojim prilazi.

            Veljko Nikolić, Vulić i ekipa imaće šta da nauče od njega.

            Bilo je potrebno ovo Zvezdi.

            Svu pomoć ovog sveta imaće od svojih prijatelja, Mihe, Manćinija, imaće kombinacije po Italiji, pa zašto onda ne biti optimista?

            Ja ako vidim da je gurnuo 4-5 klinaca pošto je i on kao mlad počeo, ja sam automatski srećan.

            Sigurno neće imati fudbalski srpski mindset već žabarski. A tako sam i hteo da bude, jer su oni tata mate fudbala.
            Last edited by Cassius Clay; 19-12-19, 09:34.

            Comment


            • https://sport.blic.rs/fudbal/domaci-...ilijas/54t1qb5

              Ajmo ciganiiiii breeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!

              Ima da se grobari u tunelu useru u gaće, jebaće ih Stankela i Ričmond Boaće.

              Comment


              • Originally posted by 弱肉強食 View Post
                Ja ne mislim ništa jer ne znam kako će izgledati. Znam da Stanković ima trenerske ambicije i znam da je bio pomoćnik seaonu i po/dve.

                Znam da ima veze po Italiji. Šuška se i da će biti Italijana u stručnom štabu.

                Njemu novac ne treba sigurno, a ako dolazi u Srbiju, sigurno ne dolazi zbog Belgrade nightlife već zbog rezultata.

                Baš sam ovakvog trenera hteo. On nema pravo na grešku ako želi da bude trener. Pogotovo neće hteti da se obruka u svom klubu.

                Mogu da zamislim fanatizam sa kojim prilazi.

                Veljko Nikolić, Vulić i ekipa imaće šta da nauče od njega.

                Bilo je potrebno ovo Zvezdi.

                Svu pomoć ovog sveta imaće od svojih prijatelja, Mihe, Manćinija, imaće kombinacije po Italiji, pa zašto onda ne biti optimista?

                Ja ako vidim da je gurnuo 4-5 klinaca pošto je i on kao mlad počeo, ja sam automatski srećan.

                Sigurno neće imati fudbalski srpski mindset već žabarski. A tako sam i hteo da bude, jer su oni tata mate fudbala.
                Kakve ti gluposti pises to je jezivo. Cuj trener ne dolazi zbog nocnog zivota Beograda...hahahahaha..ajdeeee nismo znali. Covek je mogao otici u nocni zivot na Mars..

                Ma do jaja je Deki, samomine izgleda i ne zvuci bas kao trener.


                Drago mi je sto se desio ovaj momenat...ali Sava ga oducio od fudbala.. Savo je takav debil da to svet nije video. ovo mu je prva i poslednja stanica u trenerskoj karijeri...a videcemo gde ce Miloje malo vam je 2LS i LE i prolece...

                Malo vam je,malo vam je... Sad kad krene Helsinki da kara..
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Šta reći osim očekivano.
                  Vujadin Savić, Damien Le Tallec, Filip Stojković, Mitchell Donald, Nenad Krstičić, Guélor Kanga, Slavoljub Srnić, Nemanja Radonjić, Aleksandar Pešić, Vladan Milojević, Milan Kosanović...
                  Znamo svi dobro šta je bilo ranije!
                  Luka Jović, Marko Grujić, Hugo Vieira, Aleksandar Katai, a danas Aleksa Terzić i Dejan Joveljić...

                  Zaključak se nameće sam:
                  Da su klub vodile kompetentne osobe, motivisane isključivo sportskim ciljevima, Crvena zvezda bi danas bila izuzetno čvrst i zajeban kolektiv, a gostovanje na Marakani bi bila paradigma fudbalskog pakla.
                  Nažalost, odlazak Vladana Milojevića će samo otvoriti vrata novih poniženja u Evropi, koja će uslediti u budućnosti, a isključivi krivci za to će i dalje sedeti u upravi kluba.

                  Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                  C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                  Comment


                  • Nebojša i Miloš pomoćnici preferiraju 4-4-2 vidim. Mi smo rodjeni za 4-4-2 sada, sa Tomaneom i Pavkov/Boaće.

                    Iza Ben, Marin, Garsija, Bakula neki rombić, i pozadi klasika.

                    Nemamo mi od čega da se branimo u ligi, nego gas do koske.

                    Losmi nemoj me prozivati, jer ako ti odogvorim, odgovoriću ti kako ja umem, a onda ćeš da se žališ. Ne diram te uopšte i nemam nameru da se s tobom raspravljam
                    Last edited by Cassius Clay; 19-12-19, 09:59.

                    Comment


                    • Razocarao se kad sam ugledao vest, ovako bez strasti kad gledam. Bilo je mana naravno, ali sve je to mnogo bolje nego sto je bilo pre Miloja. Imali smo domacu dominaciju, 3 Evrope, 2 LS, 1 prolece, 12/12 u dvomecima(i Oly dvomec bismo rezultatski uzeli da se tako gleda, a i ovako smo mogli da prodjeno da nije bilo nesrece koja nema veze sa Milojem, promasen pa onda glupo skrivljen penal na kraju) i prilicno olaksan put za LE narednih godina. Kazem bilo je jako losih utakmica, mene konkretno zabolela LS i gusebje krila i spiceva, ostale i derbi i manjak igracke dominacije u prvenstvu. Ali opet kada se sve stavi na papir mislim da je vise bilo pozitivnog i to mnogo. Suvise mi je ovo velika kocka, tj Zvezda me jos nije oslobodila straha od sezone kupanja i komsijskih vezanih titula. Uz Miloja bar smo otaljavali prvenstvo.
                      Last edited by colchonero; 19-12-19, 10:09.

                      Comment


                      • Istine radi, UGOVOR mu je ponudjen a on je ODBIO. Ovo je za Losmija. Znači nije ga niko terao, SAM je otišao.

                        Madrid prvenstvo je rešeno i ovo i sledeća s obzirom da opozicija bojkotuje izbore. Za to se ne brinem ni najmanje. Nema tu ko u ovon strukturi klubova da pridje, sve i da izgubimo sve derbije.
                        Last edited by Cassius Clay; 19-12-19, 10:12.

                        Comment


                        • Gospodin Nebojša Milošević je ogroman plus za Crvenu zvezdu.
                          Fudbalski intelektualac najvećeg mogućeg formata, pleni autoritetom znanja i elokvencijom.

                          Upravo to je ono što je potrebno Crvenoj zvezdi, najkvalitetniji mogući kadrovi.
                          Opšte je poznata činjenica da je elitni ljudski kapital upravo ono na čemu počivaju temelji svakog evropski uspešnog kluba.

                          Dolazak gospodina Nebojše Miloševića u ovom trenutku u Crvenu zvezdu je najveće moguće pojačanje za klub.
                          Moram ovako javno da pohvalim Zvezdana Terzića za ovaj vizionarski potez.
                          Kada se u obzir uzme najava izgradnje Nove Marakane, bez onih odvratnih traka oko terena, može se mirne duše priznati da su sve to koraci u pravom smeru za Crvenu zvezdu.

                          Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                          Last edited by La Jugoslavia; 19-12-19, 10:14.
                          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                          Comment


                          • Bio je asistent Slaviši kod nas. Slaviši koji je uzeo titulu sa siromašnim kadrom i mnogo nepovoljnijom strukturom. Ovaj drugi, Milojević, nikada čuo za njega nisam, ali ovo što je za 2 sezone došao od 3. do prve lige Švedske je nešto. Dolazi i još jedan Italijan najverovatnije.

                            Comment


                            • Ma brate bilo je zatvoreno i sa Grofom pa bio Vozdovac, zatvoreno je od 2012. pa je 4-4 ili hajde 4-3 ako tu godinu ne racunamo, plus njihovi kupovi naspram 0 nasih. A uostalom voleo bih da igracki uzimamo titule.

                              Comment


                              • Nije baš bilo do kraja. Sad je tu već većina klubova naša. Jebaće ih Čuka, Voša, Napredak i Radnički bar za 10 bodova svake godine. I ako Grafičar uleti, itd.

                                Ma igrali smo sranje pod Milojem, neophodno je bilo. Ja sam srećan, a pogotovo me raduje ovaj pomoćnik Milojević.



                                Deluje mi odlično.

                                Comment

                                Working...
                                X