Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cestitke za prolaz. Ben za malo tragicar da bude ali dobro je ispalo....Milojevic mnogo izaziva srecu i za sad ga prati jer je opet povukao rucnu kad treba da pobedi utakmicu. Ne znam da li je nekad neki tim odigrao 4 neresene utakmice za redom u kvalifikacijama za Ligu sampiona i prosao dalje. Ove sezone Milojevic nece da ostvari pobedu u Evropi resio covek da obori rekord u neresenim rezultatima Ocekujem 4 neresene utakmice u grupi.....

    Idealan zreb bi bio kombinacija zvucnih i pobedivih timova kao npr:

    Barselona
    Benfika
    Dinamo Zagreb (apsolutno najpozeljniji tim od svih iz treceg sesira uz mozda Olimpijakos i Klub Briz mada su oni jaci)

    Comment


    • Vladan u Evropi samo 2 utakmice izgubio na našem staidonu.

      Treću godinu uzastopno igramo grupnu fazu nekog evrospkog takmičenja.

      Do pre neku godinu ovo je za nas delovalo bajkovito.

      Comment


      • Uki, ko dolazi, ko dolazi, ajde pevaj

        Comment


        • Originally posted by Mr. Wolf View Post
          Cestitke! Pogotovo Urosu i Notu
          Hvala brat moj.

          Srećno sutra.

          Odigrali smo oprezno, sledeće godine ko nas izvuče hvata se za glavu. Zna da ima minimalne šanse za prolaz.

          Žao mi Vujadina sad mnogo, ali to je život.

          Comment


          • Originally posted by 7528. View Post
            Hvala brat moj.

            Srećno sutra.

            Odigrali smo oprezno, sledeće godine ko nas izvuče hvata se za glavu. Zna da ima minimalne šanse za prolaz.

            Žao mi Vujadina sad mnogo, ali to je život.
            Utorak i sreda su ipak termini rezervisani za Ligu šampiona

            Comment


            • Mr. 12/12

              Od odbrane protiv Krasnodara krenuo je tocak u drugom smeru konacno. Posle onog sa Bordoom i gola Mikica pa penala mislio sam da smo prokleti. A onda je Borjan to odbranio, pa Trnava u 80+ 1na1 pa Salzburg, pa Kopenhagen penali i sada opet brani u 90om. Isto iz gluposti kao i protiv Krasnidara smo primili kad su oni bili "bezopasni". Sto Uros kaze vrlo losa izmena Boaci- Ben kada se ovaj vrhunski okrenuo na sredini i prosledio posle za asistenciju za gol. Mada mozda i povreda(to nije uticalo na izmenu mislim da bi bila svejedno) Ben zamalo tragicar. Ali nebitno sada apsolutno. LIGA SAMPIONA se ponovo igra kod nas, samo to je vazno.


              Sudija maestralan u odnosu na one iz proslog kola (i ovde i u Danskoj)
              Last edited by colchonero; 27-08-19, 22:28.

              Comment


              • Povredio se Boaći.

                Šteta što Vukan nema malo više znanja. Taktički je večeras odigrao za desetku.

                Bila je greška u Švajcarskoj što je Vladan menjao njega a ne Ivanića.

                Kod gola je reagovao školski, rutinski ga tutnuo.

                Comment


                • Vukan je bolji na špicu nego na krilu.

                  Comment


                  • Originally posted by madrid View Post
                    Mr. 12/12

                    Od odbrane protiv Krasnodara krenuo je tocak u drugom smeru konacno. Posle onog sa Bordoom i gola Mikica pa penala mislio sam da smo prokleti. A onda je Borjan to odbranio, pa Trnava u 80+ 1na1 pa Salzburg, pa Kopenhagen penali i sada opet brani u 90om. Isto iz gluposti kao i protiv Krasnidara smo primili kad su oni bili "bezopasni". Sto Uros kaze vrlo losa izmena Boaci- Ben kada se ovaj vrhunski okrenuo na sredini i prosledio posle za asistenciju za gol. Mada mozda i povreda(to nije uticalo na izmenu mislim da bi bila svejedno) Ben zamalo tragicar. Ali nebitno sada apsolutno. LIGA SAMPIONA se ponovo igra kod nas, samo to je vazno.


                    Sudija maestralan u odnosu na one iz proslog kola (i ovde i u Danskoj)
                    Treba ti telefon oduzeti na ulazu u stadion
                    Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                    До поновног сусрета, твој Швабо

                    mala H2H 2018/19
                    suicide
                    2019
                    velika H2H 2019/20

                    Comment


                    • Madrid legenda. Njegovi izveštaji sa stadiona su najbolji. Treba čoveku dati akreditaciju, a ne onim smradovima iz "Danas"-a.

                      Leže nam ovi Skandinavci, Švacjarci, Austrijanci.

                      Mislim da bi najveći problem imali sa Žabarima i Špancima.

                      Comment


                      • Tenk da se ne pomjera.
                        Jedino što bi se za samu grupu trebalo pojačati. Možda neki S-400 ili bar Armata T-14.

                        Comment


                        • Originally posted by Nerealan View Post
                          Treba ti telefon oduzeti na ulazu u stadion
                          neka, da ima, za buduće generacije da čitaju, da se sećaju

                          Čestitke na prolazu!

                          Spoiler
                          Valjda izgubite svih 6.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Hahahahaha

                            Najjace je sto ni rec nisam napisao na stadionu, a vecina ovog sto sam posle napisao je bila retrospektiva Zvezdinih avantura u Evropi zadnjih godina.

                            Tako je Uki, pusti Nerealnog i Markana oni su prekobrdasi.

                            @Nerealni Auf Wiedersehen
                            Last edited by colchonero; 27-08-19, 23:02.

                            Comment


                            • Originally posted by forum1nick View Post
                              Tenk da se ne pomjera.
                              Jedino što bi se za samu grupu trebalo pojačati. Možda neki S-400 ili bar Armata T-14.
                              Da li da zovemo "Danas" kad potpišemo s-400?

                              Comment


                              • dobri su izveštaji, iz fazona

                                "da, da, na tekmi sam"

                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X