Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jedno je igrati na veštaku a drugo na Rajku. Veliki smo favoriti kući. Možda bii Milunović krntija trebao da odigra revanš ispred Radovana zbog iskustva i bunarenja ovih, mada biće tu i Jovančić.

    Dakle, Borjan, Rodić, Degenek, Pankov/Milun, Gobelja(bio odličan večeras, bravo momak), sredina Jovančić, Kanjas, levo Garsija, sredina Ben, desno Marin, špic Tomane. Pavkov da udje u igru u drugom poluvremenu. Ili levo Marin desno Garsija. Ben Marin Garsija Tomane najjača navala poslednjih 20 godina.

    Sve drugo je razočaravajuće sem ovoga

    Neka prodaju Ivanića i Boaćija sutra za 0 i 50%, sutra ujutru prodati.
    Last edited by Cassius Clay; 21-08-19, 22:06.

    Comment


    • S obzirom na okolnosti, veštačka trava, gostujući teren, nekompletni, odličan rezultat za Zvezdu, moglo je i gore.

      Ne pratim nešto Zvezdu ove godine, ali ako Tomane može na krilo, onda u revanšu krila on i Garsija, Marin mora igrati u sredini i samo u sredini, znači iza Boaćija ili Pavkova.

      Garsija krenuo loše, ali posle se podigao, vidi se da zna fudbala.

      Nemojte Ivanića pljuvati, ne bira on igrače koji će igrati. Ako imaš više od 11 igrača i njega staviš u tim, onda znači da ima i gorih od njega ili vi bolje znate od Miloja koji živi sa njima.

      Comment


      • Ili crnogorska veza čiji je igrač pa su očekivali da odere sezonu i da podele novac a on se raspao kao Čaušić.

        Ne abolira to Milojevića ali njegove fiksacije su naširoko poznate.

        Comment


        • Da li stvarno veruješ u to?

          Comment


          • Originally posted by goku View Post

            Nemojte Ivanića pljuvati, ne bira on igrače koji će igrati. Ako imaš više od 11 igrača i njega staviš u tim, onda znači da ima i gorih od njega ili vi bolje znate od Miloja koji živi sa njima.
            Ne kritikujem ja njega i ne lepim po neku ružnu reč iz dosade, već zato što mi sam daje materijala za to.

            Tako se pričalo i za Čauša da Vladan vidi nešto što mi ne vidimo, pa vidimo na kraju kako je završio.

            Nije bio problem ni strpljenje, evo čekamo ga više od godinu dana da odigra neku kvalitetnu utakmicu, al ona nikako da dođe.

            Vreme je da malo pegla klupu.

            Comment


            • Ne verujem ni u šta ali ni ne isključujem mogućnost. Kažu da je to neka ex Bata Kan Kan Brano Terza šema. Šta ja znam, ne pijem kafu ni sa kim, samo ne mogu da verujem da tip ne izbija iz prve postave a ne igra ništa.

              Jedno poluvreme je odigrao hajde. Toliko je i Garsija za jednu utakmicu. Ne znam do kada se čekaju Ivanić i Boaće menadžerske kombine
              Last edited by Cassius Clay; 21-08-19, 22:27.

              Comment


              • Čak i da si u pravu, ko je onda kriv?

                Ivanić ili Miloje koji pristaje na te šeme?

                Comment


                • Originally posted by Stojanče View Post
                  Ne kritikujem ja njega i ne lepim po neku ružnu reč iz dosade, već zato što mi sam daje materijala za to.

                  Tako se pričalo i za Čauša da Vladan vidi nešto što mi ne vidimo, pa vidimo na kraju kako je završio.

                  Nije bio problem ni strpljenje, evo čekamo ga više od godinu dana da odigra neku kvalitetnu utakmicu, al ona nikako da dođe.

                  Vreme je da malo pegla klupu.
                  Nemojmo se zajebavati i biti neozbiljni pričama šta takav trener treba da radi.

                  Kapiram ja da je ovo forum, da ljudi iznose svoja mišljenja, ali ako ćemo pričati šta trener treba da radi koji tri godine pravi rezultate i ako mi bolje znamo od njega onda do q.

                  Gde je Zvezda bila pre Miloja, a gde je sada?

                  Ne pričam ja ovde o rezultatu tipa Muslin koji je imao najbolje igrače i to materijalizovao, već o nekom ko sa slabijim timom u seriji izbacuje i pobeđuje bolje od sebe već tri godine za redom.

                  Ovo danas je bio skroz drugi tim od onoga prošle godine, samo 2-3 igrača, i opet je na pragu ulaska u LŠ, LE je već obezbeđena.
                  Last edited by Karamazov; 21-08-19, 22:51.

                  Comment


                  • Originally posted by goku View Post
                    Čak i da si u pravu, ko je onda kriv?

                    Ivanić ili Miloje koji pristaje na te šeme?
                    To sam ja isto za Sergeja govorio da nije on kriv što ga je Krstajić zvao. Ali mi nije jasno da od onakvog igrača iz Batea čovek postane zec.

                    Comment


                    • Originally posted by goku View Post

                      Nemojmo se zajebavati i biti neozbiljni pričama šta takav trener treba da radi.

                      Kapiram ja da je ovo forum, da ljudi iznose svoja mišljenja, ali ako ćemo pričati šta trener treba da radi koji tri godine pravi rezultate i ako mi bolje znamo od njega onda do q.

                      Gde je Zvezda bila pre Miloja, a gde je sada?

                      Ne pričam ja ovde o rezultatu tipa Muslin koji je imao najbolje igrače i to materijalizovao, već o nekom ko sa slabijim timom u seriji izbacuje i pobeđuje bolje od sebe već tri godine za redom.

                      Ovo danas je bio skroz drugi tim od onoga prošle godine, samo 2-3 igrača, i opet je na pragu ulaska u LŠ, LE je već obezbeđena.
                      Nisam ja napisao da bolje znam od Vladana, to da sam napisao s razlogom bi se forum tresao od smeha.

                      Pisao sam da smo u vezi Čaušića bili u pravu i da imamo i previše strpljenja za Ivanića.

                      Vladan je sebe upisao u knjigu odabranih, ma šta ko pričao njega štite dela a ona su najbitnija.

                      Bože moj niko nije bezgrešean pa tako i Vladan. I on sam je po završetku prošle prvenstvene utakmice rekao da je imao previše strpljenja za pojedince.

                      Očigledno da je u vezi nekih igrača pogrešio.

                      Ipak, kad se sve skupi i sabere i podvuče crta te njegove greške su patuljaste u odnosu na ono što je uradio.

                      A uradio je džinovski posao.
                      Last edited by Karamazov; 21-08-19, 22:55.

                      Comment


                      • U redu je, ali ako neko igra loše u seriji mečeva, a i dalje je u timu, ko je kriv? Igrač ili trener koji ga stavlja da igra?

                        Zašto pljujete igrača?

                        Comment


                        • Naravno da je kriv trener osim u slučaju ako trenutno nema boljeg i da bi sa nekim drugim bilo gore.

                          I o tome smo pisali. Al ja ako kritikujem trenera onda se ti javiš i napišeš da nemam pojma i da ne znam bolje od Vladana.

                          Ja Ivanića pre svega kritikujem zbog njegovog kukavičluka i manekenskog pristupa.

                          Comment


                          • Ovaj iks ide na dusu Milojevica jer je pobeda ispustena onog momenta kad je izbacio Garsiju i odrekao se kontra-napada i nastavio ponovo da se kocka sa svojom odbranom cekajuci kraj utakmice vise od pola sata. Ne shvatam zasto taj covek voli toliko defanzivu kao sto ne shvatam kakav to fetis ima prema Boaciju. Veceras je moglo da bude 1-3 ili 2-3 ili bilo koja pobeda da covek nije odlucio da se brani citavo poluvreme pri tom onemogucivsi igracima da idu lakse u kontru izbacivsi igraca koji je za to i doveden. Garsija i Marin su zajednicki mogli da kreiraju jos neku sansu pa i gol. Bespotrebno su igraci baceni na muke previse defanzivnim pristupom kao i u Kopenhagenu. Ono sto je Milojevic radio od 55 radi se u najgorem slucaju od 75 minuta. Ivanic i nije neka takticka greska sasvim je solidno odigrao, a mogao je biti korisniji u kontrama da je Milojevic tako zeleo ali on izgleda zivi za defanzivni blok od 10 igraca kao da uziva da gleda dok mu se ekipa grcevito brani.
                            Last edited by tamonajugu; 21-08-19, 23:29.

                            Comment


                            • Originally posted by Stojanče View Post
                              I o tome smo pisali. Al ja ako kritikujem trenera onda se ti javiš i napišeš da nemam pojma i da ne znam bolje od Vladana. [emoji3]
                              To je taj začarani krug iz koga nema izlaza.[emoji3]

                              Igrač igra loše u seriji, a pošto trener ima uspeha ne možeš da pljuješ po treneru već moraš po igraču koji realno nije ništa kriv, jer da može bolje sigurno bi igrao.

                              Comment


                              • Ako neko ima gif situacije kada je upotrebljen Var, neka okači.
                                Može i golove.

                                Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                                Comment

                                Working...
                                X