Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Upravo tako, nerezonski totalno je prepunjen igrački kadar preskupim igračima i trener je doveden pred svršen čin, tačno se zna ko ide na teren, a ko na klupu.

    Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

    Comment


    • To je trener tražio isti onaj koji je najplaćeniji u klubu i ima milion evra platu.

      Ne širite dezinformacije ako niste upućeni. Trener je tražio sva pojačanja.

      Comment


      • Sto se mene tice oterajte ga,ali ja vam kazem da u tom slucaju jos 30 godina necete igrati LS,gledao sam razne diletante na klupama Zvezde i Partizana u zadnjih 30 godina,Milojevic zna sta radi,on vec sad ima spremne zamene za igrace koje ce da mu prodaju,zato su i dovedeni na vreme.

        Comment


        • Originally posted by Uroš View Post
          Non stop mu igraju isti ljudi
          Tačnije forsirao je jedne iste ljude iako se videlo da nemaju kvalitet. Njegova greška je i što je previše rotirao, nije uigravao ekipu. A i način na koji je želeo da razigra pojedince je bio čini mi se pogrešan. Recimo Jevtović pre nekoliko kola odigra majstorski, pa na sledećoj utakmici nije ni u protokolu. Takvom jednom igraču je potreban kontinuitet, ne može se ovako razigrati. Morao je i Gajića da forsira, da ga sprema za kvalifikacije.

          Comment


          • Dobro ne moramo igrati puca mi kurac za Lš ako gubimo od Partizana.

            Ma ljudi gladni igre on forsirao jedne te iste

            Comment


            • Odbijena ponuda za Bena 5 miliona jer se trenerče bunilo. Kukao sisa za Ivanićem i Čaušićem, jedan ne igra, drugi ne zna šta igra.

              Sad se premišljao nešto seljoberčina kao da li ostaje a ima milion evra platu.

              Džaba i dsquared i emporio armani kad ti digneš kragnu na polo majci seljaku jedan.

              Comment


              • Ne znam ja sta ste vi to danas gledali,ovde je realno rezultat trebao da bude 0:0 pa da se igralo jos tri dana da Borjan nije pogresio,losa utakmica i Zvezde i Partizana,ima deset godina kako nisu odigrali dobru tu derbi utakmicu i jedni i drugi,muka ih je gledati mozda i vise od tih 10 godina,Evropa je jedino merilo kvaliteta.

                Comment


                • Čoveče mešavina drugog i trećeg tima Zvezde je bolja od Partizana igrački. Ovo je sramota

                  Comment


                  • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                    Ne znam ja sta ste vi to danas gledali,ovde je realno rezultat trebao da bude 0:0 pa da se igralo jos tri dana da Borjan nije pogresio,losa utakmica i Zvezde i Partizana,ima deset godina kako nisu odigrali dobru tu derbi utakmicu i jedni i drugi,muka ih je gledati mozda i vise od tih 10 godina,Evropa je jedino merilo kvaliteta.
                    Gledali smo to da je nikad gori Partizan bio bolji večeras. Za razliku od nas vi ste bar stvorili neku šansu, srećom pa onaj Ivanović se dva puta spetljao, valjda mislio i da su ofsajdi.

                    Comment


                    • Pa ko kaze da nije Zvezda bolja,i ovaj tim koji je izasao trebao je da razguzi Partizan 5:0 da su imali volje da igraju,zato i pricam da je ovo namesteno,po direktivi FSS,nije dzabe Milosevic postao trener Partizana,mora nesto i da osvoji,jos jedan od onih ljudi kome se mnoze funkcije za poslove koje ne zna da obavlja.

                      Comment


                      • Joj brate nemoj molim te... Baš je namešteno pa su stavili na Marakani da nam se poseru po glavi. Da je ostalo u Nišu ili da je na JNA pa da imaš na kojij tezi da maštaš.

                        Comment



                        • "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Ja sam Partizanovac,nemam ama bas nijedan razlog da budem na strani Milojevica i Zvezde,ali ovde je sve jasno,Partizan se raspada na svim nivoima,usao je SNS,SPS kadar da od Partizana napravi seoski klub koji nece proci drugo kolo kvalifikacija LE u narednih par godina a ako doguraju do treceg kola to ce da predstavljaju kao nevidjen uspeh. S druge strane,Zvezda nikad jaca,ne pamtim da je neki nas trener pravio ovakve rezultate u Evropi s nasim klubom jos od Ljupka Petrovica,ne zna se ko je vise uradio za Zvezdu,Vucic pumpanjem para u klub ili Milojevic ulaskom u LS i u nenormalnoj konkurenciji uzeta 4 boda.

                            Comment


                            • A sto se tice ovih nasih titula i kupova,ma to su gluposti,ciste politicke odluke da li ce ih uzeti Zvezda ili Partizan,kao sto je i bilo od SRJ pa nadalje,jedino Arkan jedne godine prekinuo to silom.Evropa je jedino merilo kvaliteta i trenera i ekipe.

                              Comment


                              • Pa shvatice i taj sns kadar da od Partizana koji igra samo kvalifikacije ne moze da uzme lovu.....pokusace oni da naprave Partizan koji ce opet biti zlatna koka jer uvek su dve pa i tri zlatne koke bolje od jedne Ubacili su svoje ljdue i u Partizan i u Zvezdu i u Radnicki i sigurno nece propustiti priliku da izvuku maksimum love, a to se ne postize urusavanjem kluba. Svakako ce Zvezdu najvise gurati ali nece propustiti sansu da ulzoe nesto para i u ostala dva kluba kako bi posle i od njih imai koristi
                                Last edited by tamonajugu; 23-05-19, 21:40.

                                Comment

                                Working...
                                X