Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Praštajte ako RSB nije dozvoljen, ali nisam mogao da odolim a da ne postavim ovaj kilip:



    Bože me sačuvaj, ovi baš rade punom parom na svom marketingu.

    Comment


    • Originally posted by forum1nick View Post
      Ma Miloje prešao igricu. Dupli krunu da stavi u vitrine i ja ne znam šta mu više ostaje. Da osvoji LŠ?
      E sada, ja stvarno ne znam kolike pare to naši treneri uzimaju na strani, ali osim Antića nešto se i nisu pokazali u zadnje vrijeme.
      Potpuno je druga situacija kada dođeš u klub u kome imaš 15 igrača koji zarađuju 3-30 miliona.

      Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
      Miloje ima i ok inostranu karijeru, sa tamo nekim Panioniosem je bio na dohvat titule u Grčkoj, baš se lepo potukao.

      Veliki radnik i borac.

      No jedno se slažem sa Urošem, ako hoće da ide, nek ide.....ne treba mu stajati na putu, treneri odlaze i dolaze, kao i igrači, klub ostaje, niko nije veći od kluba.

      Comment


      • Milojević ostaje na klupi Zvezde i sledeće sezone, javljaju mediji.
        Сутра брзо долази - треба човек постати
        Нестали су кодекси, остали су комплекси
        Победе су порази, а исходи су потресни!

        Comment


        • Hvala je Bogu i da na to stavimo tačku.

          Živeli cigani !!!

          Comment


          • Milojevicu velik si!
            insta: engleski_dopisnik

            Comment


            • Svaka cast
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Danas u 18č počinje spektakl. Više od 30 'iljade karata je do juče podignuto. Koliko vidim i Delije slave 30 godina postojanja, tako da se i naš saborac Uroš priprema za neviđeni šou program prepun koreografija, baklji, transparenata...Za one koji ne mogu doći tu je AS 1. Prenosiće kompletnu ceremoniju. Ne bih se izneadio da se i Vučko oglasi preko video bima i čestita titulu. Al nadamo se da mu neće pdnuti u glavi takva ideja.

                Drugovi, danas je divan dan. Uživajmo!

                Očekivani sastavi:

                Comment


                • Pre svega sjajna vest za ostanak Miloja ako je tacna, dobijamo kontinuitet i nastavljamo pricu, ako budemo sampioni i naredne godine Miloje bi bio prvi trener sa tri uzastoone titule u nasem klubu.

                  Comment


                  • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                    Pre svega sjajna vest za ostanak Miloja ako je tacna, dobijamo kontinuitet i nastavljamo pricu, ako budemo sampioni i naredne godine Miloje bi bio prvi trener sa tri uzastoone titule u nasem klubu.
                    Miljanić je već osvojio 3 vezane s Džajićem i ekipom.

                    Dobro je da je Milojević ostao

                    Comment


                    • Odlična vest, samo se nadam da će neke stvari prilikom analize sezone Vladan promeniti. On što je važno jeste da i Kosan ostaje, jedan bez drugog oni ne mogu, tada najbolje funkcionišu.

                      Spoiler
                      Last edited by Karamazov; 19-05-19, 11:24.

                      Comment


                      • Sta mislite, ima li sansi da Marin ostane?
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Ostaje sigurno za kvalifikacije, a posle toga ne verujem. Možda i ostane ako uđemo u LŠ.

                          Comment


                          • Ako ne budu uprava&ekipa zajebavali sa dovođenjem igrača (nekih kombinacija) onda će Marin ostati jer je on ovde jedina zvezda i neprikosnoveni vođa tima, odavde čini mi se može samo u Kinu da ubere neki veći ugovor ali čini mi se da baš i ne trči za parama.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Ignjovski dolazi, Rajković ili Pankov.

                              Fiorentina je kontaktirala Nestorovskog, videćemo tu šta će biti tu nije bilo ni kontakta.

                              Rajković isto nije bilo to su moja nagadjanja, Ignjovski dolazi 300%, ceteris paribus.

                              Comment


                              • Na Ignjovskog sam zaboravio. Vidim da je u poslednje vreme malo igrao, ali svakako da ima kvaliteta i ogromnog iskustva igranja u jednoj od najjačih liga.

                                Comment

                                Working...
                                X