Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by kronostime View Post
    Ne vuci mi cestitog komsu u to blato - radice stupac.
    Evo odmah kreće ljubomorisanje i pokušaji da se komši pokvari sreća. To nije blato nego zlato, 5 soma plata bato.

    Comment


    • Originally posted by Stojanče View Post
      Kolega Ganac i ja bi mogli da imamo neki naš šou program na klupskoj televiziji. Da poprckavamo komšije, taj neki fazon. Samo da nas ne navataju posle i ne izdevetaju. Inače, lepa vest je da ćemo i mi imati koristi od prodaje Luke Jovića. Uzećemo delić novca.
      Ja bih, ali moram proći pored komšine kuće (čitaj zasede) tako da moram biti miran

      Eto, vidiš...stupac, kolac...ima da radi
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Originally posted by Stojanče View Post
        Evo odmah kreće ljubomorisanje i pokušaji da se komši pokvari sreća. To nije blato nego zlato, 5 soma plata bato.
        Za te pare žrtvovaću leđa.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Originally posted by Stojanče View Post
          Kakav ustavni poredak? Nemoj da potcenjuješ nas seljake i misliš da smo mnogo naivni. Znamo mi dobro naš ustav, nigde tamo ne piše da Zvezda mora biti prvak. Sve što je Zvezda stekla, stekla je pošteno. Naša parola je - ne muljaj, ne kradi, pošteno radi pa zaradi, da te život nagradi. Time se mi vodimo. Što se tiče psovki sa tribina, ja sam još uvek normalan čovek. Kao takav gadim se na takvo psovačko pevanje. Al da i toga nije bilo, opet bi se Lalat šepurio. Podseća me na mog ćurana, kad ga dobro utovim šepuri se i pravi se važan ko da dolazi iz Holivuda. U svakom slučaju utakmica sa Nišlijama biće utakmica sezone. Nadam se da će Vučić taj dan proglasiti za neradan. Kad već nema para, nek narod uživa u hlebu i igara.
          Originally posted by Stojanče View Post
          Pokuc'o i njima đavo zvani Zloćko na vrata. Sećam se te pesme, sa zadovoljstvom su je pevali. Al dobro, zbog rivaliteta je to očekivano. Na svu našu muku pevali su da te dotuku, neće sigurno da pruže ruku i sa dna povuku. Neki su to radili iz mržnje a neko iz zezanja. Verujem da većina pre svih simpatizera Partizana ne bi želela da Zvezda rikne. Ne želim ni ja to Partizanu. Ja bih voleo da postoji zdravo rivalstvo, da se ne gledamo kao dušmani, nije ovo ni bitka na život i smrt. Najviše bih voleo da i njih i nas predvode pošteni ljudi, da se u našoj ligi pojavi neki novi Bečej, Proleter iz Zrenjanina, da oživi Vojvodina, da Radnički Niš bude uvek kandidat za titulu.

          Svima im želim dobro, takvi smo mi seljaci, imamo dobru dušu.
          Originally posted by Ganac View Post
          Za te pare žrtvovaću leđa.
          Nisi ti još probao "pukovačku kobru"...nek ti komša objasni od koje se radi. Man' se od seljaci, će te prevedu žednog preko vode.
          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

          Comment


          • Originally posted by Constantin View Post
            Man' se od seljaci, će te prevedu žednog preko vode.
            Mi seljaci smo najbolji deo države. Morao sam popiti lek za smirenje posle ovog posta. Pokaj se grešniče.

            A sad blago meni da se vratim temi. Evo jedan klip sa Milanom Gajićem.

            Comment


            • Originally posted by Stojanče View Post
              Mi seljaci smo najbolji deo države. Morao sam popiti lek za smirenje posle ovog posta. Pokaj se grešniče.
              Aj, Stojane ti si seljak kao što sam ja astronaut. Da si pravi seljak ti ne bi pio lekove za smirenje, nego bi drmnuo jednu domaću....
              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

              Comment


              • Originally posted by Constantin View Post
                nego bi drmnuo jednu domaću....
                Pa to je moj lek za smirenje.

                Tuta, ima istine u ovome što si napisao. Ja sam ljubitelj seoskog života, živeti na selu stvarno je divota.
                Last edited by Karamazov; 20-03-19, 17:49.

                Comment


                • Originally posted by Constantin View Post
                  Nisi ti još probao "pukovačku kobru"...nek ti komša objasni od koje se radi. Man' se od seljaci, će te prevedu žednog preko vode.
                  Neiskusno to, zemce.
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Rodić i Boaći se oporavili. Marin i Gobeljić uskoro će i oni. Dakle, protiv Mačve najverovatnije bićemo kompletni.

                    Comment


                    • Opaaa i Boace ce igrati. Uki?

                      Sent from my SAMSUNG-SM-T377A using Tapatalk
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Boćko se vraća bolji nego ikad. Tutnuće 10 golova do kraja prvenstva a onda sledi terorisanje Evrope.

                        Comment


                        • Get on your knees






                          Comment


                          • Koliko smo propali dovoljno govori da neko ima potrebu da se hvali sto imamo najgore huligane (a, nemamo, na srecu). Sta je sledece, ponos ako se proda najvise heroina ovde?
                            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                            Comment


                            • Posetio nas ljudina Krle.

                              Comment


                              • On treba isto da igra za repku, pre Bakule svakako.

                                Comment

                                Working...
                                X