Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Borjan produžio do 2023. godine

    Comment


    • Ako počne Boaće izlazim sa stadiona

      Comment


      • Danas u 6 rodjendanska proslava i borba za nova tri boda, da odrzimo razliku, 100 din je ulaz i ima humanitarni karakter, dodjite Zvezdasi u sto vecem broju.

        Comment


        • Originally posted by Uroš View Post
          Ako počne Boaće izlazim sa stadiona
          Nema Boacija danas, boli ga ponovo zadnja loza
          insta: engleski_dopisnik

          Comment


          • Sebičnjak bezobrazni. Prvo na jesen najavljivao odlazak u Englesku, sada se nešto busao u Lučanima kada je izlazio + svi se raduju Marinovom golu samo govno ne.

            Prevarante čitam na kilometar. Više LeTalek i Ben vole Zvezdu 1 000 000 puta, a za Luča Ibanjeza i Huga ne treba komentarisati. Pa i Donald.

            Ovog magarca boli uvo. Daje neke isprazne rečenice, demagog. Čak je i Kanga simpatičniji od njega. Jer Kanga zna fudbal za razliku od njega samo je nedisciplinovan i taktički nedovoljno odgovoran.

            Ovaj je najgori špic. Golovi u Zvezdi nisu merilo. Davali su ih i Orladnić kada je igrao, davao je i Sikimić, Hugo je dao tri gola u derbiju a verujem da ih je manje odigrao od prevaranta.

            Izgubio se lik u Kini još došao u svetskog i evropskog šampiona nešto daje izjavs da ide u PL, negoduje, treba svi za njega da rade je li...

            Pa to može Marko Marin da radi ali on je veličina i ne ponaša se kao debil. Ben od prvog do poslednjeg dana - profesionalac, pozitivan lik, bez izjava debilnih, skromno.

            Ali Bena niko ne voli. Benu niko ne tepa( čovek glavni za ulazak u LŠ).

            Zato je "Boćko" legenda. Najbolje da se posere po klubu. Teraj govno na trbine!

            Comment


            • Originally posted by NSG View Post
              Nema Boacija danas, boli ga ponovo zadnja loza
              Znaci Uki bezbijedan
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Originally posted by Miki28 View Post
                Znaci Uki bezbijedan
                Uki jeste - ali Bocko nije: Jurice ga Uki po zapadu.
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Za vecinu se slazem Urose, ali ako je Milojevic rekao da je on ok ko smo onda mi da svakih nedelju dana pokazujemo u njega. Od trenutne trojice mozda je najmanje dobar ali generalno nije najgori. Jedno vreme su on i Kanga sami drzali napad, nemoj ga ni toliko spustati.

                  A kako da tepamo Benu?

                  Miki28 Nego staa, vec sam mislio da ga trazim po tribinama, da vidim koji ce da trci ka izlazu kad spiker bude diktirao sastav
                  Last edited by engleski_dopisnik; 09-03-19, 14:40.
                  insta: engleski_dopisnik

                  Comment


                  • Benko

                    O č a j n o i g r a m o. Raspad formacija. Samo se uzdam da je to prelaz i eksperiment dok se ne vrati Rodić pa da se igra sa tri pozadi.

                    Činjenica za ovo je i to što nismo pobedili Partizan koga pobedjuju svi redom.

                    Nisam bezveze dramio posle prvog derbija, ovaj je već najveća sramota od krova i Voždovca.

                    Ne bude li u sledećem bilo 3 razlike za nas, nešto ne štima.

                    Ne mrzim ja Boaćija zapravo, on igra kako ume, nerviraju me ljudi generalno jer preuveličavaju njegove sposobnosti a spuštaju nekoga (Pavkova).

                    Da sam rekao u septembru "tu su negde" bio bih rasista i debil i bila bi to jeres, sada je to normalno. Izvinite što sam oduvek verovao u Pavkova i što nikada nisam hajpovao Boaćija.

                    Comment


                    • Originally posted by Uroš View Post
                      Benko

                      O č a j n o i g r a m o. Raspad formacija. Samo se uzdam da je to prelaz i eksperiment dok se ne vrati Rodić pa da se igra sa tri pozadi.

                      Činjenica za ovo je i to što nismo pobedili Partizan koga pobedjuju svi redom.

                      Nisam bezveze dramio posle prvog derbija, ovaj je već najveća sramota od krova i Voždovca.

                      Ne bude li u sledećem bilo 3 razlike za nas, nešto ne štima.

                      Ne mrzim ja Boaćija zapravo, on igra kako ume, nerviraju me ljudi generalno jer preuveličavaju njegove sposobnosti a spuštaju nekoga (Pavkova).

                      Da sam rekao u septembru "tu su negde" bio bih rasista i debil i bila bi to jeres, sada je to normalno. Izvinite što sam oduvek verovao u Pavkova i što nikada nisam hajpovao Boaćija.
                      Govorio si ti i da ce Napoli rutinski da prodje grupu i da su Simic i Stojiljkovic prava resenja, svasta nesto. Bilo bi nenormalno da bukvalno nikad ne budes u pravu. A taj "Bocko" je u prvom mandatu bio igracina za Pesica, sad su ga izvukli jer nisu imali nikog drugog.

                      I pre nego sto odgovoris, da, naravno da cu da te podsecam na ono sto si ti pisao jer ides djonom na drugacije misljenje i bezobrazan si. Nista licno prema tebi, to je upereno protiv odredjenog obrasca u ponasanju na forumu.
                      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                      Comment


                      • Mi cigani stvarno idemo iz kranosti u krajnost. Boaći je dobar napadač, za Zvezdu premija, sad što je Pavkov u formi ludačkoj pa seremo po Boaćiju je treće, a zaboravili smo da Pavkov ne tako davno nije mogao meda protiv onih sa Malte odakle već. Ne ide to baš tako ljudi ima kad igrač upadne i u krizu, kad ga ništa neće, pa ispliva i tako ide u krug.

                        Stojkovića smo prošle polusezone, pa i prošle sezone dizali u nebesa i stvarno je momak igrao odlično, sa manjim problemima oko centaršuta.

                        Simić je odigrao odlično osim utakmice u Austriji i derbija uglavnom sve i za to što je igrao daleko više pokazao od Ebisilija kojeg neki Zvezdaši priželjkuju u polju.

                        Polako ljudi ide nam ok, ne treba kukati.

                        Comment


                        • Comment


                          • Nije premija za Zvezdu Boaći. To je laž. Premija je Marko Marin. Možda Milunović u reprezentativnoj formi, i Milan Borjan. I tu ide tačka. Niko više nije premija Zvezdi od igrača.

                            Nemojte da izvlačim promašaje Boaćija kad sa 5m napucava golmana Krasnodara a posle taj Pešić daje 2. gol u gostima. Protiv Kelna prazan gol. Protiv Arsenala 2 100% šanse u gostima. Protiv Partizana uvalio nekako 3 gola na jedvite jade, toliko je Hugo strpao na manje utakmica( i to kakve golove, polulob, raketa sa 25 metara, i glavom na JNA)...

                            Loše se kreće, vazdušne duele ne dobija, 0 Lš golova. U derbiju je 1-1 sa Pavkovim ove sezone koji je igrao manje minuta.

                            Čak i one sezone gde je "dominirao" Pavkov je imao isto toliko samo u Radničkom što je 2x teže. A taj Pešić koji je igrao duplo manje imao je oreko 20 asistencija.

                            Pešiću se pamti CSKA, a ne pamti se Krasnodar. Boaći je promašio u Evropi 6-7 100% šansi, jedino je prekucao Spartu iz Praga koju će ruku na srce godinu dana kasnije Spartak iz Subotice izbaciti iz Evrope, odigrao dobro protiv Kelna u gostima i tu se završava priča.

                            Prošli derbi dao gol ali kriv za prvi. Udjite i vidite sve što navodim gole činjenice. Promašio pas i pao gol.
                            1:55 Je l to ta premija za Zvezdu?



                            Pavkov ili Pešić da igraju loše kao ovaj bili bi državni neprijatelji broj jedan.

                            On je bio igračina samo za ovakve teletabise, koji pročitaju tri vesti i pogledaju tri derbija plus još 5 tekmi ako se sve pogodi( Vošu, Niš) itd...

                            bez uvreda molim
                            Last edited by Constantin; 11-03-19, 08:34.

                            Comment


                            • Ma bolji Boaći od Pešića. Pešića oteraše Arapi, nije mogao meda, sad igra negde u Koreji valjda, da ne guglam.....

                              Što se Boaćija i Zvezde tiče, ja bih voleo da možemo boljeg stranca da dovedemo, ali to je to....možemo kao Grobari da iščupamo nekog iz druge lige Portugalije ili ko nekada lani da izmislimo nekog Bruna Mezengu, pa onog Edera što je igrao u eri Zdeneka Zemana.....ali to je sve pišanje uz vetar.
                              Last edited by Brajkula; 11-03-19, 07:56.

                              Comment


                              • I ja ne kukam nego mrzim nepravdu. Pavkov samo zato što je skroman i dobar pošten momak povučen i patrijahalno vaspitan, on nije za Zvezdu premija. Pa premija je, nego šta. Na njega deca treba da se ugledaju. A ne, kada njihov tim postigne gol a on je izmenjen, da cela klupa skače a njega da boli uvo.

                                "Raptura lože"... To sve radi mira u kući. Pališ ti batice na leto u Pjongjang neki za neki DjuSaŠu pa igraj spičošut.

                                Vidim ovom se Kinezi obradovali ko mater ludoj šćeri. Ne zezaj Brajkula obojica su ispod proseka. Nego smo mi bili u kanalu pa su nam delovali wow.

                                Ugrabićemo neku klasu za leto, iz Liga5, sa donieg dela tabele ili Holandija/Belgija, i Bog da nas pogleda.
                                Last edited by Cassius Clay; 11-03-19, 07:57.

                                Comment

                                Working...
                                X