Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @Ivanić _ da ne kudimo konja kojeg nijesmo jahali ..

    Meni su Jirka, Milunović i Gajić vrhunska pojačanja, za ostale će vidimo..

    Danas u 15h igramo sa Mariborom, valjda poslednja tekma na ovim pripremama..

    Comment


    • Teško da će se na leto dovoditi bilo ko i bilo šta sem napadača + jedan igrač gde zagori. Marko Marin i Ben, sigurno ostaje jedan od njih dvojice do kraja kvalifikacija tako da je to mesto uz Mirka Ivanića popunjeno.

      Trenutno, Ivanić bi trebalo da igra centralnog veznog.

      Sjajno spaja igrače i smrtonosan je u kontrama, stoga me ne bi čudilo za evropska izdanja da ide Bakula-Jovančić, ispred Ivanić, desno Ben, levo Marin, špic Pavkov.

      Jovelja odlično radi treninge i odličan je na pripremama bio. Već je polako vreme da uz Pavkova koji je udarna igla u napadu, zauzme neko svoje mesto.

      Najgori na pripremama bio je Ebisilio i to je jasno svima koji su gledali, i ne znam odakle ljudima to da napišu da je Ebislio za klasu bolji od Ivanića.

      To čitam danima. Prvo fizički se nije doveo u red. Drugo, svaki ali svaki pas mu je loš, protiv Rabotničkog se odbije lopta od njega, pukne kontra i primimo gol.

      Meleg je trebao da ostane pre njega a sada je Ivaniću dat i Melegov broj.

      Ivanić ne da je vrhunsko pojačanje nego je u rangu svih tih igrača.

      A to što je grobar, ni meni se ne svidja, ali takva je politika kluba. Evo i Borjan hoće da završi karijeru u Zvezdi.

      Comment


      • Kad smo kod Marina, evo ga brat trči kao da je krenuo u jagode.

        Comment


        • U igri za leto je i Stanislav Ivanov iz Levskog. Drago mi je što se priča o tome, jer to znači da Zvezda ide u pravom smeru. Mlad, talentovan, low-risk investicija. Pavkov, Joveljić, Ivanov, ili ako Pavkov ode, Andrija Pavlović, Joveljić, Ivanov, bilo bi stvarno više nego dobro, štaviše odlično.

          Comment


          • Sa Ivanićem neće Marin morati ovoliko da se vraća. Strašan tim imamo. Znam da je nemoguće da igra Gajić pre Žuuleta ali Žuletov centaršut slab. Ok se ubacuje.

            Marin Marko madjioničar. Još da je Aca Katai ovde pa da idemo na ušatog

            Comment


            • E moj Brajko koliko si bio u pravu za Donalda, a rekli smo odmah za Jovančića šta će biti, mangaš je na debiju odigrao kao zmaj, zategao stativu bio. Još sam ja verovao u Ebisilia a ti ga majstore na prvu skenirao da je foraš.

              Ako te smori advokatura pridruži se kumadžijama Andjelku i Lunetu...

              Jirka odličan u oba pravca, ali Jovančić najveći šmeker u ekipi uz Marina. Koliko staložen sa loptom u nogama...

              Btw Simić mi je ispred Vukanovića, za sada.

              Comment


              • MARKO MARIN <3 kralj

                Comment


                • Originally posted by Uroš View Post
                  E moj Brajko koliko si bio u pravu za Donalda, a rekli smo odmah za Jovančića šta će biti, mangaš je na debiju odigrao kao zmaj, zategao stativu bio. Još sam ja verovao u Ebisilia a ti ga majstore na prvu skenirao da je foraš.

                  Ako te smori advokatura pridruži se kumadžijama Andjelku i Lunetu...

                  Jirka odličan u oba pravca, ali Jovančić najveći šmeker u ekipi uz Marina. Koliko staložen sa loptom u nogama...

                  Btw Simić mi je ispred Vukanovića, za sada.
                  Ja se možda ne razumem u jaganjce i ovce, ali u fudbalu po nešto i umem da vidim.

                  Marin stari majstor iako nisam zadovoljan njegovom igrom u polju danas.

                  Comment


                  • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                    Ivanic je strasan igrac, za nase uslove bio najbolji u Bateu, ivde nas razvalio mislim i da je precku pogodio. Marin ce istati do kraja kvalifikacija inace nekoj novoj grupi tesko da mozemo da se nadamo.
                    Pogodio precku iz situacije u kojoj je trebalo gol da da. To mu nije plus nego minus.

                    Comment


                    • Comment


                      • Da l peva veselo novo pojačanje Mirkan Ivanić sa dečacima

                        Comment


                        • Originally posted by Uroš View Post
                          U igri za leto je i Stanislav Ivanov iz Levskog. Drago mi je što se priča o tome, jer to znači da Zvezda ide u pravom smeru. Mlad, talentovan, low-risk investicija. Pavkov, Joveljić, Ivanov, ili ako Pavkov ode, Andrija Pavlović, Joveljić, Ivanov, bilo bi stvarno više nego dobro, štaviše odlično.
                          O pa ti si se vratio? Dugo je trajalo odsustvo sa domacih tema, uvek se oni sto najavljuju odlazak vrate, kad tad. Jedino oni sto necujno odu stvarno i odu.

                          Opet ti o domacim igracima. Kakav Andrija Pavlovic, neka iskopaju opet 4 stranca da moze da se igra fudbal. Od domacih samo je Marin klasa na pozicijama napred, sve ostalo je odbrana gola, defanzivni vezni i slicno.

                          Takodje, gomila se previse igraca, Ivanic, Marin, Causic, Ebi, Jovancic, previse je to. Jos raznorazne vedete Napretka, mora da radi biznis zbog kojeg se i igra liga i ne moze drugacije.

                          Sto se tice toga za koga Ivanic navija, koga briga? To su profesionalci i igrace za klub gde procene da im je najbolje za karijeru. Taj Ivanic je ponikao u Vojvodini, tako da bi neki smekerski potez bio da kaze da ce od domacih igrati samo za taj klub, ali to je davno proslo vreme kada se i nije igralo za veliki novac.
                          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                          Comment


                          • Daj druže prestani da me uhodiš nije ovo tvoj forum. Sjaši sa mene. Imam pravo na svoje mišljenje.

                            A ti nemaš pravo da mi govoriš "a ti si se vratio"... Ja sam ovde bio kada nisi ni znao za ovaj forum.

                            Sreća pa se ti ne pitaš ništa u Zvezdi, i takvi kao ti, nama su Milići i Pavkovi doneli LŠ a i pobedu protiv Liverpula.

                            Hvala Bogu i šef tako razmišlja, i Mrkela, i Terza i cela ekipa. I ide nam dobro. LE, pa LŠ.

                            Samo da Pavkov ne ode.

                            Odlična dovodjenja domaćih igrača, konačno ličimo na moderan evropski klub koji kupuje najbolje iz domaće lige a ne neke poluigrače iz Mordovije.
                            Last edited by Cassius Clay; 15-02-19, 14:44.

                            Comment


                            • Originally posted by Uroš View Post
                              Daj druže prestani da me uhodiš nije ovo tvoj forum. Sjaši sa mene. Imam pravo na svoje mišljenje.
                              Nekako si previse vremena potrosio smisljajuci odgovor.

                              A ti nemaš pravo da mi govoriš "a ti si se vratio"... Ja sam ovde bio kada nisi ni znao za ovaj forum.
                              Mogao si da budes ovde i za vreme prvih pocetaka interneta, ne menja nista. Niko te nije bio po usima da glumis ponos i prkosno odlazis samo da bi se opet vratio. Sad trpi, trebalo je da mislis o svemu ovome dok si pisao da se selis na ragbi (a to si radio samo jer te smorilo da pratis sto sportova).

                              Sreća pa se ti ne pitaš ništa u Zvezdi, i takvi kao ti, nama su Milići i Pavkovi doneli LŠ a i pobedu protiv Liverpula.

                              Hvala Bogu i šef tako razmišlja, i Mrkela, i Terza i cela ekipa. I ide nam dobro. LE, pa LŠ.

                              Samo da Pavkov ne ode.

                              Odlična dovodjenja domaćih igrača, konačno ličimo na moderan evropski klub koji kupuje najbolje iz domaće lige a ne neke poluigrače iz Mordovije.
                              Odlicna, eno pre desetak godina prodjosmo u LS, dobismo Rangers golovima Djordjevica i Raskovica. Jok.

                              Pocetak je bio dovodjenje Donalda, Kange, Boakyea i LTL. Takodje, ranije igraca koji su zamalo prosli Ludogorec. Nikakvi Milici, Srnici, Pavkovi sami ne bi mogli nista, Ben i Degenek su nam doneli LS.

                              Klubu je vreme da pocne da posluje profesionalno, a to ne moze sa raznoraznim Stojiljkovicima, Simicima, Causicima, Vulicima, Vidicima, Vukanovicima, jer svi oni nemaju kvalitet za prvu postavu. Suludo je nagomilavati ih.

                              Da zavrsim, mene interesuje sto jaci kvalitet tima, ne da mi igraju samo Srbi da bi izigravali neki ponos zemlje ili nesto slicno. Mi smo profesionalni klub, a ne reprezentacija zemlje ili regiona.
                              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                              Comment


                              • Ne znam ja za koji ti klub navijaš, za isti ne navijamo sigurno.

                                Na tvoju žalost igraju većinom domaći igrači i jako nam dobro ide. Od tih stranaca svih nabrojanih jedino je Ben igračina i treba da ostane. Niko drugi vredan nekog specijalnog pomena.

                                Ako se dovodi stranac, dovodi se kvaliteta Marka Marina.

                                Jbg, mi pravi navijači Zvezde na čelu sa Milojem i Mrkelom volimo domaće igrače i jako nam dobro ide.

                                Imamo kul atmosferu. Jedan Gardista vredi kao 5 nekih polovnjaka iz Mordovije.

                                Radonjić iz Čuke, Jovanča iz Voše, Milić i Pavkov iz Spartaka i Radničkog, gardisti dijaspora i Gobelja iz Napretka, sada je tu Vulić i Vukan, Simić, Čauša Zvezdina deca, kao i Žule i Savke.

                                Tu je Babić, tu je Bakula sa kumom Jevtovićem...

                                Tu je Ben legenda, tu je Marin majstor...

                                Porodica je pokazala da može da pobedi i vicešampiona Evrope. Sjajni smo sjajni.

                                Još Andrija Pavlović na leto u špic uz Jovelju i Ivanova i to je to. Eventualno Čavrić ako odu Marin i Ben.

                                Jbt i Milun Ivanić i Gajić auuuuu. Perverzija. Šefe šefe sram te bilo furaš patriotizam. I još ima rezultat. Milojevića treba zabraniti u Srbiji. Ako se ovako nastavi možda ljudi shvate da naši fudbaleri znaju fudbala ali nemaju struku i uslove. Zato i uspeju preko. Ali neko bi pre kupio igrača iz Mordovije i Rostova nego nekog zmaja Jovančića samo jer je Jovančić iz domaće lige.
                                Last edited by Cassius Clay; 16-02-19, 00:59.

                                Comment

                                Working...
                                X