Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ti si rasista i autošovinista. Mrziš Pavkova samo zato što je beo i Srbin i ne daš mu šansu uopšte.

    Kada smo imali najviše stranaca Fibela Ruiza i Moučea, Kangi i slično ispadali smo u prvom kolu.

    Kada je Milić igrao napadača, ušli smo u LŠ na krilima Radonjića i Bena.

    Nije svaki stranac i svaki crnac bolji samo jer je stranac i crnac. Kakvi su to kriterijumi, da samo neko što je crn ne smem mu se ništa reći?

    A Pavkov se sme vredjati? Ne sme, sramota da bude svakoga ko vredja domaće igrače samo jer su Srbi i beli. Dosta tog rasizma više. Ne može Boaći biti bolji od Pavkova koji ima 20+ golova u Radničkom prošle sezone, samo jer je Boaći i jer je crn.

    Mora na terenu da se dokaže, a ja na terenu ne vidim da Pavkov nešto gore izgleda, čak ni priliku dobio nije kako valja.

    Pavke je diskretni heroj i kada god udje mi imamo čemu da se nadamo napred jer je jak, požrtvovan i dobar duel igrač.

    Igramo timski napad, Milić je igrao napadača, znači kod nas napadač ne mora da ima ubitačan finiš, ima ko će davsti golove, a Pavkov je sposoban i za to.

    Comment


    • Ta jeftina demagogija o rasizmu je trula, Bena svi volimo, Ebesilia većina, ne može ti glavna kvalifikacija biti da si crn da bi igrao kao što je našoj predsednici vlade jedina kvalifiacija što voli isti pol.

      Postmoderni totalitarni demagozi, smanjite doživljaj. Mi ne delimo ljude po boji kože za nas su svi jednaki, tako sa bio crn ili beo pričam šta hoću.
      Last edited by Cassius Clay; 04-10-18, 19:06.

      Comment


      • Originally posted by blond View Post
        Ja ne znam sto su uopste dovodili tog Causica, kakvo je to bahacenje? Imas Ebicilia, tu moze da igra i Ben i ti namerno dovodis igraca i svesno guras skupog stranca na klupu.

        Ne mozemo mi sa Simicima, Causicima, Jovicicima da igramo neku ulogu u Evropi. Sve dok nisu dosli dobri stranci, Kanga, Donald, Boakye, Ben kasnije mogli smo samo da sanjamo ovakve rezultate. Tacno je da su Donald, Kanga, Boakye ponekad nemotivisani i statiraju, nekad prave gluposti, ali te rasisticke besmislice da je bolje da igraju nasi nego "neki tamo crnci" nas i kostaju i guraju u blato.

        Mbape juce nista nije odigrao, sam je krivac sto nije bio dvocifren broj golova, ali zna se sta mozes da izvuces iz njega. Iz Ebicilia i Cafua moze vise da se izvuce nego iz Causica, Simica i ostalih vedeta. Pitanje je sto je Cafu potpisao ako nece igrati LS, da se uigra i donese nam preko potrebne pobede u superligi?
        B1: nije to bahacenje već kombinacija, taljenje...

        B2: suština

        Terza & co su dosli brzo do ogromne love a nadzor nad trošenjem iste ne postoji pa su se zaneli. Misle da će svake godine da naprave novog Radonjića a usput i rezultat kojim će vaskolika ciganija biti zadovoljna. Ove godine su već mislili da su ispunili cilj zadovoljenja navijača plasmanom u LŠ. Miloje očigledno ne može da im se odupre više pa se postavlja pitanje zašto je to tako. Nama ostaje da se nadamo da će se Miloje probuditi i shvatiti da mora da se vrati samom sebi mada je pitanje sve i da hoće da li može.

        Comment


        • Originally posted by Uroš View Post
          Ti si rasista i autošovinista. Mrziš Pavkova samo zato što je beo i Srbin i ne daš mu šansu uopšte.

          Kada smo imali najviše stranaca Fibela Ruiza i Moučea, Kangi i slično ispadali smo u prvom kolu.

          Kada je Milić igrao napadača, ušli smo u LŠ na krilima Radonjića i Bena.

          Nije svaki stranac i svaki crnac bolji samo jer je stranac i crnac. Kakvi su to kriterijumi, da samo neko što je crn ne smem mu se ništa reći?

          A Pavkov se sme vredjati? Ne sme, sramota da bude svakoga ko vredja domaće igrače samo jer su Srbi i beli. Dosta tog rasizma više. Ne može Boaći biti bolji od Pavkova koji ima 20+ golova u Radničkom prošle sezone, samo jer je Boaći i jer je crn.

          Mora na terenu da se dokaže, a ja na terenu ne vidim da Pavkov nešto gore izgleda, čak ni priliku dobio nije kako valja.

          Pavke je diskretni heroj i kada god udje mi imamo čemu da se nadamo napred jer je jak, požrtvovan i dobar duel igrač.

          Igramo timski napad, Milić je igrao napadača, znači kod nas napadač ne mora da ima ubitačan finiš, ima ko će davsti golove, a Pavkov je sposoban i za to.
          Moze biti i Makedonac ili Bugarin - ima ih dosta po Vojvodini.
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Originally posted by kronostime View Post
            Moze biti i Makedonac ili Bugarin - ima ih dosta po Vojvodini.
            Ja sam negde pročitao da su se prvi Bugari doselili u Banatu. Nego to nema veze sa temom, a ja mislim da bi Pavkov imao drugi tretman da je došao iz Astane ili Qarabaga...ali jbg došao je iz Radničkog...Tončev,penali, itd..
            Last edited by Constantin; 04-10-18, 19:37.
            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

            Comment


            • Originally posted by Constantin View Post
              Ja sam negde pročitao da su se prvi Bugari doselili u Banatu.
              Jos u 9. veku - kad su ratovali sa Hrvatskom.

              Aman, ne davaj mu šlagvrot.
              Last edited by Constantin; 04-10-18, 23:02.
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Originally posted by Uroš View Post
                Pa baš zato da bi ovi napred imali odrešenije ruke. Bolje jedan štoper nego jedan u vezi više koji ne može pokriti toliko odbranu a ne doprinosi napadu a takvi su Bakula, Čaušić.

                To se transformiše u napadu u 3-4-3
                To je lijepo u teoriji ali u praksi te jake ekipe sabiju u 20 metara i igraju Viktorije
                A kad uzmes loptu, nemas kome da je predas jer su ti napadaci udvojeni. To se nama sinoc desilo.

                Sto se tice Causica, problem je njegova pozicija u timu.
                Ja vjerujem da bi bio puno korisniji kad bi igrao D.V. a uz njega bili Krsticic i Ebisilio ili neki drugi vezni igrac.

                Comment


                • Nije problem ovde blatiti nekakvu teoriju i svirati kako to ne radi u praksi. Problem je praksa koju smo videli, tj bruka od prakse.
                  Normalno je da se traži alternativa, kada je praksa tako crna.

                  Ako igraš defanzivno i igraju ti Jovičić, Čaušić, Krstičić, Simić, Marin i Ben koji svi odreda debelo rade, čak i Marin je naviknut na težak rad i obavezu kao pancer, i uprkos svemu tome ti primiš šest, to je znak da si debelo zalutao u nekim svojim zamislima.

                  Problem koji su svi identifikovali je nemogućnost zadržavanja lopte. Ben kao centarfor je epski promašaj, Pavkov gore i Ebecilio na sredini su doneli more poboljšanja u igri.
                  Milojević je promašio skretanje, sve je uradio pogrešno, i kao rezultat imamo kataklizmu u Parizu.
                  C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                  Comment


                  • Miloje je definitivni promašio skretanje u Parizu nego je veći problem sto mu tim nista bolje nije izgledao ni protiv Salzburga, Napolija i Partizana. Iste boljke već više od mesec dana a on tvrdoglavo gura istu ideju. Naravno on moju podršku ima i ja nemam dilemu da u njega moramo ulagati dalje kao sto smo ulagali u Dejana Radonjića pa nam se na kraju itekako isplatilo. Ipak je ovo i za njega novi nivo na kome još nije radio.

                    Mislim da smo u Parizu mogli da vidimo kako bi naša ekipa trebalo da izgleda u domaćem prvenstvu protiv skoro svih protivnika. U vezni red moraju najveći znalci dakle Marin i Ebisilio a iza njih na zadnjeg veznog neka stavi koga hoće. Na krila Ben desno i Kafu ili Jeftovic levo, napred Boćko.

                    Problem na špicu je sto Đuza ništa ne igra a i došao je nespreman sto mi je tek priča za sebe i potpuno nejasna stvar kako profesionalni fudbaler koji igra za stotine hiljada evra nije fizički spreman da radi svoj posao. Pavkov može dobro da izgleda samo u ovakvoj postavci igre sa dugim loptama napred jako i nikome jer tu njegovi jedini kvaliteti - snaga, visina i skok dolaze do izražaja. Ako se vratimo pravom igranju fudbala po zemlji onda će on prirodnim putem postati visak.

                    Comment


                    • Protiv PSG je jedino što ne treba da radiš je da se braniš. Jaka veza, prebrutalan napad, ti nemaš razlog da se braniš, primićeš nekoliko golova pa ćeš primiti. Bolje je napasti i možda dati rani gol ili dva, i onda da se unervoze.

                      Isto kao kad bih se tukao sa čovekom od 120 kg i stajao u gardu i čekao da me presavije. Daj zaleti se to isfintiraj, cimni ga i onda prednji zadnji, prednji lakat, low kick, on kreće da te hvata i dobijaš batine ali ono bar si nešto probao.

                      Comment


                      • Originally posted by Uroš View Post
                        Protiv PSG je jedino što ne treba da radiš je da se braniš. Jaka veza, prebrutalan napad, ti nemaš razlog da se braniš, primićeš nekoliko golova pa ćeš primiti. Bolje je napasti i možda dati rani gol ili dva, i onda da se unervoze.

                        Isto kao kad bih se tukao sa čovekom od 120 kg i stajao u gardu i čekao da me presavije. Daj zaleti se to isfintiraj, cimni ga i onda prednji zadnji, prednji lakat, low kick, on kreće da te hvata i dobijaš batine ali ono bar si nešto probao.

                        To ti, od prilike, zavrsava ovako.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Pa da bar da ne kažu prebili me a otpor pružio nisam. Nemamo mi tu žabarsku pokvarenost, žabar bi ujeo Nejmara za nogu i valjao se pola sata kako je povredio kečeve. Mi smo otišli kao turisti u Pariz, što bi rekao moj trener pre nama, spadnu vam gaće čim vidite izlaz tablu grada.

                          Ne znam da li je Kek i koliko vezan ugovorom ss Rijekom ali treba već sada promatrati trenere. Miloje će biti ovde još godinu i po dana, malo jače.

                          Comment


                          • Originally posted by Uroš View Post
                            Ti si rasista i autošovinista. Mrziš Pavkova samo zato što je beo i Srbin i ne daš mu šansu uopšte.
                            On the contrary, samo ne vidim razlog zasto bi bio vise od jedne simpaticne price koja ne prolazi na ovakvom nivou fudbala.

                            Kada smo imali najviše stranaca Fibela Ruiza i Moučea, Kangi i slično ispadali smo u prvom kolu.
                            Nije tacno, u drugom kolu i to od Ludogoreca - obe su zavrsene sa 2:2. Jos smo imali losijeg trenera, ali treba reci i nedostatak srece u zrebu. Samo, tada je pocela nova era Zvezde, kad su poceli stranci (i to skupi) da se dovode. To je bio znak da se radi na skautingu.

                            Kada je Milić igrao napadača, ušli smo u LŠ na krilima Radonjića i Bena.
                            Igrao je Milic jer nije imao ko drugi i taj tim je pregazen u Salzburgu. Zar to treba da nam je kriterijum? Nista prosla godina i mnogo bolje partije?

                            Nije svaki stranac i svaki crnac bolji samo jer je stranac i crnac. Kakvi su to kriterijumi, da samo neko što je crn ne smem mu se ništa reći?
                            Ti si napisao da su crnci losi za fudbal i to te cini rasistom. Nemoj sada da ti vadim post gde to pise.

                            A Pavkov se sme vredjati? Ne sme, sramota da bude svakoga ko vredja domaće igrače samo jer su Srbi i beli. Dosta tog rasizma više. Ne može Boaći biti bolji od Pavkova koji ima 20+ golova u Radničkom prošle sezone, samo jer je Boaći i jer je crn.
                            Od toga 10+ iz ovako ili onako dosudjenih penala, covece. Prestani to da ponavljas kao neki fakt, ima nas koji pratimo ligu i koji znamo da bi i ti postigao 8+ golova da si bio spic Radnickog prosle sezone. Ali tebe nije sramota da vadis taj argument, kao da Boakye nije izvodio penale u Zvezdi i na taj racun imao brdo golova. Da je igrao u Radnickom imao bi preko 30 golova.

                            Mora na terenu da se dokaže, a ja na terenu ne vidim da Pavkov nešto gore izgleda, čak ni priliku dobio nije kako valja.

                            Pavke je diskretni heroj i kada god udje mi imamo čemu da se nadamo napred jer je jak, požrtvovan i dobar duel igrač.
                            Pavke je samo domaci igrac koji je voljen kod tebe i tebi slicnih jer vam je prodata cigla o "Zvezdinoj deci" i "Zvezdinim vojnicima" pa ne mozete da izbijete to iz glave.

                            Igramo timski napad, Milić je igrao napadača, znači kod nas napadač ne mora da ima ubitačan finiš, ima ko će davsti golove, a Pavkov je sposoban i za to.
                            Sposoban je da u dresu radnika zatrese mrezu Spartaka, to niko nije sumnjao. Jos ako na tom mecu bude dosudjen penal, ihi, sansa je skoro 95% da ce ga dati.
                            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                            Comment


                            • I da iskoristim priliku da ne iskoristim edit opciju (jer zasto bi kad ne mora?) pa da izdvojim post na koji sam mislio:

                              Ja sam ti pričao i tebi i svima i bio sam neshvaćen ovde. Nisam ja rasista ako kažem da su stranci koji su mahom crnci loši igrači.

                              To je svojevrstan svetski fenomen, u Srbiji, glorifikovanja svega što je inostrano, a u sportu svega što je crno. Domaći igrači su diskriminisani.

                              Da li bi taj Boaći dao onoliko golova koliko Pavkov u Radničkom?

                              Ne bi za tri života.
                              Prvi bold: Nisam ja rasista, samo sam rasista.

                              Drugi bold: Pa da, mozda i ne bi kada bi neko drugi izvodio svaki penal. Frajer opusteno uzeo statistiku napadaca koji je izveo 10+ penala u sezoni kao merodavnu. To pokazuje ili neznanje ili bezobrazluk.
                              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                              Comment


                              • Hajde vadi, ili popij ban/opomenu/javnu sramotu, šta god, za klevetanje.

                                Ti ćeš da nas karakterišeš da nam je prodata cigla? Ti si najobičnija sramota i internet ratnim, stidi se.

                                Vredjaš i Radnički i da bih ja postigao golove za njih, aludiraš na nešto konstantno, molim te sidji nam sa grbače, nama koji pratimo ligu i cenimo domaće igrače.

                                To što ubaciš koju reč engleskog i što izdvojiš pola sata za jedan post, mene nećeš prevariti, niti si obrazovan niti pratiš našu ligu.

                                Hajde ćao.

                                Comment

                                Working...
                                X