Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prekrše statut UN-a i onda traže da se ne spominje politika. Još se Srbi bune kao, što politika na stadionu. Sebičan narod, misli samo na sebe i svoju zabavu. Jebe se njima za nacionalne interese, umesto da se okupimo svi, i nenasilnim mirnim putem pokažemo bunt. mi osudjujemo naše. Ovde pričam o Kosovu.

    Jebe mi se i za Ligu Šampiona i za sve, preci nazad generacijama ginuli za to Kosovo. Neko je ozbiljno slagao ovaj narod da boriti se i pričati o onome što je tvoje nije huškanje na rat već slobodna volja i sloboda govora, okupljanja i izražavanja.

    Ja bih prvi osudio da se poziva na rat, sukobe, nasilje, na sportskim manifestacijama.

    UEFA govnari. Aali ništa čudno, NDH je primljena u FIFA 1941. Rade oni šta hcće, samo Srbi smetaju.

    Nama su i Srbija vs Italija i vs Albanija prekinuli.

    Po kom to principu ne ide prekid za Sparta Prag - Spartak???

    Mogao je jedan od onih nabildovanih nekoga povrediti.

    Fašističke organizacije FIFA i UEFA

    Comment


    • Originally posted by Uroš View Post
      Prekrše statut UN-a i onda traže da se ne spominje politika. Još se Srbi bune kao, što politika na stadionu. Sebičan narod, misli samo na sebe i svoju zabavu. Jebe se njima za nacionalne interese, umesto da se okupimo svi, i nenasilnim mirnim putem pokažemo bunt. mi osudjujemo naše. Ovde pričam o Kosovu.

      Jebe mi se i za Ligu Šampiona i za sve, preci nazad generacijama ginuli za to Kosovo. Neko je ozbiljno slagao ovaj narod da boriti se i pričati o onome što je tvoje nije huškanje na rat već slobodna volja i sloboda govora, okupljanja i izražavanja.

      Ja bih prvi osudio da se poziva na rat, sukobe, nasilje, na sportskim manifestacijama.

      UEFA govnari. Aali ništa čudno, NDH je primljena u FIFA 1941. Rade oni šta hcće, samo Srbi smetaju.

      Nama su i Srbija vs Italija i vs Albanija prekinuli.

      Po kom to principu ne ide prekid za Sparta Prag - Spartak???

      Mogao je jedan od onih nabildovanih nekoga povrediti.

      Fašističke organizacije FIFA i UEFA
      Jeblo te Kosovo!
      Da vas pokupe sa Severa, potrpaju u autobuse i kazu: Idete da branite Kosovo - 4/5 bi pobeglo jos kod stadiona.
      Isto vazi i za patriote s juga.
      Batalite to, bre - navijajte za svoj klub i batalite dnevnu politiku.
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • A odakle su kupili pre 25 godina? Sa juga možda? Batalite dnevnu politiku? Dnevna politika je Kosovo koje je oteto?

        Sa ovakvim stavom, i treba da budemo poslednji narod na svetu.

        Ti bi prijatelju u svakoj civilizovanoj zemlji od Engleske do Kine bio osudjen za ovu izjavu i od sunarodnika i ako bi to pričao javno. Ovo nema nigde, mi smo na najnižem stepenu civilizacijskog razvoja.

        Posle neko kaže ugledaj se na zapad ili na istok ili gde već. Pa kad bi Jevrej, Englez, Španac, Kinez, Indijac, ma stanovnik Istočnog Timora izjavio ovo, nikad.

        Katastrofa.

        Ovo je on topic zbog UEFA koja ih je primila i zbog Zvezdine kazne.
        Last edited by Cassius Clay; 27-08-18, 20:20.

        Comment


        • Originally posted by Uroš View Post
          A odakle su kupili pre 25 godina? Sa juga možda? Batalite dnevnu politiku? Dnevna politika je Kosovo koje je oteto?

          Sa ovakvim stavom, i treba da budemo poslednji narod na svetu.

          Ti bi prijatelju u svakoj civilizovanoj zemlji od Engleske do Kine bio osudjen za ovu izjavu i od sunarodnika i ako bi to pričao javno. Ovo nema nigde, mi smo na najnižem stepenu civilizacijskog razvoja.

          Posle neko kaže ugledaj se na zapad ili na istok ili gde već. Pa kad bi Jevrej, Englez, Španac, Kinez, Indijac, ma stanovnik Istočnog Timora izjavio ovo, nikad.

          Katastrofa.

          Ovo je on topic zbog UEFA koja ih je primila i zbog Zvezdine kazne.
          Izvini na ovako direktnom pitanju, jesi li uopste bio u levom ili desnom testisu tvog oca kada su "kupili" ljude za najgluplji konflikt u istoriji sveta?

          Nama dobro ide zato sto smo pametni, svi pametni i puni stavova, principa i predrasuda.Sve koji su za rat bih i poslao tamo, pa ginite ko vas jebe vise.

          Jebena neizivljena klincadija puna testosterona.
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • Cisto da se vratim na temu i da kazem da sam u potpunosti za te kazne. Valjda cemo nauciti lekciju kada svaki mec u Evropi budemo igrali bez publike.
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • Originally posted by Czbg9 View Post
              Al rekao je terzic da stize zamena za ricmonda, mozda za 2 godine al stize...pre ce u srbiji biti bolje kako kaze vucic, nego sto cemo mi spica da dovedemo
              Kad smo ovoliko cekali, mozemo sacekati i ishod revansa.
              U slucaju plasmana u LS, bicemo u boljoj pregovarackoj poziciji.

              Comment


              • Drugari ko priča o konfliktu ja pričam o politici ne o ratovima. Dopustiti učešće Kosova u medjunarodnoj organizaciji zvanoj UEFA je sramotno a to su uradili isti ovakvi neki kojima se jebe za Kosovo potpisivanjem Briselskog sporazuma.

                Čudni ste vi ljudi, neki kurac odmah skačete kao da vam je neko rekao ili piznajte ili rat. Manite me rata. On je pomenuo rat.

                Takav smo mi narod generalno, navikli da trpe sve i svašta, svaki bunt vezuju sa ratom.

                Naučićemo lekciju sledeći put treba da upadne 20 huligana na teren i da ne budemo kažnjeni.

                Comment


                • Originally posted by Indigo View Post
                  Cisto da se vratim na temu i da kazem da sam u potpunosti za te kazne. Valjda cemo nauciti lekciju kada svaki mec u Evropi budemo igrali bez publike.
                  Ne znam kako da ti kažem, ali neće.

                  Nikakva kazna neće ovde promeniti mentalitet onih zbog kojih se klub kažnjava, a neće se svaka igrati bez publike. Da kazne ovde deluju ne bih odavno bilo.

                  Ovo samo država može da reši i to vrlo lako, nikakve uefine kazne ništa neće promeniti.

                  E sad zašto država ne reaguje, pa verovatno ima neke koristi od tih pojedinaca ili ih drži u pripravnosti kad opozicija nešto organizuje da ih angažuju da prave nerede.

                  Kada kažem država, mislim na one koji trenutno imaju vlast.

                  Comment


                  • Originally posted by Дејан
                    Ne znam kako da ti kažem, ali neće.

                    Nikakva kazna neće ovde promeniti mentalitet onih zbog kojih se klub kažnjava, a neće se svaka igrati bez publike. Da kazne ovde deluju ne bih odavno bilo.

                    Ovo samo država može da reši i to vrlo lako, nikakve uefine kazne ništa neće promeniti.

                    E sad zašto država ne reaguje, pa verovatno ima neke koristi od tih pojedinaca ili ih drži u pripravnosti kad opozicija nešto organizuje da ih angažuju da prave nerede.

                    Kada kažem država, mislim na one koji trenutno imaju vlast.
                    Ma kakva drzava kada vecina tzv vodja navijaca je uhlebljenje naslo preko vladajuce stranke. Svi imaju neke veze i maksimalnu protekciju kod zakonodavnih organa.

                    Nece se to pitanje nikada resiti.
                    There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • Originally posted by Uroš View Post
                      Drugari ko priča o konfliktu ja pričam o politici ne o ratovima. Dopustiti učešće Kosova u medjunarodnoj organizaciji zvanoj UEFA je sramotno a to su uradili isti ovakvi neki kojima se jebe za Kosovo potpisivanjem Briselskog sporazuma.

                      Čudni ste vi ljudi, neki kurac odmah skačete kao da vam je neko rekao ili piznajte ili rat. Manite me rata. On je pomenuo rat.

                      Takav smo mi narod generalno, navikli da trpe sve i svašta, svaki bunt vezuju sa ratom.

                      Naučićemo lekciju sledeći put treba da upadne 20 huligana na teren i da ne budemo kažnjeni.
                      Za ovo zadnje. Udjemo u ligu sampiona i navijaci ulete na teren slome precke i uzmu travu sa red bull arene kao suvenir
                      Kakva frka u Salcburgu kad su stvarno ukapirali da cela divizija dolazi u Salcburg.
                      Last edited by suptil; 27-08-18, 21:01.

                      Comment


                      • Ili pogode linijskog sudiju flašom u glavu. I on padne u nesvest i ima rasekotinu 7cm. Ali bitne su stepenice. Nikako da dostignemo taj stepen civilizacijskog razvoja da neko zvekne sudiju flašom u glavu ili da ulete ovi sa severa njih 30 do sredine terena.

                        Zar ne vidimo da to nije kažnjivo, nego mi pevamo i stepenice sjebavamo.

                        Šta ako neki protivnički igrač zna srpski ili linijski i uvredi ga pesma i umre?

                        Ili šta ako se neko oklizne na stepenicama i igrač vidi i iz empatije dobije srčani udar?

                        Podeliti flaše ispred stadiona za gadjanje i skinuti kapije sa severa.

                        Comment


                        • Originally posted by Uroš View Post
                          Kom Kafuu treba mesec dana? O čemu ti pričaš? Neka sam ja predmet sprdnje. Vi poredite ozbiljne lige sa našom ligom, da li će se prilagoditi, kao da ide da igra ne znam kakvu ligu. To je smešna priča.

                          Jedno je kada igrači dolaze iz pizde materine i kada nemaju ovako ozbiljnu karijeru kao ovaj igrač.

                          Ja se iskreno smejem tebi. Malo je glupo to što pričaš.

                          Da li će se prilagoditi tačno čemu? Kada ga čuvaju štoperi Zemuna da zna gde da utrči, i kako se igra, što će skontati za 10 dana.

                          On nama ne igra protiv Salcburga, ne vidim gde je žurba i je l 10 dana puno? Gde se žuri? Hajde odgovori na pitanja konkretno.

                          Inače Kafu je stigao 10-11. avgusta a počeo da trenira sa ekipom dan dva kasnije, značii u Zvezdi je 15 dana a već je posle par dana debitovao u Evropi.
                          Da, Kafuu treba mesec dana...to sto je on debitovao ne znaci nista...ucinak mu je bio 0 na,svakom mecu gde je imao minute...ali to ne brine jos uvek, zato sto mu treba ODREDJENI PERIOD PRILAGODJAVANJA, na saigrace, njihove kretnje, zahteve ozbiljnog trenera kakav je Milojevic, na novu sredinu, drzavu gde nikog ne poznaje...ali dzaba tebi crtati...Veci je problem muceni Stoiljkovic kome ce ocigledno trebati polusezona da dodje sebi, posto je do sad u debelom minusu kad je ucinak u pitanju a nije da nije imao minuta...

                          Sad nije zurba za spica, bila je pre 15-ak dana, posto nam je trebao ozbiljan igrac za Salzburg a ne Pavkov i Stoiljkovic (i ako bih najvise na svetu voleo da me demantuju sutra ali do sad nisam video niti jedan,nagovestaj da to moze da se desi).
                          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                          Comment


                          • Kafu je igrao protiv Salcburga, 60 minuta koliko se sećam.Šta je pa mogao da pokaže... možda je u formi ali se nije video, možda se ne bi video ni da mu je 24 utakmica jer ga je neko stavio u džep.

                            Comment


                            • Originally posted by Indigo View Post
                              Ma kakva drzava kada vecina tzv vodja navijaca je uhlebljenje naslo preko vladajuce stranke. Svi imaju neke veze i maksimalnu protekciju kod zakonodavnih organa.

                              Nece se to pitanje nikada resiti.
                              Pa o tome ti i pričam, UEFA ne može, a država neće.

                              Znači nikad.

                              Uefi bi bolje bilo ako već hoće da nas disciplinuje, da nas izbace jedno 5 godina, nego što prckaju sa ovim kaznama koje ne deluju.

                              Comment


                              • Originally posted by suptil View Post
                                Za ovo zadnje. Udjemo u ligu sampiona i navijaci ulete na teren slome precke i uzmu travu sa red bull arene kao suvenir
                                Kakva frka u Salcburgu kad su stvarno ukapirali da cela divizija dolazi u Salcburg.
                                E zato nek kažnjavaju do sutra [emoji846]
                                Što se politike tiče, problem je terminološki. Nijedan deo teritorije Republike Srbije ne sme da se terminološki izdvaja ni na kakav način, sve je Srbija, od Peći i Podujeva do Horgoša i Subotice.

                                Kada huligani prave zastave gde se vidi izdvojen deo teritorije Republike Srbije oni u stvari pomažu terorističku secesiju.

                                Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                                Last edited by La Jugoslavia; 27-08-18, 21:23.
                                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                                Comment

                                Working...
                                X