Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Znam ali ja ovakav pristup ne razumem. Ne mogu da se pomirim sa ovim pukao sam psihicki sada. Ovo je za mene smak sveta kao da me neko ranio u penis i ne mogu jebati do kraja zivota.

    Uz toliko bolji tim da ovoliko budes izdominiran, ja sam na aparatima.

    Comment


    • Urose uvek si prvi tu da pljujes svoju ekipu i igrace koje ne volis. Otome se radi samo, niko ne kaze da jw bila dobra igra. To se pitanje ne postavlja realno.

      Comment


      • Originally posted by Uroš View Post
        Promeni zvaku. Ne pali to ni kod koga. Gde ti je Boaci?
        To sto ti sumu ne vidis od drveta...od takvog balvana se i ocekuje...spica nema kad nema veznog reda...danas najgori ali ubedljivo Causic i Krsticic...kako da dodje lopta do napadaca, teleportom?
        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

        Comment


        • Uvek. Jer ih nikada nisam ni voleo. Ovog Boacija ovu prevaru ne mogu ocima da gledam. Ne znam koji je razlog njegovog vracanja. Ben u napad, Jovancic umesto Causica, Simic umesto Boacija.

          Comment


          • Originally posted by madrid View Post
            Ljudi nece dobiti grobari, videcete.
            To nije bitno, ovde se komentarise prvo poluvreme. Ako Meleg moze da brusi formu daleko od 11 zbog cega je Kafu izuzetak ili Causic. Causic je kupljen za sledecu godinu i nek se uvezbava van 11. Ima boljih koji su u formi.

            Comment


            • Dokle god nas kvazi trener bude usadjivao igracima picka mentalitet od nas nista nece biti...alo moras ima usaditi u glavu kad igraju sa psz om da su surdulica, da nauce jebeno da useravaju svakoga, puknu 5-0 nema veze, ali moras im usaditi taj mentalitet, a ne ko picka pred 55000 ljudi branis se aa 3838372 igraca i onda se raduju ko 3-0 da su dobili, a presli centar 2 puta i sad oni nekoga trebaju da dobiju? Koga kad ne znaju 3 pasa da povezu jer na treninzima vezbaju duvanje lopte kod prvog kontakta, picke

              Comment


              • Originally posted by Uroš View Post
                Ovo je za mene smak sveta kao da me neko ranio u penis i ne mogu jebati do kraja zivota.
                .
                Ti si bog foruma,ovo ne moze.Hvala ti.

                Comment


                • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                  To sto ti sumu ne vidis od drveta...od takvog balvana se i ocekuje...spica nema kad nema veznog reda...danas najgori ali ubedljivo Causic i Krsticic...kako da dodje lopta do napadaca, teleportom?
                  Alo bre decko smiri se, nemoj da me vredjas, je l ti jasno? Ko je dodao loptu Rikardu? Reci mi ime. Causic je najgori igrac ali je l to taj napadac za kojim placete kao zene 3 meseca kao da je Krojf licno?

                  Comment


                  • To je to, Marin to uvidja i stalno bezi ka sredini i trazi loptu ali opet dzabe kad mi preskacemo igru i ne spustamo loptu na travu. Totalna konfuzija.

                    Comment


                    • Lopta ide toliko sporo da je to neverovatno. Jovnacic ume da se zagradi i on mora to da carini.

                      Comment


                      • Najbolji zadnji vezni lige greje klupu na tribini, a za čaušićevo bivstvovanje na terenu jedino moguće objašnjenje je da je Milojeviću isplatio pola trasfera.
                        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                        Comment


                        • Originally posted by Uroš View Post
                          Alo bre decko smiri se, nemoj da me vredjas, je l ti jasno? Ko je dodao loptu Rikardu? Reci mi ime. Causic je najgori igrac ali je l to taj napadac za kojim placete kao zene 3 meseca kao da je Krojf licno?
                          Urose ocigledno se na treningu vezba to da se trazi BoaciBoaci spusta loptu na zemlju i daje prvom iza sebe, kako bi se onda ubacila lopta u prazno ka krilima. Zbog toga je ta greska Boacija na sredini. Na kraju krajeva nije Boacijevo da bude na sredini i da vraca nazad. Caus se raspao to je njegov posao.

                          Comment


                          • Originally posted by Uroš View Post
                            Alo bre decko smiri se, nemoj da me vredjas, je l ti jasno? Ko je dodao loptu Rikardu? Reci mi ime. Causic je najgori igrac ali je l to taj napadac za kojim placete kao zene 3 meseca kao da je Krojf licno?
                            Takvi kao ti samo taj jezik razumeju...dziberski...ne,vredi lepo...samo motka...
                            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                            Comment


                            • Sramota! Bakula ili Jovancic morali su da pocnu. Onaj Causic izgubljen u prostoru. Boaci se izvlaci da primi loptu i koncentrise odhranu na malom prostoru, nema gde igla da prodje. Nigde utrcavajja i terenske dominacije.

                              Ovo me vise boli od Kojica i Drincica dva puta.

                              Comment


                              • Jovancic/Causic izmena, pa neka place u svlacionici sto je zamenjen.

                                Comment

                                Working...
                                X