Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja ne znam kako će istrpiti Zvezdu u evropi, jedino ako ne planiraju da je izbace

    Comment


    • Mnogo su na nam tu, kod nas oko 16...

      Comment


      • Nažalost, bolji su. Ovde je neophodna 1000% efikasnost + idealna odbrana.
        Biće vraški teško proći Salcburg, pogotovo u Austriji.

        Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
        C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

        Comment


        • Savic ekstremno slab, Rodic se gubi. Degenek i Jovicic za svaku pohvalu. eekat navijaci cine da smo za pola koraka sporiji. Mislim da se malo pogubio trener sa ovakvim prilazom mecu.

          Comment


          • Strpljivo igra Milojević. Nema zaletanja, strpljivo se igra i čeka se neki prekid. Korner i onaj slobodnjak očajno izvedeni. Malopre Jovičić umesto da centrira, jer u kaznenom bilo 3vs3, on šuta iz mesta sa 30 metara iz kosa.

            Poziciono igrači stoje dobro. Ali to košta dosta u napadu. Često su krila izolovana bez prostora i podrške bekova, i ostaju 2vs1.

            Posle mi kažu da publika ne utiče na sudiju, ma jok. Svirao bi 50% faulova više da ima pritisak od publike, garant.
            Last edited by z0La; 21-08-18, 20:52.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Nista ovaj Salcburg, samo ovi nasi ne drze loptu uopste. Malo bise koncentracije i povezanisti, pa da ovu pipirevku privedu kraju. I bez gluposti naravno ko ono kad se odbila lopta onom u 16...ko duh.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by suptil View Post
                Savic ekstremno slab, Rodic se gubi. Degenek i Jovicic za svaku pohvalu. eekat navijaci cine da smo za pola koraka sporiji. Mislim da se malo pogubio trener sa ovakvim prilazom mecu.
                Ne slažem se za Vujadina. On i Degenek drže Dabura, stoje blizu ne dozvoljavaju prostor što je ekstremno bitno.

                Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                Comment


                • Ovo je aktivan rezultat ljudi. Ne znam što ste očekivali da Zvezda već vodi 1-0, 2-0. Težak protivnik, i ključno je da se ne zaleti odmah i da se primi neki glupi gol.

                  Verujem da će kako utakmica odmiče malo više da se angažuju za napad.

                  1-0 i da se slavi. Samo da se ne primi gol.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Nista ovaj Salcburg, samo ovi nasi ne drze loptu uopste. Malo bise koncentracije i povezanisti, pa da ovu pipirevku privedu kraju. I bez gluposti naravno ko ono kad se odbila lopta onom u 16...ko duh.
                    Bas tako,prepustili smo im posed,a oni kao da prvi put igraju zajedno,nadao sam se nekoj nasoj kontri,al slabo,lose 1pol.oba tima,sto se mene tice nek svira kraj odmah kad pocne drugo
                    sigpic

                    Comment


                    • Oni stoje sa 2 igrača pozadi.

                      Ne respektuju nas. I otuda stalno višak.

                      Problem je što ne možemo da se povežemo za kontru i izbacimo 2,3 igrača u istu.

                      Comment


                      • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                        Ne slažem se za Vujadina. On i Degenek drže Dabura, stoje blizu ne dozvoljavaju prostor što je ekstremno bitno.

                        Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                        Savic mi je nekako pogubljen. Ne znam zasto imam taj utisak.

                        Comment


                        • Originally posted by suptil View Post
                          Savic mi je nekako pogubljen. Ne znam zasto imam taj utisak.
                          Megabitno da se ne primi gol. Ravno pobedi ako se sačuva nula u ovako ključnoj utakmici.
                          Verujem u Babića, u super je formi, odmah je super startovao. 100% povreda Vujadina.

                          Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                          Comment


                          • Napokon se i ovi napolju cuju
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Nije problem što smo im dali loptu.

                              Već što nas nema na njihovoj polovini...

                              Comment


                              • Puuuhhh...

                                Ko drugi no Ben.

                                Comment

                                Working...
                                X