Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • S tim što je Napoli 3 puta jači od onog Arsenala, btw.

    Comment


    • Marin uvek zadrži loptu i podeli, nisu mu uzeli niti jednu, jedino kad je mrsio kada smo napadali na sever, ali ovako u kontri on je tata, bolji je od Kange i on treba da igra pleja bez dileme.

      Comment


      • "La Stella Rossa ci ha messo del suo, praticamente nell'ultimo quarto d'ora non si è mai giocato. Sono dei professionisti in questo, a spezzare il gioco con alcune furbizie, lo avevo già notato contro il Salisburgo nel playoff..."
        Izjava Anćelotija.
        Ukratko, videli smo mi njih protiv Salcburga, namazana je to ekipa, zatvore utakmicu na kraju, bez igre praktično poslednjih 15 minuta.
        Kada ti to Italijan kaže, veliki je to kompliment za Milojevića, da zna da poduči tim kako da se takmiči sa taktičarima iz kalča.

        @Kanga
        Nema šta da traži u poređenju sa Marinom.
        Last edited by La Jugoslavia; 19-09-18, 10:50.
        C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

        Comment


        • Šta je problem sa Kangom? On se zagradi i iznudi faul uvek, ali oni zaustave kontru. Marin igra licem, 1 na 1 je izvozao jednog Allana, tako da je on za kontre najbolje rešenje kojeg je Zvezda mogla da ima.

          Radonjić je brzo zaboravljen uz ovakvog majstora. Marin je 3 puta bolji. Radonjić je brz ali ne bi on mogao da odigra pola ovoga kao Marin.
          Last edited by Cassius Clay; 19-09-18, 10:57.

          Comment


          • Teško da ćemo gledati Marina na AMC, na poziciji desetke, al ajde.

            Comment


            • On uvek počinje sa krila ali neretko završava u sredini i menja mesta sa Benom što je vrh. Nije to klasičan plej ali to su dva krila koja ulaze u sredinu i kreiraju, nisu to krila tipa Radonjić i sl.

              Meni bi Ben počinjao pleja ali u igri da se on i Marin ukrštaju i slično.

              Comment


              • Ebisilio je igrac koji moze i da zadrzi loptu i da podeli pas...ali nema on mesta pored vedeta kao sto su causic koji je odigrao katastrofalno i jovicica, za kojeg ni sam vise ne znam koju ulogu ima kada ga vozaju svi malo ozbiljniji igraci, a da iznese loptu ne ume

                Comment


                • Originally posted by Brajkula View Post
                  Što volim kad razmišljam isto kao Miloje.
                  A vidi ovog momka

                  http://www.sportklub.info/forum/show...=1#post1895196

                  Sve mi se čini da ćemo Urošu morati objašnjavati sastav za Partizan

                  Comment


                  • Nikad teže do nikad većeg boda! Salzburg je bio 4x jači tim od svih dosadašnjih protivnika, a Napoli je barem 4x jači od bikova! Borjan i Rodić zaslužni što sačuvasmo mrežu.. E sad, imam utisak da smo i previše respektovali takmičenje, a i protivnika, te nas u fazi napada nigde nije bilo skoro celu utakmicu, tek ponešto u drugom! Nakon osvojene lopte, slali smo ili balone ili pogrešne i prebrze pasove saigračima u ranoj (i najbitnijoj) fazi napada, te usled te "panike" Boaći, pa i Ben, nisu imali skoro ništa izgledno ispred protivničkog gola. Ja bukvalno, u prvom poluvremenu, Bena nisam ni video! Protivnik nas je, baš kao i bikovi, ubio "našom" igrom, jakim i visokom presingom, te se nadam da će se izvući neke pouke pred nastavak takmičenja sa ovim aždajama! BOD KAO KUĆA!!

                    Derby , bez obzira na sastav, odavno nisam čekao ovako bezbrižno..

                    Comment


                    • Neprijatno iznenađenje Čaušić, može tu 1000 opravdanja da se nađe za učinak, ali ono ignorisanje Marka Marina je neoprostivo, bojkot neki suludi "nisi ti ništa, pokazaću ti ko je gazda ovde". Sam čovek na 18m polulevo, idealno za ulazak i polaganje kao Roben, samo u ogledalu.

                      Jeste Čaušić i ličnost i personaliti i materijal za kapitena, ali brate mili dodaj Marinu kada ti čovek širi ruke, ne ponašaj se ko mazga.
                      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                      Comment


                      • Originally posted by notorious View Post
                        A vidi ovog momka

                        http://www.sportklub.info/forum/show...=1#post1895196

                        Sve mi se čini da ćemo Urošu morati objašnjavati sastav za Partizan
                        Ja i dalje to mislim, života mi. Samo ne znači da sam ja u pravu. Oni stoje visoko, ja bih uvek igrao sa 3 iza napadača pogotovo jer su defanzivno odgovorni. Ovako oni lakše ostaju na pola terena.

                        To što je rezultat dobar ne znači da ne bi bio bolji. Ne znam ja bolje od Vladana daleko bilo, niti to pomišljam, samo mislim da bi sa Benom na pleju i Simićem desno uspeli bolje da se transformišemo. Ben bi se vraćao u sredinu, nije da se sada nije vraćao do korner zastavice.

                        Čaušić se izgubi sa loptom u nogmama, trebao je tu da igra neko ko zna napred da otvori prvi pas.

                        Samo jer je rezultat povoljan ne mora da znači da ovako ne bi bio bolji.

                        Comment


                        • Evo Jugo je objasnio. Jeste on pretrčao mnogo ali falio je napred previše. Taj igrač tu je najbitniji da otvori napred. Ben koji se vraćao da igra beka, pa moga bi igrati i u sredini, vidi se da ima snage kao konj. A krila Marin i Kafu, pa neka oni izlaze i skroz do polovine, pa kada bi sevnulo jednom, Ben do Marina ovaj prebaci dijagonalu do Kafua u prostor i šah mat. Mnogo su visoko izlazili bekovi Napolija, pitanje da li bi izlazio Rui da je imao Kafua gore, bi sigurno ali ne bi tako nonšalantno. Ovako Ben nije trkač i znali su da mogu tu da imaju prostora za napred, jer on uvek i ide ka sredini.

                          Simić/Kafu desno svejedno mi je obojica su brzi kao metkovi i odlični sa loptom. Videli smo kada Simić krene nema šanse da ga stignu.
                          Last edited by Cassius Clay; 19-09-18, 11:26.

                          Comment


                          • A defanzivno bi Simić igrao, znači u oba pravca, a Marin i Ben da se ukrštaju plej/bok i otvaraju napad i čuvaju loptu.

                            Čaušić dok je iznese i okrene se oko sebe i baci u liniji na stranu, oni su se već pomerili svi i nema tu šanse.

                            Jedina šansa je sa igračima kao Ben-Marin- Kafu brza kratka dodavanja unapred uz driblinge i lopta u prostor. Jesu oni Napoli ali nisu nepobedivi.

                            Inače ja prezadovoljan.

                            prva je utakmica i nismo se obrukali na startu, verujem da već sledeću igramo 4-2-3-1. Jer ovako sa 3 na sredini uvek smo manje opasni i više pogodni da nas sabiju u 16.

                            Mi smo sinoć igrali 4-5-1. Ben i Marin su igrali krilne veznjake, a ne krilne napadače što je deo i pritiska Napolija, ali moramo više razmišljti o kontrama i ka napred, jer ako smo bezopasni, pritisak bude sve veći i veći.

                            To je kao derbi Zvezda Partizan 3-1 kada je Grof izveo Huga ili Kataija. Kako je izveo igrači Paritzana dominirali do kraja utakmice, nema ko da pripreti gore, štoperi se samo pomerili još više i to je to.
                            Last edited by Cassius Clay; 19-09-18, 11:33.

                            Comment


                            • Originally posted by Uroš View Post
                              Ja i dalje to mislim, života mi. Samo ne znači da sam ja u pravu. Oni stoje visoko, ja bih uvek igrao sa 3 iza napadača pogotovo jer su defanzivno odgovorni. Ovako oni lakše ostaju na pola terena.

                              To što je rezultat dobar ne znači da ne bi bio bolji. Ne znam ja bolje od Vladana daleko bilo, niti to pomišljam, samo mislim da bi sa Benom na pleju i Simićem desno uspeli bolje da se transformišemo. Ben bi se vraćao u sredinu, nije da se sada nije vraćao do korner zastavice.

                              Čaušić se izgubi sa loptom u nogmama, trebao je tu da igra neko ko zna napred da otvori prvi pas.

                              Samo jer je rezultat povoljan ne mora da znači da ovako ne bi bio bolji.
                              To je link za moj post da Brajkula ne pokupi sve zasluge sebi Mnogo su bolji tehnički i ništa taj jedan ne bi donio, samo bi odnio. Tako može protiv Partizana sad i vjerovatno će tako biti. Neće ni to biti laka utakmica koliko god smo mi bolji.

                              Comment


                              • Ben na krilu je rasipanje potencijala, mora tu drugo rešenje da se traži, a ne da Ben igra beka praktično, velike delove utakmice.
                                Marko Marin je već izjavljivao da ne voli da igra po strani, da je van igre tako, što je činjenica. I on i Ben moraju u sredinu.

                                Veljko Simić je jedna od opcija za po strani, jedna od najozbiljnijih opcija. Sinoć je na LW izdominirao nekoliko puta, ne gubi loptu ni da mu život zavisi, dva faula je tako iznudio, a nije lako izdržati duele sa prekaljenim Serije A igračima.
                                Ako Veljko Simić ostane levo, onda desno ostaje logično Cafu, mora i on da opravda zašto je doveden, valjda vredi nešto, nisam ga gledao do sada.

                                Ima dosta opcija, ali je najbitnije da izbori ne koštaju rezultata, a do sada je svaki izbor bio dobitan.
                                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                                Comment

                                Working...
                                X