Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • https://www.mozzartsport.com/fudbal/...ampiona/305221

    Comment


    • [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] Uki, Uki.

      Dan jedan ne moze da prodje

      Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Hahahahahahah. A Mančester jedini ima navijače baš svuda jbg.

        Comment


        • Marakana ima brojne nedostatke, a Crvena zvezda je dobila spisak prioritetnih stvari koje mora da ulepša ili popravi. Pre svega na Marakani će morati da izgrade prostoriju ili sobu za VIP goste. Pravila UEFA kažu da ta hospitaliti soba mora da ima najmanje 500 kvadrata... Naravno, u Zvezdi mogu da se posluže improvizacijom i ispred VIP ulaza instaliraju šator gde će servirati posluženja uticajnim gostima.
          A pod satorom

          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • A pod satorom

            [/QUOTE]

            .. na uvce gospodi Čeferinu, Kokezi & Terzi:

            Last edited by salelesa; 04-09-18, 17:39.

            Comment


            • Originally posted by salelesa View Post
              A pod satorom

              .. na uvce gospodi Čeferinu, Kokezi & Terzi:

              [/QUOTE]

              I onda upada Uki da "objasni" gospodi iz UEFA

              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Hahahhahh.... To to to.

                Comment


                • Dakle sedmog odlucuju , samo se nadam novcanij jbt vec sam rezervisao paket ulaznica i nadam se punoj Marakani sa Napolitancima.

                  Comment


                  • sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Najavio se Maradona da dolaz na Marakanu da gleda samo ako nas opet ne kazne.

                      Comment


                      • Preko 90k dusa
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by Ganac View Post
                          Teren mora postati zabranjena zona za gledaoca, može da posmaatra aa ne sme nogom kročiti.
                          Ima krivice do obezbeđenja, policije a ima i do naših idiota koji su jedva dočekali da istrče na travu, tu je najmanje kriva UEFA i ne znam koliko vode još mora proteći ispod Gazele da neki idioti shvate da na taj način samo odmažu klubu.
                          Buraz, ja da sam bio tamo od srece ne da bih usao na teren, nego bih otrcao do njihove klupe i izljubio sve fudbalere salcburga, ekonoma i tetkice...nije to svakodnevnica za nas, to je ogroman miks emocija u toku utakmice bio...rolerkoster od zreba za le, do haosa, pa onda strepanja i zadnjih 10min kao citava vecnost...koju sam ja ovde srecu i olaksanje doziveo, a mogu da zamislim oni tamo tek...bitno je da ako su vec usli na teren ne povrede nikoga i ne nacine stetu, ovo ostalo su ciste emocije sem par idiota koji su usli da uzmu dres, ali ni oni nisu sranja pravili...jbg sad kada ovako razmisljam zbog kazne ne bih uleteo jbg hladna je glava, ali tada...tada je srce tuklo 300

                          Comment


                          • Kada tako kažeš može da se prihvati, samo da ne bude kazna odrezana.
                            Ovo je uspeh u nivou Barija i Tokija, ekstremno težak sistem je postavljen od strane UEFA da se onemogući redovno učešće u Ligi šampiona.

                            Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                            Comment


                            • Nek se mlađa ciganija iscoolira sa ulaskom na teren, bar do polufinala, kao mi "stariji" '91. after Bayern .. a onda, SVI na teren, čupaj travu, nosi stative u Knin, skidaj VAR etc .. što bi rek'o Aca Šmrkas_ najveća žurka na Balkanu!

                              Comment


                              • Kakve su ove price, sta je ovo. Prvo danas se objavi za servis da ce raditi, na zvanicnom sajtu (i zadnjih nekoliko dana, ali danas nov update). Kad ono katanac, kaze lik, cekamo da vidimo kako ide prodaja. Onda u jednom trenutku su ljudima davali samo po 1 paket uz clansku. Sad vratili na 2. Onda ne traze licne. Onda zapad centar i istok centar nisu ni u prodaji "rezervisano" kazu ljudi. Ljude koji imaju sezonske (vrlo skupe) za ta mesta (sektor 4), guraju u sektore 3 i 5. Na licu mesta sam.

                                P. S. Red nije veliki, duplo manji nego pre pola sata jedno desetak metara.
                                Last edited by colchonero; 06-09-18, 11:23.

                                Comment

                                Working...
                                X