Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #trpajrichmonde...auuu kakav poslednji dan prelaznog roka...
    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

    Comment


    • Igracemo ladno kvalitetnije utakmice na treningu nego u nasoj ligi

      Comment


      • Kazu Marin plata milionce...majko sveta kako smo mi dosli u ovu situaciju...
        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

        Comment


        • Citam za Causica milion u dve rate. Najvaznije je da je Marin dosao bez obestecenja.

          Comment


          • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
            Kazu Marin plata milionce...majko sveta kako smo mi dosli u ovu situaciju...
            Zamisli Pantica u vesniku kad pocne da peni. U svakom slucaju verovatno se zna ko ce na zimu da ode. Mora da se rastereti malo budzet.

            Comment


            • Originally posted by suptil View Post
              Citam za Causica milion u dve rate. Najvaznije je da je Marin dosao bez obestecenja.
              Bez obestecenja...ali plata izuva no opusteno, jedna pobeda protiv Napolija i Marin isplacen...
              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

              Comment


              • Ne znam da li sad da delim pluseve na ovakve vesti ili je ona euforija od pre neko vece bila bolji trenutak za reputacije

                Comment


                • Originally posted by suptil View Post
                  Zamisli Pantica u vesniku kad pocne da peni. U svakom slucaju verovatno se zna ko ce na zimu da ode. Mora da se rastereti malo budzet.
                  Mene zanima kako ce da opravda odlaske Sume ,Ozega i a mozda jos ponekog(a doveli prakticno nikog),vrv neki sudija kriv

                  Comment


                  • Mene iskreno boli dupe...u se i u svoje kljuse...
                    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                    Comment


                    • Rekao sam za Marina koje je moje mišljenje...

                      Dere nas inače više nego Boaći.

                      Comment


                      • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                        Mene iskreno boli dupe...u se i u svoje kljuse...
                        Meni to humoristicki program,za opustanje,a realno je nebitan lik obican bot uprave,koji najvise steti svom klubu,spin pricama i obmanjivanju sopstvenih navijaca zarad licne imovinske koristi

                        Comment


                        • Zarada od 15m€ je čisti bonus, palo sa neba 15m, amateri iz uprave nisu ni razmišljali o tome.
                          Ovo što se troši je kikiriki s obzirom na trenutnu finansijsku moć kluba.

                          Svako pojačanje pred Ligu šampiona se višestruko isplati, pa samo jedna pobeda je dovoljna da plati sve ove transfere i plate igrača. UEFA jednu jedinu pobedu plaća 2,7m€

                          Inače za ove što se pitaju kakav je Goran Čaušić, Crvena zvezda je dovela Lothara Matthausa i to onoga što je igrao u kalču za Inter.

                          Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                          Comment


                          • Ne znam stvarno sta da ocekujem od Causica....

                            Comment


                            • Ma Čaušić je vrh to znam pouzdano. Nisam pročitao nigde nego čuo od fudbalera koji ima druga koji radi u Rusiji. Prošlu sezonu je pokidao. Pa i taj Bakula je iz Amkara došao.

                              Bitno je da se čuva ciganski nukleus. Čaušić je i za ne daj Bože ako Krstičić na zimu dobije neku nenormalnu ponudu.

                              Comment


                              • Imamo kicmu tima za naredne dve godine, ti odlasci u zimu da rasterete budzet malo pa svim silama opet u LS

                                Comment

                                Working...
                                X