Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Šteta što Zvezda ne igra EL u košarci, ti paraziti samo gledaju gde će da se šlepaju, kako koja sekcija padne za nivo oni dižu nos i ne navijaju više. Ja ne navijam za Zvezdu u košarci ne zbog neuspeha nego zbog Čovića jer je to njegov privatan klub i on svojim bivstvovanjem u Zvezdi šteti klubu, trenutno. A povućiće se nikada.

    Da gledaju košarku da idu u arenu, grickaju semenke i odjebu od fudbala.

    Comment


    • Sto je najgore ti ljudi dodju i kukaju na delije da su krimosi itd, a daju covicu podrsku...mislim ko koga tu zajebava?! Ja nemam nista protiv delija, bilo mi je krivo zbog omica jer je decko na mestu i stvarno je poginuo za nas dres...ja sam skroz kul kada su terza i covic u pitanju, pa jbg dinamo je bio najuspesniji u eri mamica, a svi znamo ko je i sta je mamic...no jbg pre cu terzu da kujem u zvezde nego nekog "postenog" koji ce da nam nabije dug 50m i da dovodi razne dzef silve, obrice, blazice i perovice...ceo zivot sam isao na sever i nastavicu da idem, ja vise volim kada cujem pesmu na tribini pa makar je i najveci krimos poveo nego da odem na zapad gde svaki drugi navijac jebe familiju svakom nasem igracu...plus ti kvazi navijaci kukaju kako su delije sjebale klub jer nece prodati karte protiv salcburga itd...pa gospodo evo vam nasa liga, dodjite 5 puta na stadion tj napunite ga pa pokazite da volite klub i nece se osetiti 1igranje pred praznim tribinama u ls...ali ne, sto da zuljaju guzice protiv cuke, ne ide da se slikaju za insta kako gledaju macvu ili cuku, nije to in...ali ajmo da pljujemo po delijama

      Comment


      • Kad sam gledao kako Kešelj lepi Veselog a oni sviraju faul 70% njih je boleo k i to da gledaju. Ti ljudi su najgora vrsta, najgora. Koliko ih samo znam da neće na fudbal da idu jer je loš domaći fudbal a ovamo trči i zauzima mesto nekome ko redovno ide, sav euforičan jer Zvezda igra LŠ. Kakvi su to ljudi, gde to ima??? Ja bih se sakrio u rupu da ne pratim samo bih čestitao i iz principa ne bih išao na stadion.

        Sutra kad bi puklo sve prvi bi otišli od Zvezde.

        Ovako su mi i KK ogadili, veća mi je bila draž gledati kad su nas guzili grobari nego kad su došli ciganski stručnjaci, prava inflacija, oni se u sve razumeju, rastu na svakoj grani i gade mi se više od grobara ti ciganski smarači.

        Comment


        • Ma Alen Omić je posebna priča nije se tu radilo o Alenu Omiću nego o Andreju Vučiću i Čoviću. To je samo izgovor. Ne bi on ni doveo Omića nego njima u inat. Ja sam tada rekao samo da razumem odakle jebena mržnja izmedju naroda jer ono kao bio je rat ovde pre 20 godina, poginuli su mnogi ljudi, i to je to. Jeste ovo sport ali narod je jebeno lobotomiran, ne daju ti ni da zaceliš rane, odmah govore da je neko šovinista violinists i slično.

          Ne slažem se ja sa tim stavom ali tada sam ih krvavo branio ovde jer su baš ti najgori zvezdaši koje hejtujem više od grobara počeli da seru i ds morališu.

          Do juče buktao rat, mrze se narodi kao psi. To što se mi ovde ne mrzimo, narodi se mrze nemoj niko da vas laže. Ja nisam rekao da ih podržavam ja sam rekao da razumem. Da bi me napali kako sam šovinista i brojim krvna zrnca.

          Brojim krvne kurce, Elmedin Kikanović mi bio jedan od omiljenih igrača nego namerno sam išao do kraja. Ti zvezdaši neki, ne svi, ja to ne mogu smisliti života mi. Bolje bih pravog grobara podržao nego neke od tih seratora.

          Alen Omić nije ništa kriv ali to je perfidna igra matore lisičetine Ćokija lopuže koja je privatizovals klub, rnjala po APR, koju neće niko oterati. Svakoj upravi dodje kraj njemu nikad neće doći. A nije Zvezda tu zbog njega nego on zbog Zvezde.

          Comment


          • Ja samo ne kapiram podelu na kk i fk, msm uopste podelu jbt...ja volim Crvenu Zvezdu, dal bila rk, kk, fk, vk, ok nije mi bitno...ja kada vidim taj grb, pa to je moje, to je Zvezda jbt...ok ima ljudi koji ne prate fudbal, koji ne prate kosarku...ja licno odbojku ne gledam, ali ja kad cujem da smo uzeli titulu meni puno srce, pa to jbt kao braca rodjena da se posvadjaju...onda dodje navijac kk-a zamisli ti to govno jbm ti, dokle je to spremno da ide jbt?! Kaze valjda ce sad da daju neke pare kk-u neki kusur, jebes uspeh fk-a, bitno im da daju kk-u...pazi krivo im sto je fk uzeo tolike pare od uefe, a el ne placa nista kk-u...pa jbm mu majku valjda je to sve isto?! Ja skacem ko malo dete kada gledam kosarku, doduse kosarka je sport koji volim, pratim el, ek, nba, aba ligu itd...u fudbalu samo Zvezdu gledam i to svaku utakmicu, dal macva dal salcburg i uvek se nerviram...jbm mu mater dal ne mozemo jednom slozni da budemo, msm ne razumem cemu podele, tj ne razumem kako neko moze da zeli lose fk-u i obrnuto, to bas opicen mozak mora da bude...Zvezda je Zvezda bila fk, ok, kk, bk, rk, vk itd...

            Comment


            • Pa ne možemo, jer je KK Crvena Zvezda privatan klub jednog čoveka koji je slagao da je mag i da je sve sam uradio, a čim je ostao bez državnih ledja ispušio je kurac, a pošto je vršljao po APR i napravio hibrida, neće ga oterati Bog otac pa ni sam Vučić jer ta Ćorava bitanga koja gleda samo svoj interes, da budemo jasni, da mu nije bilo tog Andreja i te države i ore toga Djilasa, gledali bi svake sezone Lipovija i FČ.

              Čim je prevarant i podguznjak koji svraća u američku ambasadu od kulina bana ispušio podršku ispušila je i Zvezda, a on je jedna tvrdoglava proračunata lisica koja gleda kako da što duže ostane u Zvezdi i ubirs keš. Terza se može oterati uvek, Ćoki nikad.

              Comment


              • Veruj mi da bi ga vucic sklonio lagano da hoce...mada ja ne gledam po tome ko vodi klub...navijao sam za Zvezdu kad nas je vesic gazio u kk-u, gledao majlsa, marsa, strahinju i bakica...u fk u kad nas je jahao den tana itd...jednostavno ja bih lagao samog sebe kada bih rekao da me je briga...jbg ja sam 94o godiste, ja ovo sa kk-om nikada nisam doziveo, prelep je osecaj igrati el i zato sam zahvalan i covicu iskreno...takodje sad i terzi...trenutno zivim bas ciganski san, steta za kk sto nije u el, bila bi ovo savrsena godina u svakom smislu, mada je i ovako odlicna

                Comment


                • Sumanuto je i neka bolesna logika da 15m UEFA bonusa ide nekoj trećoj strani, nekom zakržljalom parazitu koji se nakačio na klub.
                  Fudbal je jedini zdrav sport, zato što sam sebi obezbeđuje na desetine miliona prihoda, pod hitno treba da otkači sve bolesne male sportove/parazite koji su se nakačili.
                  Jedina stvar u kojoj podržavam Terzića je njegov sukob sa Čovićem, odnosno odbijanje da se uništava fudbal izvlačenjem sredstava van kluba.

                  Najbolju lekciju imaju u Partizanu koji je dozvolio da mu mešetari Vazura i Vučela dele i šakom i kapom i vaterpolu i košarci i svim tim parazitskim klubovima i vidi ih sada, za samo godinu dana od miliona do rezultatske bede.
                  Ako je Terzić brana tome ima moju podršku, ponavljam ima nekih naznaka, kao na primer kada je odbio da da Čoviću novac od Gazproma. Gazprom je elitni fudbalski sponzor UEFA i FIFA i nikada ne bi došao u Zvezdu da nije fudbala i sada neki paraziti hoće to da prisvoje.

                  Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                  C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                  Comment


                  • Originally posted by Uroš View Post
                    Nešto tu ne štima, to je neki mentalitet seljački sačuvaj Bože. Kad se nadglašava himna u Areni wow svi smo super, čim ne valja nešto izlaze komentari tipa uvek zvezdaš nikad delija. A kad je 2010/2011. Zvezda bila na margini, npr, taj isti bolelo ga je dupe za tu Zvezdu.

                    Sada kao oni vole tu Zvezdu i brinu se i morališu Terziću kao oni će da ga nauče koliko da troši i Delije ne valjaju. Ja sam uvek obožavao Delije. Kriminalci. Nisu svi, mali broj ih je. A normalno da će se baviti kriminalnim radnjama a ne akademskim radom što ne menja činjenicu da su svi bili Zvezdaši pre svega. Ovde nema Mutavog i tako tih pizdarija.

                    I sada svi sve znaju o Zvezdi i oni bi da se pitaju kao nešto. Ako se ovo ne daj Bože raspadne nekad, samo će dići taj prokleti nos i reći će ko još prati domaći fudbal. Ljudske gnjide.

                    MarkoNFL koliko znam nije pratio ali čovek nije ni moralisao nešto, sam je priznao da nije pratio, pratio je u neka srećnija vremena.

                    Ali najviše me nerviraju ljudi koji sad oni su neki autoritet odjednom, svi prate kao sada. Kao ne znamo da li verovati Terziću sa ovim novcem. Bežite miševi u rupe te vaše smrdljive, džeparac uzmite pa radite sa njim šta hoćete.

                    Neki kurac napadaju Terzića a manji je lopov i bitanga od Čovića 100 puta. I to je Terza krao klubove ovaj Srbe. I Ćoki samo jer je političar i deluje uljudnije taj neki b92vesti zvezdaški pokret ga bezuslovno podržava. Samo neka odjebu od kluba ti licemeri pogani.
                    Zato se u Salcburgu orilo "Mi smo Cigani, najjaci smo, najjaci" a ne " Mi smo Delije..."
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Originally posted by Ganac View Post
                      Zato se u Salcburgu orilo "Mi smo Cigani, najjaci smo, najjaci" a ne " Mi smo Delije..."
                      Naravno, to je nametnut pojam, nema tu ništa prirodno.
                      Jedini simbol koji je neuništiv je Crvena zvezda. Evropska unija je prinuđena da ga prikazuje i koristi u najavama za svoje najlukrativnije takmičenje, prebogatu kapitalističku Ligu šampiona, Crvena zvezda ostaje zauvek.

                      Svi ostali neprirodni i nametnuti simboli poput tog idiotsko/turskog "delije" će kad tad nestati.

                      Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                      Comment


                      • Originally posted by Ganac View Post
                        Zato se u Salcburgu orilo "Mi smo Cigani, najjaci smo, najjaci" a ne " Mi smo Delije..."
                        To i pevaju Delije. Svi su ponosni na svoje navijače kakve god ispade imali samo seremo. Hajde to za Omića i razumem, ali za UEFA koja ih ugnjetava (nas) i generalno i Zvezdu i Partizan kao da su najgori, pazi molim te, meč bez publike hajdemo ih ubiti.

                        Pa namerno to daju mečeve bez publike da bi nas izbacili. Mislite da bi bio meč bez publike da nije PO LŠ? Bi malo sutra.

                        Comment


                        • I ja iskreno ne vidim preteranu potrebu dovođenja Čaušića, ima tu igrača, al ajde......izgubio sam ja njega iz vida baš, kad je odlazio igrao je tu neku desetku, čitam da je promenio stil. Nek nam je sa srećom.

                          I sa Marinom nisam preoduševljen, odavno taj tankuje.

                          Comment


                          • Jeste pre igrao ofanzivnije, sad je klasična zamena Krstičiću pošto je realno nismo imali. Marin, šta reći, videćemo. Bolja je opcija trenutno od Jevtovića levo, toliko.

                            Neka bolji igra u prvoj, pošto Miloje ne robuje da li si Ebecilio ili Simić ili Marin ili svejedno.

                            Kakve tekme mi možemo na treninzima igrati, biće top. Mnogo jače nego u ligi iskreno.

                            Comment


                            • Ebisiliju može odmah da se raskine ugovor, nema taj mesta, jasno kao dan, drago mi je kad tako pogodim iz prve u metu.

                              I Uroše mani se tih teorija zavera, UEFA zatvorila stadion da bi izbacila Zvezdu......ljubi te brat

                              Comment


                              • Prestrogi su prema nama samo to. Nije to teorija zavere nego iživljavanje.

                                Ne može se raskidati ugovor a i ne treba, neka bude tu. Kakav si kao ja za Kangu jbt.

                                Kako su ljudi naivni, kažu najlakša tekma sa Napolijem. Ja sam ubedjen da će najlakše biti sa Liverpulom, odučiće Miloje Klopa od života.

                                Comment

                                Working...
                                X