Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sta mislite kolko ce da kosta gledanje svega ovoga uzivo? Sad kad se cepnu paketi ima da zuje usi.

    Comment


    • Bogami sa ovakvom ekipom i ako novajlije budu imale isti pristup kao starosedeoci, namucice se ove azdaje na Rajku...mnogo je ovde igraca koji znaju fudbala...

      Ovo i treba da se plati...sve ispod 100€ za zapad je bagatela...naravno sezonci moraju da se ispostuju...
      Last edited by ZvezdaIznadSvega; 31-08-18, 22:05.
      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

      Comment


      • Comment


        • Lepo Mamic onomad rece...Ovaj Terzic je smekercina i za mene...
          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

          Comment


          • Terza se zaigrao menadzera, nesto slicno kao moj 6-to godisnji junior. Kupuje "na kilo"

            Bukvalno imamo 2 tima, koji bi u ToleSuperLiZi zauzela dva prva mesta na tabeli. Mozda je mogao da razmisli o kvalitetnijem desnom 'beku'

            Comment


            • I jos jednom top stoperu..meni su te dve pozicije prvo pale na pamet...posebno kad sam grupu video
              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

              Comment


              • Lepo je Maminjo,rekao jos pre Trnave da Zvezdu vidi pre Dinama u LS

                Jeste se Maminjo ugradjivao i sve,al to rade jbn svi,na svetu a ne na balkanu.pravice BBB njega od blata,sad imaju pun stadion i ispadanje od slabijeg YB nego sto je bio jesenas,kad su ga grobari dobili

                A sta im je sve doneo od transfera do non stop grupne faze necega u evropi,plus domaca dominacija,al dobro Hrvati resili da glume postenje

                Comment


                • Licno ne znam sta da ocekujem od Causica. Mnogo taj mora da se oznoji da bi bio u 11. Videcemo.

                  Comment


                  • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                    I jos jednom top stoperu..meni su te dve pozicije prvo pale na pamet...posebno kad sam grupu video
                    Da i ja sam za stopera, ali imamo dva "problema" .... jako je tesko naci kvalitenog, slobodnog ili 'dostupnog' stopera poslednjeg dana prelaznog roka (ja sam za nekog stranca ), verovatno je ideja da se Babic razvija, uigrava (cesce uparuje sa Degenekom ) i sledece sezone bude starter i zamena za Savica + nam je odbrana uigra(va)na na pripremama i odigranim utakmicama, i pitanje je koliko je vremena za uigravanje istog (pre zimskih priprema )

                    Verujem i nadam se da se na Terzica ozbiljno racuna.

                    Kako god, ide se allIn, da se osigura titula, obezbedi dovoljan fond igraca za paklen ritam, spreci svako gubljenje bodova i da uvek imamo spremne igrace za nedajboze neke eventualne povrede. Naravno, neminovni su odlasci igraca na zimu, rasterecenje budzeta i uigravanje TIMa za naredni ciklus kvalifikacija. Tim se ne pravi i stvara za jedne pripreme, konacno su nesto i naucili

                    Comment


                    • Ovo mogu da potpisem od reci do reci...Stoper jeste najosetljivija pozicija i zahteva najvise vremena za uigravanje...Svakako je titula primarni cilj i osetio je Terza mogucnost da napravi distancu u odnosu na konkurenciju...Na zimu cemo svakako videti da li smo bili u pravu...I za Terzica si apsolutno u pravu, deluje kao prototip modernog beka...
                      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                      Comment


                      • Napisao sam na prethodnim stranama, Terzic je na pocetku kadetske, potom i deo u omladincima (ako se dobro secam ) igrao na poziciji napadaca, bio (odlicna) rezerva Joveljicu , prvo prekomandovan na poziciju levog krila, poom i na beka. Mislim da je poslednjih 6 meseci u Grafosima proveo na poziciji beka (nisam siguran, senilan sam )

                        Otud i odlicne ofanzivne karakteristike. Jedno je sigurno, imat ce od koga da uci na treninzima i napreduje. Jer, uci se i napreduje kada igras protiv boljih, 'jacih' igraca, to nikako i nista ne bi mogao da nauci od Noja ( bez namere da vredjam , imao je vise nego solidan Csut )

                        Comment


                        • Krecu polako i potvrde...Causic prvi oficijalno...
                          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                          Comment


                          • Trogodisnji ugovor i za Marina
                            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                            Comment


                            • Ne valja Terza a????

                              Brajko Čaušić je box to box, Meleg je klasična 10ka i može i krilo. Ne dodiruju se oni toliko.

                              Comment


                              • Oba trojica i zvanicno, ugovori na 3 god

                                Comment

                                Working...
                                X