Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Brate da sam ja dao drugi gol, dosao bih ispred Pongracica i slavio bih ispred njega, majke mu ga, kakav je decko klosar, nevidjeno. Daj Boze da nikad ne odigra ni sekundu Lige Šampiona u svom zivotu

    Comment


    • Originally posted by La Jugoslavia View Post
      Ebecilio propo, kao i da ne postoji više, ne pamtim kada je odigrao neku bitnu utakmicu.
      Kući sa Trnavom i to je bio kraj.

      Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
      Dosadan si sa tim stavom o Ebiju, covek je povredjen nije na 100 posto od Trnave i ne moze da pruzi 100 posto. Bice dobar Ebi. Ziveli.

      Comment


      • U ime oca Krleta, sina Bena i svetoga Duhaneka ..
        EJ MAN _

        Na Na Na Na Na Na Na Na liga šam_pi_ona, liga šam_pi_ona, liga šam_pi_ona!!!



        ..do skorašnjeg pisanja ..

        Comment


        • Ma batalite sad ko ce gde da igra...Evo ja prvi svecano obecavam da nikad vise necu sumnjati u odluku gospodina Milojevica...nek igra Gobeljic spica, nek Milic brani...ma zabole me...ovo veceras je bilo cudo...
          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

          Comment


          • Nek nam je sa srecom, dugo smo ovo cekali.
            Lijepo bi bilo da brata Pavkova, ne zovete Panjkov

            Comment


            • Originally posted by John Dies at the End View Post
              Kako nema ko??!! Cafu je doveden kao zamena Radonjicu.

              Malo losije trolujes veceras
              Brat moj nažalost ne troluje, ali voli on malo tako, ipak je u pravu jer je Kafu desni bek izrazito, on levo ne može da igra. Ali nije ni bitno. Simić će igrati ako ništa.

              Desno krilo pardon.
              Last edited by Cassius Clay; 29-08-18, 23:34.

              Comment


              • To Panjkov, Sutlijaš i to i ja to mrzim. Uvek sam bio protiv Pavkova zbog igračkih kvaliteta, i sad sam zbog mesta Jovelji, ali zaslužio je brat da igra u Zvezdi. Iskreno.

                Comment


                • Mogao bi Šabanov unuk da nam plati da dodje na pozajmicu da igra Ligu Šampiona.

                  Comment


                  • Siti, Napoli, Ajaks, Zvezda.

                    Comment


                    • Juve, Sahtjor, Ajax, Zvezda

                      Comment


                      • A takav osećaj imam da će to biti Bajern. Sahtjor nikako, zbog gostovanja. Tu može biti velike pizdarije.

                        Comment


                        • Barselona MU Liverpul Zvezda
                          Ja da sam navijac Zvezde i da sam iz BG navijao bih za ovakvu grupu
                          Ako se gine da se gine od velikih,a i prilika da se vidi Mesi na Marakani
                          Last edited by E1_PG; 29-08-18, 23:50.

                          Comment


                          • I ja bih voleo smrdljivu Barselonu ili smrdljivi Siti. Da mogu kao čovek da se uživim. Ovako Real mi je simpa, ali bih naravno navija da izgube od nas i 10-0 ako mogu.

                            Comment


                            • Brale ja nisam odustao od prolaska grupe.
                              Ne treba mi to u grupi.
                              nek dodje barsa u eliminaciji posle

                              Comment


                              • Šta rade ovi ljudi ovih 15 meseci to nije normalno...
                                Morala je sa se ponovi istorija sa "švabama" (2-2)...
                                Čeka se jesenje uživanje i igranje sa najjačim klubovima Evrope..

                                Comment

                                Working...
                                X