Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A nek smo živi i zdravi svi od reda.

    Panjkov izneo, Milića prodati u Lučane.

    Comment


    • Originally posted by Ivan_PG View Post
      Nek vam je sa srecom ta LS,no mi nekakva djeca jebase majku nocas sa petardama i vriskom tacno cu nekom usi iscupat.Gamad mala.A Zvezdi svaka cast,navijao sam preko live score-a posto prenos nemam nidje,zamrace mi RTS zbog nekakvih prava.
      Nadam se da ce te izvuc MU i da cete ga odrat 5 0,to mi je najveca zelja.
      A sto ne rece da ti posaljem link, odlican kvalitet.

      Comment


      • Originally posted by Ivan_PG View Post
        Nek vam je sa srecom ta LS,no mi nekakva djeca jebase majku nocas sa petardama i vriskom tacno cu nekom usi iscupat.Gamad mala.A Zvezdi svaka cast,navijao sam preko live score-a posto prenos nemam nidje,zamrace mi RTS zbog nekakvih prava.
        Nadam se da ce te izvuc MU i da cete ga odrat 5 0,to mi je najveca zelja.
        To Srbi slave po CG, i nije kul da zbog bekoliko petardi ljude ili omladinu nazivas Gamad. Jos ces neke i usi da cupas
        Zgrozio me ovaj post

        Comment


        • Zadnjih 15 sve ugašeno, šta se dešavalo vidjeću kasnije Bravo za Milojevića i sve igrače, Ben šta igra to je nestvarno. Ljudi su bolji od nas, nivo više, Samassekou će u neki Tottenham za 2 godine, jede kroz sredinu. Zato je i pobjeda mnogo slađa

          Ovakve utakmice jačaju klub i pozicije da se dovedu što bolji igrači jer svi hoće u izlog na najvećoj sceni. Milojeviću se mora produžiti ugovor, odlaske igrača ćemo preživjeti. Sad je u kasi oko 20 miliona sigurno od ulaska, 15 ulazak, preko 2 na koeficijent (prolaz Aeka nam donio još 1.1 milion) + tv prava i 2 puna stadiona. Može biti i više ako se otkine koji bod, samo 1 bod je skoro milion.

          Comment


          • Neće Miloje i Kosan ovo lako pustiti. Potomci su to junaka sa Albanije, Krfa, Soluna, Cera i Kolubare. Žilav je to i nepokoran narod, neće ovde ni nemac ni španac ni švabo a ni žabar ni englez imati laku utakmicu.

            Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

            Comment


            • Originally posted by Ivan_PG View Post
              Nek vam je sa srecom ta LS,no mi nekakva djeca jebase majku nocas sa petardama i vriskom tacno cu nekom usi iscupat.Gamad mala.A Zvezdi svaka cast,navijao sam preko live score-a posto prenos nemam nidje,zamrace mi RTS zbog nekakvih prava.
              Nadam se da ce te izvuc MU i da cete ga odrat 5 0,to mi je najveca zelja.
              Bratski remiji u oba meca i da obje ekipe prodje grupu. Easy

              Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Sreca Sreca Radost


                Comment


                • Originally posted by Antona View Post
                  To Srbi slave po CG, i nije kul da zbog bekoliko petardi ljude ili omladinu nazivas Gamad. Jos ces neke i usi da cupas
                  Zgrozio me ovaj post
                  Smeta mi buka,ali si ti to shvatio na svoj nacin.

                  Comment


                  • Jel je stigo spic

                    Comment


                    • http://www.mozzartsport.com/fudbal/v...ampiona/304737

                      Comment


                      • Ajd dobrodošao i ako je Boaći i on je dobar čovek. Sad mi ne smeta da dodje. Samo daj da ga otkupimo.

                        Comment


                        • Boaci stize izgleda. Moze bre

                          Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • ZVEZDAAA OOOOOOO....

                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by Ivan_PG View Post
                              Smeta mi buka,ali si ti to shvatio na svoj nacin.
                              Nisam nista shvatio, tacno si napisao Gamad i da ces da vuces usi.. Ne cudi me da takvima smeta buka, pogotovo kad se slavi Zvezdina pobeda.
                              Zamolio bih te da navijace Zvezde u buduce ne nazivas Gamad.. Jer nema smisla da i ja sad pocnem navijace Milovog vestackog kluba preko kojeg zeli da promovise svoju politicku agendu nazivam pogrdnim imenima..
                              Znam da dole u CG niste navikli ali minimum korektnosti prema Zvezdi i Srbima nije na odmet

                              Comment


                              • Originally posted by Antona View Post
                                Nisam nista shvatio, tacno si napisao Gamad i da ces da vuces usi.. Ne cudi me da takvima smeta buka, pogotovo kad se slavi Zvezdina pobeda.
                                Zamolio bih te da navijace Zvezde u buduce ne nazivas Gamad.. Jer nema smisla da i ja sad pocnem navijace Milovog vestackog kluba preko kojeg zeli da promovise svoju politicku agendu nazivam pogrdnim imenima..
                                Znam da dole u CG niste navikli ali mijimum korektnosti prema Zvezdi i Srbima nije na odmet

                                Comment

                                Working...
                                X