Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Covece, ti si predmet sprdnje na skoro svakoj temi...mozak me boli kad citam tvoje ocene vrhunskih trenerskih strucnjaka i poredjenja vrhunskih ekipa sa timovima koji im pola terena ne bi presli...Razumem ja tvoju potrebu da pobegnes od mainstrima i nekom ludom prognozom steknes neki virtualni kredibilitet...ali smaras covece...

    Sto se Djovanija tice, da, dobar igrac i za razliku od tebe ja sam ga gledao jos u Bazelu...isto tako je i Kafu pa mu treba mesec dana da udje u ritam, akcije, da upozna saigrace...i milion drugih stvari...ajde tebe,kao vrhunskog forumasa da sutnemo na neki turski forum...pa se snadji...
    Last edited by ZvezdaIznadSvega; 27-08-18, 12:37.
    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

    Comment


    • Alvaro Morata, Pierre-Emerick Aubameyang, Alexandre Lacazette su najsvežiji primeri da je potrebno vreme za prilagođavanje na novu sredinu.
      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

      Comment


      • .. moramo biti oprezni sa Čakirom, daje kartone k'o žvalavi obećanja!

        Uf, 999. post, moram u ilegalu do srede uveče, tempiram & planiram danima da mi jubilarni post bude proslava ULASKA U CL, ali me iz*eba jučer moto GP..
        Last edited by salelesa; 27-08-18, 12:44.

        Comment


        • I Suma je isto dobar primer.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Najbolji primer je bio Andi Kol, kada ga je za brdo novca doveo Ferguson u Mančester. Tada se pričalo da Eric Cantona drži podignutu kragnu da bi sakrio tragove žuljeva oko vrata, zato što je čitave sezone vukao za sobom Andija Kola koji se nikako nije snalazio. To je bila sezona 1995/1996.

            Ali, ne lezi vraže, u sezoni 1998/1999 Manchester United je oformio pakleni tandem u navali; Dwight Yorke - Andy Cole, a kao rezultat je došao trijumf u Ligi šampiona i to protiv Bajerna u finalu, i to protiv Juventusa u polufinalu, kada su se itekako istakli Kol i Jork.

            Naravoučenije: nekada je potrebno vreme da igrač pokaže svoj pun potencijal, možda će se to desiti i u slučaju Seydouba Soumahe, ako mu se da adekvatno vreme da pokaže svoj raskošni talenat.
            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

            Comment


            • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
              Covece, ti si predmet sprdnje na skoro svakoj temi...mozak me boli kad citam tvoje ocene vrhunskih trenerskih strucnjaka i poredjenja vrhunskih ekipa sa timovima koji im pola terena ne bi presli...Razumem ja tvoju potrebu da pobegnes od mainstrima i nekom ludom prognozom steknes neki virtualni kredibilitet...ali smaras covece...

              Sto se Djovanija tice, da, dobar igrac i za razliku od tebe ja sam ga gledao jos u Bazelu...isto tako je i Kafu pa mu treba mesec dana da udje u ritam, akcije, da upozna saigrace...i milion drugih stvari...ajde tebe,kao vrhunskog forumasa da sutnemo na neki turski forum...pa se snadji...
              Kom Kafuu treba mesec dana? O čemu ti pričaš? Neka sam ja predmet sprdnje. Vi poredite ozbiljne lige sa našom ligom, da li će se prilagoditi, kao da ide da igra ne znam kakvu ligu. To je smešna priča.

              Jedno je kada igrači dolaze iz pizde materine i kada nemaju ovako ozbiljnu karijeru kao ovaj igrač.

              Ja se iskreno smejem tebi. Malo je glupo to što pričaš.

              Da li će se prilagoditi tačno čemu? Kada ga čuvaju štoperi Zemuna da zna gde da utrči, i kako se igra, što će skontati za 10 dana.

              On nama ne igra protiv Salcburga, ne vidim gde je žurba i je l 10 dana puno? Gde se žuri? Hajde odgovori na pitanja konkretno.

              Inače Kafu je stigao 10-11. avgusta a počeo da trenira sa ekipom dan dva kasnije, značii u Zvezdi je 15 dana a već je posle par dana debitovao u Evropi.

              Comment


              • Poredite ga se nekim Sumom iz leve lige, govori o tome koliko nemate poentu. Poredite igrača tipa Kanga, Suma koji je mačka u džaku sa igračem koji je materijal Liga 5. Koji igra jake lige o kojima ovi teletabisi mogu da sanjaju.

                Comment


                • Nesto si se razestio covjece? Take it easy

                  Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                    Najbolji primer je bio Andi Kol, kada ga je za brdo novca doveo Ferguson u Mančester. Tada se pričalo da Eric Cantona drži podignutu kragnu da bi sakrio tragove žuljeva oko vrata, zato što je čitave sezone vukao za sobom Andija Kola koji se nikako nije snalazio. To je bila sezona 1995/1996.

                    Ali, ne lezi vraže, u sezoni 1998/1999 Manchester United je oformio pakleni tandem u navali; Dwight Yorke - Andy Cole, a kao rezultat je došao trijumf u Ligi šampiona i to protiv Bajerna u finalu, i to protiv Juventusa u polufinalu, kada su se itekako istakli Kol i Jork.

                    Naravoučenije: nekada je potrebno vreme da igrač pokaže svoj pun potencijal, možda će se to desiti i u slučaju Seydouba Soumahe, ako mu se da adekvatno vreme da pokaže svoj raskošni talenat.
                    Cole je stigao u Utd u sezoni 94/95, u januaru i tresao mreze ko od sale. Dao i 5 komada Ipsvicu tada.

                    Jeste imao losiju sezonu 95/96 za svoje standarde ali to nema veze sa tim da mu je trebalo vremena da se snadje. Jednostavno je bio u losijoj formi, masio zicere koje je ranije od sale davao.
                    Imao je i sledece sezone problema, prvo oko price da je trebao biti ukljucen u transfer za Sirera pa lom noge tako da je tek onaj pravi bio od 97/98 sezone

                    Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
                    Last edited by Miki28; 27-08-18, 14:43.
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Originally posted by Uroš View Post
                      Sigurno se u igru kao igru više razumem, ali ne pratim toliko košarku i KK, dosadila mi je. Ono kad si voleo nešto pa ti se smuči.

                      Košarka se igra glavom najviše od svih sportova. Tu ima dosta zadataka i sve je to super, samo mi čitava ta priča oko KK trula i gledao sam i kao klinac svaku tekmu i kada su bili najgori rezultati, a sada nešto ne mogu. Kad mi se nešto smuči, smuči se.

                      Pod uslovom da me ne sprdaš, a i da sprdaš čisto da napomenem, nije zgoreg, toksična atmosfera KK.
                      Ne sprdam, ozb sam...
                      Inace izgleda nista od onog sia...koja telenovela jbt

                      Comment


                      • Što me Mickey28 mrzi. Pa istinu zborim, realno. Pešić koji je došao iz Italije gde je bio rezervista imao je učinak od oko 25 golova i 17 asistencija. Ovo govorim iz glave ali imao je tako neki skor.

                        Dovoditi u pitanje uklapanje Sia je velika glupost.

                        On će se naravno uklopiti, tu ne može da se desi Rikardinjo slučaj, a kada će ući u punu formu potpuno je nebitno da li je to 10 dana ili 30 dana jer utakmicu sezone u gostima protiv Salcburga neće igrati ko god došao.

                        Ako je propalo, ne dovoditi nikoga. Ne trebaju nam Boaći i tako ti igrači.
                        Last edited by Cassius Clay; 27-08-18, 14:46.

                        Comment


                        • Originally posted by Czbg9 View Post
                          Ne sprdam, ozb sam...
                          Inace izgleda nista od onog sia...koja telenovela jbt
                          Izgleda da ne zele pozajmicu,vec ceo transfer,Francuzi,mada mislim da ce se dogovoriti

                          Comment


                          • UUUU to je ekstra. Ugovoriti pozajmicu 1,5 evra i otkup još koliko treba dogodine, po sistemu Milan što je hteo Sergeja.

                            Comment


                            • Originally posted by Uroš View Post
                              UUUU to je ekstra. Ugovoriti pozajmicu 1,5 evra i otkup još koliko treba dogodine, po sistemu Milan što je hteo Sergeja.
                              I ja sam pre za otkup uvek,spominje se cifra od 2m,sad

                              Comment


                              • Lagano treba to isplatiti, teško da ćemo boljeg naći. Još je naš. Nadavaće se golova, a ako ništa, za godinu dana ga možeš dati posle punjenja ovde, nekim Kinezima, za najmanje 5 miliona. Vredi rizikovati zaista.

                                Hajdina prodati, prodati Srnića, Milića, Pakova.

                                Comment

                                Working...
                                X