Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa upravo o tome ja pricam sve ovo vreme...neko se uklopi, neko ne i zato je za bilo kakvo poredjenje igraca merodavno jedino ono sto odigraju kod nas a ne u drugim klubovima i sredinama..

    Bas mene zabole sto ce neko da zabija golove u Svici ili Francuskoj ako kod nas vola ne moze da ubode ili sto neko u Kini ne igra nista, bitno mi je da je kod nas cepao mreze kad je hteo...
    Last edited by ZvezdaIznadSvega; 26-08-18, 18:38.
    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

    Comment


    • Jel ste vi videli koji je sneg pao u Austriji i Salzburgu?
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Kad Zvezda dolazi ni godisnja doba ne znaju gde je levo...
        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

        Comment


        • Poljska liga je slabija od naše, ili je tu negde, obe imaju retardiran sistem, Francuska je iznad naše. Nama igraju ljudi koji su grejali klupe u Minhenu 1860 a da ne igra čovek koji je bio standardan u Ligi 1. Nema tu nekog uklapanja, to je više za ove papane iz Šerifa i tako te igrače, Kanga Manga Džanga Langa. Mačke u džaku.

          Sio je, očigledno, klasa za naše uslove.

          Comment


          • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
            Pa upravo o tome ja pricam sve ovo vreme...neko se uklopi, neko ne i zato je za bilo kakvo poredjenje igraca merodavno jedino ono sto odigraju kod nas a ne u drugim klubovima i sredinama..

            Bas mene zabole sto ce neko da zabija golove u Svici ili Francuskoj ako kod nas vola ne moze da ubode ili sto neko u Kini ne igra nista, bitno mi je da je kod nas cepao mreze kad je hteo...
            Poenta danasnje rasprave + nezahvalno je ocenjivati igrace posle par utakmica, posebno sto bukvalno izlaze iz pripremnog perioda i nisu dostigli zeljenu formu. Previse je primera da se vruhunski igraci nisu snasli u odredjenim sredinama.

            Jedan od zadatih ciljeva je ostvaren (plasman u grupnu vazu evropskog takmicenja ), titula je drugi (ne, necu da pravim razanj dok je zec u sumi ), plasman u LS bi bio slag na torti i nagrada za ogroman Milojevic rad i vracanje Zvezde na stare staze slave.

            Originally posted by miloolja View Post
            Jel ste vi videli koji je sneg pao u Austriji i Salzburgu?


            Auuuu jbt, i vise sile su se urotile protivu nas. Sneg ce nas spreciti da odigramo nasu cuvenu tika-taka igru kratkih paseva

            Poljska liga slabija od nase sta sve necu procitati
            Last edited by Ja Civi; 26-08-18, 18:47.

            Comment


            • Sad ce Uros da ti objasni kako njihove ekipe ispadaju od neke Trnave i Dudelanza.. po njegovoj logici fudbal pocinje svake sezone, nema prosle ili pretprosle...a to sto Zvezda peske igra ovu cirkus kokeza ligu sa b timom...to nema veze...vise bisera je prosuo nego oba Pantica..i Zeljko i Milojko...a i Andjusa sije za klasu...
              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

              Comment


              • Nismo mi toliko slabi, nego mi nemamo trunku samopoštovanja. Evo Spartak iz Subotice je izbacio Spartu iz Praga koja ima jednog od najboljih svetskih plejeva - Kangu. Kažu ljudi nije se video. Radnički iz Niša se nije obrukao, može to bolje.

                Zvezda ulazi u LŠ. Partizan uz malo sreće u LE, pa nije to tako slaba liga.

                Comment


                • Koje samopostovanje...mi smo ruina od drzave a liga nam nije nista bolja...
                  "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                  Comment


                  • Ništa drugo kao narod nismo ni zaslužili. Servilan mentalitet. Pola Srbije se utrkuje ko će ružniju reč da kaže za Srbiju i Srbe.

                    Nisam čuo koja je kazna Sparti za upadanje huligana i jesu li ih svi u Češkoj osudili. A, da, nisu.

                    Narod ne valja, ne može ni fudbal bitii bolji. Jbg. Važno je da je Zvezda prva pa kako god.

                    Comment


                    • Bas nas kladionice podcenjuju. Pocetna kvota je bila 1,55 na Salcburg, x 3,8, sada je kec 1,5 a iks 4. Ja se najvise plasim Dake u sredu. Ipak mislim da ce ekipe isto starotvati kao u Beogradu. Licno bih vise voleo Babic-Degenek kombinaciju.

                      Comment


                      • На целом свету само Црвена звезда оооо..

                        Comment


                        • Originally posted by Uroš View Post
                          Ako mene pitaš, ja sam pre bio najaktivniji na KK, pre seobe, a onda su mi se smučili i KK i navijači KK.

                          Mnogo bolji odnos imam sa Kronosom ovako kad mu ne idem na teren. Smara diskusija jer nije to taj tip ljudi kao ovde, a i iskreno ne pratim KK CZ više.

                          I Brajkula je često pisao na KK, mi smo bili glavni pljuvači Radonjića još možda i pre Cibone.

                          Brajkula, ne mora ni da igra što se mene tiče, igrača imamo, samo mislim da nije neupotrebljiv. Budeš ti često u pravu ali videćemo ovaj put, nisam siguran da je to tako loš igrač.
                          A jbg, msm kazes u kosarci si 10+ godina, a imas dobre postove u vezi fudbala...kapiram da bi ti bili odlicni i na kosarkaskoj temi

                          Comment


                          • Neverovatno koliko su nerealni navijaci Salcburga. Gledam njihov forum, ubedjeni su da ce nam dati 3 gola

                            Comment


                            • Originally posted by suptil View Post
                              Neverovatno koliko su nerealni navijaci Salcburga. Gledam njihov forum, ubedjeni su da ce nam dati 3 gola
                              Nemam nista protiv da bude 3:3

                              Comment


                              • Originally posted by Czbg9 View Post
                                A jbg, msm kazes u kosarci si 10+ godina, a imas dobre postove u vezi fudbala...kapiram da bi ti bili odlicni i na kosarkaskoj temi
                                Sigurno se u igru kao igru više razumem, ali ne pratim toliko košarku i KK, dosadila mi je. Ono kad si voleo nešto pa ti se smuči.

                                Košarka se igra glavom najviše od svih sportova. Tu ima dosta zadataka i sve je to super, samo mi čitava ta priča oko KK trula i gledao sam i kao klinac svaku tekmu i kada su bili najgori rezultati, a sada nešto ne mogu. Kad mi se nešto smuči, smuči se.

                                Pod uslovom da me ne sprdaš, a i da sprdaš čisto da napomenem, nije zgoreg, toksična atmosfera KK.
                                Last edited by Cassius Clay; 27-08-18, 00:49.

                                Comment

                                Working...
                                X