Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lepa pobeda, rezervisti neki ispunili neki moraju jos da rade. Gobelja kao Dani Alves, lep pogled na tabelu al raspored bas ne ide na ruku, sledi Novi sad nakon Austrije.

    Comment


    • Originally posted by suptil View Post
      Dajte jos neku informaciju o nocom spicu Djovaniju.
      Mislim da jos nije potpisao, elem reprenzentativac 20 meceva tri gola, igrao i mladje Francuske selekcije, ima ok Cv, dobar nio u Sionu, igrao i u Bazelu, sjajan u Renu pa preporucen Monpeljeu gde onako usponi i padovi, ume sa loptom i odlicno prati pas, mislim da je odlicno resenje.

      Comment


      • Originally posted by kronostime View Post
        Meraklije zadovoljno gledaju kako njihovih 30% raste iz dana u dan.
        Šta da raste si lud jedini gori napadač koji je ikada igrao u Zvezdi od Panjkova je Orlandić.

        Napokon imamo beka reprezentativnog kalibra, mali Terzić bogotac.

        Comment


        • Ja doso sa svadbe nisam gledao tekmu, nisam pratio za Djovanija nista. Pa da vdiim sad malo vise pojedinosti ako mogu da izvucem Ako bude preko 10 000 navijaca nasih u Sacburgu to ce biti impresivno.

          Comment


          • Čim se on vukao po ligi kao što je Francuska i napredovao, relativno, on je za nas misaona imenica pre dve godine, a danas dostupniji.

            Na kraju ovo sa pozajmicama i nije loša strategija. Bolje dobiti top igrača na pozajmici nego krš vezanog za ugovor. Doneće titulu i praviti razliku, mladi će stasavati, a jedan Radonjić godišnje plus Evropa sve to lepo pokrije.

            Comment


            • Bakula, Krstičić, Ebecilo levo, Ben ofanzivni, Kafu desno, špic Sio. Pošto Ebecilio može levo da igra i to je igrao u Ajaksu, defanzivno je odgovoran a i ok je dribler, bolje i to nego ofanzivni vezni mada bi nabolji bio kao centealni vezni, ali eto, valja probati.

              Ja ne znam da li će Partizan primiti 4 ili 5 golova. Biće suza ovaj derbi

              Comment




              • Ma i ovo je praćka samo da se steše i ode on na krilo opet.

                Comment


                • Originally posted by Uroš View Post
                  Bakula, Krstičić, Ebecilo levo, Ben ofanzivni, Kafu desno, špic Sio. Pošto Ebecilio može levo da igra i to je igrao u Ajaksu, defanzivno je odgovoran a i ok je dribler, bolje i to nego ofanzivni vezni mada bi nabolji bio kao centealni vezni, ali eto, valja probati.

                  Ja ne znam da li će Partizan primiti 4 ili 5 golova. Biće suza ovaj derbi
                  Ebisilio može da igra levo jedino u ulozi dohvatala lopte. Za sve one minute nisam ga video nijednom da je pokušao igru 1 na 1, msm on uglavnom vrati pas onom od koga ga je i dobio ili proba da šutne.

                  Meni je to promašen transfer, poput Rikardinja, Veljko Simić bolji igrač bar duplo, a eno sinoć i Meleg pokazuje znake života polako.

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    Ebisilio može da igra levo jedino u ulozi dohvatala lopte. Za sve one minute nisam ga video nijednom da je pokušao igru 1 na 1, msm on uglavnom vrati pas onom od koga ga je i dobio ili proba da šutne.

                    Meni je to promašen transfer, poput Rikardinja, Veljko Simić bolji igrač bar duplo, a eno sinoć i Meleg pokazuje znake života polako.
                    Uf, bas bas ga pretera (napisao bih da lupas, ali ne smem, vec sam bio stavljen na stub srama u raspravi o/oko Radonjica )

                    Ebicilio nije pokazao ni 10-ti deo svojih kvaliteta. Vise je 'razloga' za to ...



                    P.S: potrebno je izvesno vreme da se igraci pronadju ulogu u timu i dostignu pravu formu. Problem predstavlja sto smo iz priprema usli u ritam sub-uto i igraci jos uvek nisu ni blizu svog maksimuma.
                    Last edited by Ja Civi; 26-08-18, 09:25.

                    Comment


                    • Originally posted by John Dies at the End View Post
                      Ebicilio nije pokazao ni 10-ti deo svojih kvaliteta. Vise je 'razloga' za to ...
                      Ja bih voleo da čujem gde si ti video te kvalitete Ebisilija, nemoj samo da mi kažeš da si ga pratio u APOEL-u ili iz doba u Ajksu dok je bio još "možda bude al ne mora da znači".

                      Veljko Simić pokazao daleko više od Ebisilija od kada je došao, ja na osnovu toga gradim svoje mišljenje, bez obzira koliko mi taj Simić kao lik bio omražen.

                      Treće,



                      ako Sia dovodimo to je ludlo mozga, zverište. Pomozi Bože.

                      Comment


                      • Jos uvek je rano (po meni) da donosimo zakljucke, da li je igrac X promasena investicija ili ne. U par odigranih utakmica, deluje mi da ce Ebicilio biti pojacanje u pravom smislu te reci, ali vreme ce pokazati da li sam u pravu ili ne.

                        KAo i za Simica, iako mi se nije svidelo kako je odigrao npr protiv Slovana, iako ta utakmica nije nikakav reprer, sto zbog mesara i tvrde,ruzne, takticki zahtevne utakmice, def zadataka koje je obavljao. I sam znacaj utakmice je sputao vecinu igraca.Ja nemam nikakvih predrasuda o Simicu (tj njegovom prvom odlasku iz Cz )

                        Comment


                        • Simic nije igrao protiv Slovana.

                          Comment


                          • Kog bre Slovana ?

                            Comment


                            • Pardon, lapsus, Spartaka


                              U principu, potreban nam je jos 1 kvalitetan 'spic' da bi ovaj tim bio tiptop
                              Last edited by Ja Civi; 26-08-18, 10:07.

                              Comment


                              • Veljko Simić Kafu, Ben i Pavkov, to je najjače što ostaje u Zvezdi nakon ove antifudbalske akcije, prodaje daleko najboljeg igrača pred daleko najvažnije takmičenje u kome je klub učestvovao u svojoj istoriji.

                                Plasman u Ligu šampiona bi bio jedan od najznačajnijih uspeha u istoriji Crvene zvezde.

                                Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                                Comment

                                Working...
                                X