Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A ti si inace brat od tetke Giovanniju pa ga znas ko zlu paru...da se kladim da nisi ni cuo za coveka dok ga rsb nije pomenuo.

    Ti gledas po nekim tvojim samo tebi poznatim kriterijumima, i uglavnom se trudis da kontriras i da bocnes ovde, kada su Kanga i Boaci u pitanju...inace ljudi koji su pored Milojevica najzasluzniji za ovu Zvezdinu renesansu...bar bi to trebalo da postujes...
    E sad da se vratim na karijere kao argument...bio je kod nas i Ailton, u karijeri prvi strelac bundeslige pa je izgledao kao bure, bio je i Barkos koga smo oterali kao neznalicu pa bio prvi strelac Brazila i kopa libertadores...primera koliko hoces, igraca sa,vecom ili manjom reputacijom, uspesnijom ili manje uspesnom karijerom...na kraju je jedino merodavno sta pokazu i urade u nasem dresu a tu je Boaci bio jedan od zapazenijih kad su stranci u pitanju...ti sad to mozes da osporavas nekim promasenim sansama protiv Arsenala i ostalim glupostima ali je fakat da bi mi te ekipe gledali na tv-u kao i obicno da prosle sezone nismo imali Boacija i Kangu...
    Last edited by ZvezdaIznadSvega; 25-08-18, 11:01.
    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

    Comment


    • Ne znam koliko je pametno igrati ligu Srbije sa kompletnim 2001 godistem...tesko ce se osvajati bodovi a to moze psihicki da utice na ove momke koji su navikli da pobedjuju...danas poraz od komsija, zasluzen...ali tako ti je to kad filijalu vode vodje navijaca i uticu na politiku kluba...
      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

      Comment


      • Prvo sam video na HotSport pa onda na RSB. HotSport inače više čitam. Evo sad nemamo Kangu i Boaćija pa ćemo igrati LŠ. A ni Kanga ni Boaći neće igrati ni LŠ ni LE. Toliko o njima. Prvi jer je ispao od Subotičkog Spartaka, drugi jer igra u nekoj Kini i greje klupu i gledaju kako da ga se ratosiljaju.

        Comment


        • Druze...ni ove sezone ne bi bilo da nije bilo prethodne...niti bi mi bili u stanju da dovedemo bilo koga od igraca koji su trenutno u rosteru...I opet pises gluposti, prihodovali smo za te momke preko 6 miliona, oni su verovatno resili svoju egzistenciju tim transferima...treba da te je sramota iskreno...puca taj rasizam iz tebe...
          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

          Comment


          • Ajde objasni mi kako rasizam koje su boje Ben, Kafu, i ostali? Treba da te je sramota što me neosnovano osuđuješ jer si neobrazovan i ne znaš šta znači rasizam. Kangu ne voli, Boaće je precenjen.

            Nađi jednu lošu reč za Bena. Ili Kafua, ili bilo koga. Ne znam sad jer je Kanga crn treba da mu dam neke povlastice, šta?

            Comment


            • @omladinci .. no Joveljić & Ilić's _ no party.

              @rasisti & ostali .. večeras čukamo Čuku od 20:30.

              Comment


              • Precices ti i na njih dvojicu ne sumnjam...samo da odu i kad ljudi sa setom pocnu da se secaju kakve smo igrace imali...a Rajka nam opet budu orali neki Milici i Gobeljici, bez omalovazavanja, cisto o kvalitetu govorim...
                Argument da Kanga i Boaci ne igraju LS ili LE je supalj na toliko nivoa da ne znam odakle da pocnem...igra li Giovanni koga si vec proglasio troduplo boljim igracem od Boacija? Nece igrati niko ni iz ovog sastava Zvezde kad odu sem Radonje i eventualno Krsticica...
                Ovaj dvojac nas prosle sezone bukvalno sam ugurao u grupnu fazu LE i dao ti priliku da gledas Arsenal, da dva puta vidis Keln na kolenima a ti ovde pises o njima kao da su sakati...nemas niti jedan validan argument sem tvog licnog animoziteta prema njima...a sasvim slucajno su tamnoputi...i sta da pomislim?
                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                Comment


                • Gledao sam malo forum Salcburga nisu bas odusevljeni igrom i rezultatom. Ima i nasih koji tamo pisu. Sta mislite koliko je realan broj nasih navijaca u Salcburgu?

                  Comment


                  • Zavisi koliko su bili snalazljivi prilikom kupovine karata ali bi moglo da bude pola-pola...brdo nasih ljudi zivi u Austriji...
                    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                    Comment


                    • Ne verujem u taj scenario iako se spominje 15 000. 7-8 hiljada je iz mog ugla maksimum. 10 000 je trecina kapaciteta.

                      Comment


                      • Trećina stadiona će 100% biti "naša" _ a nadam se i polovina! Drndaju nas bikovi za karte, ali smo poznati kao snalažljiv narod, još kad se zainatimo .. vidim, masa ljudi će ići tamo bez obezbeđene karte, pa na booom, nadam se da neće praviti neke gluposti.

                        Comment


                        • Iskreno, pomisli da nisi normalan. Kakve veze ima boja kože sa ljubavlju prema igračima, ja ih gledam sve jednako i kritikujem, bez obzira na boju kože, a ti ih deliš ko je koje boje.

                          Kritikovao sam i Adžu i Simića pre nego što je došao. Šta sad?

                          Nego ih ti deliš pa ti to upada u oči jer misliš da su svi kao ti i da dele ljude po boji kože.

                          Ja gledam igrački kvalitet i odnos prema klubu Kange koji se nije video sem kvalifikacija, protiv Ludogoreca i protiv Sparte i Krasnodara.

                          Comment


                          • I rekao sam gde su sada, kada su bili toliko nezamenljivi, Kanga ispao od Spartaka a Boaće greje klupu u nekoj fejk ligi Kineskoj gde imaš preskupe preplaćene zvezde koje boli uvo za fudbal, dao 2-3 gola čovek.

                            Comment


                            • Ne vredi..."lakse konju bez samara"
                              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                              Comment


                              • Замислите играче Салцбурга кад почне пола њиховог стадиона да им звижди

                                Comment

                                Working...
                                X