Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Degenek je najveća rupa. 5 puta je ispucao loptu po zemlji štoperi njihovom koji visoko stoji i koji je odmah vraća veznom i nastavljaju napad.

    Dečko je prilično tanak.

    Comment





    • Ovaj nam je najveći problem. Vidim sad da ga je i Liverpul tražio.
      To im je najbolji igrač.

      Comment


      • Neverovano je koliko kuburimo sa spicem. Ovaj prelazni rok treba da ostane upamcen bas po toj teskoci, da bi se u buducnosti jako cenio dobar spic koji dolazi iz nase skole Joveljic. Svasta se pise, to nije humano. Nisu trebali/smeli da objavljuju ovo za Marsej.

        Comment


        • Originally posted by notorious View Post
          Problem je ako se opet izvlače ozbiljne pare iz kluba, a sve ovo što sam napisao su čiste pare. Neka su troškovi godišnji i preko 15 miliona, opet nas neko ozbiljno krade. Tome treba stati na put ili se nikad nećemo oporaviti.
          Pa naravno da se izvlače i izvlačiće se dok klub ne bude privatan, a biće privatan nikad, jer to je zlatna koka za ljude iz političkih stranaka. Zašto je Vučić rekao da je teško privatizovati Zvezdu i Partizan, zato što onda nema love za njih. Nedaju oni nikome ni da priđu tim klubovima.

          Pa nisu dozvolili Portugalcima da sagrade stadione Zvezdi i Partizanu za džabe sa pratećim objektima, al da neko vreme uzimaju profit, jer od toga banda nema ništa.

          Kao da bi Terzić bio tu da nema love. Terzić i Vesić su tamo gde je lova. Iza Terzića i Vesića uvek ostaje pustoš, zapamtite šta sam vam rekao.

          Nije Terzić uveo Zvezdu u Evropu već stručan rad Milojevića i njegovog tima. I moja baba bi znala da kupi igrača kad joj trener kaže kojeg. Nije Terzić otkrio Bena već Miloje koji ga je znao.

          Terzić dovodi igrače od kojih može da se utali. Šta je razlika u odnosu na prošli period? Gomilju se igrači na istim pozicijama, koji će ti i Ebesillo i Meleg, koji će ti i Jeftović i Simić, koji će ti i Stoiljković i Kafu. Pazi, ti i dalje imaš na tim pozicijama Bena, Radonjića, Srnića, Milića, Joveljića. 11 igrača za 4 ofanzivne pozicije ako se igra 4-2-3-1, to je skoro 3 igrača za svaku poziciju. Ko normalan to još radi, a igraš polu amatersku ligu. Ako se igra 4-3-3 sa Bakulom, Jovančićem i Krstičićem to je 11 igrača za 3 pozicije, 4 igrača za svaku poziciju.

          Jer mislite da je Miloje tražio da se svi oni dovedu? To dvode Terzić i mafija da se utale od prodaje iz velikog kluba, a što tim igračima treba dati platu nema veze. Setimo se Rikardinja prošle godine.

          Uroše nemoj pričati afirmativno o tom kriminalcu, on je tu samo da bi izvlačio lovu za sebe, Vesića i politički vrh koji ga je tu postavio. Pa što ne ide u zatvor? Da bi nastavio da puni džepove sebi i hohštaplerima, oni su mu sredili da ne ide, jer ne postoji bolji čovek za takve stvari od Terzić, on zna znanje.

          Videćeš da ovo što se sad dešava u smislu rezultata neće uopšte doprineti stabilnosti kluba zbog lopova koji se nalaze u njemu i oko njega jer je notorius dobro zaključio da se pare i dalje isisavaju iz kluba.

          Comment


          • Ne znam o kom političkom vrhu pričaš, ali nisi upućen i ne mogu te učiti. Mrzi me više. Ja ti pričam o mafiji ti mi pričaš o Vesiću poltici i SNS-u koji nemaju veze sa Zvezdom sem što je podržavaju u takmičenju i sponzorima.

            Nema šta da vidim, ja svaki scrnario koji najavim, taj se obistini.

            Comment


            • Zapravo na ovakvim primerima kao što je Goku se vidi koliko ljudi ne znaju. Za njh su vrh ledenog brega braća Vučić i Vesić i tako to. Oni misle da nema ništa iznad njih, i sad Terzić radi za Vučića i Vesića.

              Comment


              • @dekinjo Ne preteruj. Zvezdi jeste u interesu da se sto vise igraca izrotira i relativno brzo proda. Na taj nacin skacemo kvalitativno jer uvek tako se pokaze dodju bolji igraci. A kontinuitet i uigranost kostura tima omogucuje bolju igru za krace vreme. Jednsotavno uspostavljen je sistem. Zamisli sta ce biti kad proradi Meleg recimo.
                Last edited by suptil; 16-08-18, 17:57.

                Comment


                • Uroš pokušava da objasni da smo mi Kolumbija.

                  E sad ako je predsednik Kolumbije najjači čovek u Kolumbiji... malo teže...

                  Imaju i oni klubove i dobre igrače.

                  Za Uroša - Sicario da pogleda.

                  Comment


                  • Originally posted by suptil View Post
                    @dekinjo Ne preteruj. Zvezdi jeste u interesu da se sto vise igraca izrotira i relativno brzo proda. Na taj nacin skacemo kvalitativno jer uvek tako se pokaze dodju bolji igraci. A kontinuitet i uigranost kostura tima omogucuje bolju igru za krace vreme. Jednsotavno uspostavljen je sistem. Zamisli sta ce biti kad proradi Meleg recimo.
                    Vidiš da pišu ljudi koj i ne navijaju za Zvezdu. U Zvezdi vidi samo mrak, zato je bio optimista za reprezentaciju na čijem čelu je Kokeza. Goku je stari licemer, realno. Piše samo da bi kontrirao, voli da se raspravlja.

                    Nismo baš kao Kolumbija ali je društvo takvo kakvo je, a ova granica sa Crnom Gorom slobodno može da se skloni. Najsmešnija granica na svetu, smešnija i od administrativnog prelaza na Kosovu.

                    Dve države u kojoj vladaju iste interesne grupe, gde je apsolutno isto kao kad je bila jedna, samo što je ova dole krenula nekim drugim putem opet iz ličnog interesa određenih grupacija.
                    Last edited by Cassius Clay; 16-08-18, 18:01.

                    Comment


                    • Prelazni rok je jjos u Francusoj, Spaniji i Italiji. Prica se da MIlan hoce Radonju.

                      Comment


                      • 'bem ti ovo odlaganje tekme! Umesto da sklapamo sastav od igrača iz B i C tima za megdan vs. čarapani, mi mu ga dali (again 'n' again) po Crnim biserima, ili ti za ove mlađe CSI Red Star..

                        Comment


                        • FK Crvena Zvezda

                          Originally posted by suptil View Post
                          Prelazni rok je jjos u Francusoj, Spaniji i Italiji. Prica se da MIlan hoce Radonju.
                          Zadrzat ga do zime a onda neki Englez ala Wolvsi ulete 15-20 milki.

                          Sirotinja je po Italiji, Francuskoj. Englezi su prepuni para.

                          Moze i Utd, nije da imamo puno lijevih krila[emoji23]
                          Terza-Ed saradnja moze moze
                          Last edited by Miki28; 16-08-18, 19:18.
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Originally posted by Uroš View Post
                            Ne znam o kom političkom vrhu pričaš, ali nisi upućen i ne mogu te učiti. Mrzi me više. Ja ti pričam o mafiji ti mi pričaš o Vesiću poltici i SNS-u koji nemaju veze sa Zvezdom sem što je podržavaju u takmičenju i sponzorima.

                            Nema šta da vidim, ja svaki scrnario koji najavim, taj se obistini.
                            Ne moraš ti meni ništa objašnjavati jer meni je sve jasno. Pročitaj notoriusov post o prihodima i dugu. A moj post pročitaj nekoliko puta da utvrdiš gradivo.

                            Politički vrh i mafiju nemoj razdvajati. Politički vrh dozvoljava rad mafiji, a to ima cenu. Dačić je sedeo u kafiću sa onim narko bosom Bananom i mrtav ladan izjavio da ne zna čime se bavi, a ministar policije je bio. Jel misliš da je Vučić drugačiji i njegov brat? Zelen si ti Uroše.

                            Ne navijam za Zvezdu, ne navijam ni za Partizan i to mi omogućava da realno sagledavam situaciju za razliku od tebe koji si raspamećen ovim rezultatima. Želim i Zvezdu i Partizan jednog dana u LŠ i što više poraza u domaćoj ligi. To će značiti da je fudbal u Srbiji jak.

                            Originally posted by suptil View Post
                            @dekinjo Ne preteruj. Zvezdi jeste u interesu da se sto vise igraca izrotira i relativno brzo proda. Na taj nacin skacemo kvalitativno jer uvek tako se pokaze dodju bolji igraci. A kontinuitet i uigranost kostura tima omogucuje bolju igru za krace vreme. Jednsotavno uspostavljen je sistem. Zamisli sta ce biti kad proradi Meleg recimo.
                            A kako će proraditi Meleg? Šetajući se od klupe do tribine? A šta ćemo sa Ebeciliom koji igra istu poziciju. Auu, pa ni on ne igra.

                            Kako može toliko igrača dobiti priliku da se iskaže i proda? Krstičić, Ben i Radonjić su zakucani u 11. Jovančić i Bakula se rotiraju, a mogu i zajedno. To je 5 igrača na 6 pozicija u vezi i napadu. Ako uzmemo da će se Kafu i Stoiljko rotirati, a tu je i Simić, kada će igrati Joveljić, Jeftović, Meleg, Ebecilo, Srnić, Pavkov i Milić.

                            To je 15 igrača na 6 pozicija u vezi i napadu. To je loše za atmosferu u ekipi, teško je treneru da radi u takvim okolnostima, ima puno nezadovoljnih igrača, a bilo bi nenormalno da su zadovoljni što ne igraju.

                            Bar pet igrača je višak, Milić, Srnić i Pavkov nemaju nikakvu perspektivu u ovoj ekipi. Za Radonjića treba uzeti kintu odmah jer on je tempirana bomba, može se ostati bez ičega, a Joveljiću ako neće dati šansu pozajmiti ga nekom da igra.
                            Last edited by goku; 16-08-18, 19:16.

                            Comment


                            • Druže ti ćeš meni da pričaš o mafiji a nazivaš Bananu bosom. Šef Crvene Zvezde je najmoćniji čovek na ovim prostorima - Brano Mićunović. Kakve veze ima Vesić sa njim? Lupaš bezveze čisto nešto da napišeš. To se vidi i po svraćanjima Ice Delića. To Banana, Darko Šarić, sve je to iz istog mafijaškog konglomerata na čijem čelu su čika Brano u Crnoj Gori i Mileta Miljanić u Americi. Ne drži ovde politički vrh mafiju nego mafija poltički vrh.


                              Nego se ti uhvatio tipične priče Vesić SNS i te mantre. Ne znaš, zelen si.

                              Comment


                              • Urose, pusti se imena
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X