Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobro prodaće se to je jasno. To se znalo pre početka kvalifikacija. Kafu nije zamena za njega, inače, dečko je pre svega desno krilo i eventualno napadač, Jevtović će ga menjati koji je takodje odličan igrač. Gde će Ben igrati onda, na pleju verovatno, a Ebicilio, Meleg i Simić sa klupe...

    Imamo toliko dobrih igrača...I Ebecilio je ekstra igrač, dobar trkač, može da igra centralnog veznjaka, nije ni on još u top formi.

    Da će faliti Radonja, hoće, ali Bože moj.

    Samo bih voleo sada protiv Salzburga Radonjić Kafu Simić a iza Ben da počnu, to bi bilo svaka kontra gol

    Comment


    • E do mojega, a mi ovde habamo jagodice! Ma prodaj Dr. Zvezdane SVE, treba Maši kupiti nove stvari, izbacila Prada novu kolekciju bolEglava..

      .. a i ovi novi Range Rover-i, što su doooobri!

      Comment


      • Licno ocekujem da neke hipoteke sa stadiona padnu posle svega ovoga. Narocito ukoliko udjemo u LS.

        Comment


        • Dobro, ovo je mozda prodaja koju smo svi ocekivali...nije realno da Radonjic ostane i ovu sezonu iz vise razloga...Sad samo izvuci sto je vise moguce iz tog transfera i da se mali "ispise" sa jos dve maestralne partije u predstojecem dvomecu.
          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

          Comment


          • Originally posted by salelesa View Post
            E do mojega, a mi ovde habamo jagodice! Ma prodaj Dr. Zvezdane SVE, treba Maši kupiti nove stvari, izbacila Prada novu kolekciju bolEglava..

            .. a i ovi novi Range Rover-i, što su doooobri!
            Joj, hahahahahahah, sad da imam pištolj pucao bih sebi u noge.

            Jebem ja mater Zvezdanu Terziću, sram ga bilo uveo nas dve godine za redom u evropska takmičenja i otvorio se za 20 pojačanja tako da imamo dva i po tima.

            Sram ga bilo govedo. Hoće da proda Radonjića sada, kada treba, umesto kasnije. Wow. Jer mi ćemo imati 60% pa ćemo imati, za ligu nam ne treba, za LŠ smo doveli igrače još napadač.

            Možda je i njegova želja i želja njegovih agenata da krene dalje, a klub ovim prodajama diže sebi reputaciju. Grujić Lfc, Račić Valensija, Radonja Olimpij Marsej ili Sevilja.

            Samo da odigra dvomeč i može da pali što se mene tiče, klasa je on da bi proveo najbolje godine za skupljanje iskustva po Surdulici i slično.

            Ne treba biti sebičan, treba misliti i šta je dobro za njega a ne samo za Zvezdu. On se Zvezdi pošteno odužio sa partijama ,i cifrom će. I procenti moraju da se ubace. 20% bar.
            Last edited by Cassius Clay; 16-08-18, 16:07.

            Comment


            • Uki, slobodno ga istetoviraj.. it's fine with me.

              .. a mi od Radonje uzesmo SAMO 6M!
              Last edited by salelesa; 16-08-18, 16:14.

              Comment


              • A za koliko si ga doveo i pod kakvim uslovima?

                Comment


                • Dinamo Zagreb ima istorijat velikih pogodaka i standardan je u Evropi. Iz tog kluba poslednjih 10 godina i više, izašlo je dosta dobrih, odličnih igrača. Ne možemo mi sa Dinamom da se poredimo.

                  Zvezdi će ići oko 5,8 miliona, malo li je?

                  Znali smo pod kojim uslovima dolazi, niko nije ni verovao da možemo ovoliko zaraditi.

                  Svi mi ovde da se skupimo ne znamo posao kao Terza i tu je kraj. Nama je samo trebao dobar sportski sektor sa dobrim sd i dobrim trenerom, Terza kad ima rezultat on čuda pravi.

                  A vi kukumačete, nejasno. Malo objektivnosti.
                  Last edited by Cassius Clay; 16-08-18, 16:20.

                  Comment


                  • Od prodaja igrača ovo ljeto, sponzora, punih stadiona i tv prava imamo bar 15 miliona što je dovoljno za sezonu. Ulazak minimum u LE nam donosi trenutno bar 9 miliona, svaka naredna pobjeda, prolaz i više. S prodajom Radonje nama ide još 5-6 miliona, to već duplo prebacuje godišnji budžet. Prošle sezone u 2 roka uzeli blizu 15 miliona od transfera, ulazak u LE, puni stadioni, pobjede, sponzori. Prije toga Terza izjavio da je dug manji od 30 miliona, znači da smo očistili dug s ovim plusem u 2 sezone?

                    Comment


                    • Ne verujem da će bilo koja hipoteka biti skinuta do privatizacije.
                      To je moje mišljenje.

                      Što se tiče Radonjića, ako je ta ekipa, koja god, a jasno je o kakvoj ekipi se radi.
                      To bi se moglo ispregovarati, jer Radonjiću će vrednost realno posle prolaza Slovaka da raste.
                      Budeš poslovan čovek, ispregovaraš. Roma ispada iz priče. To je 80%.

                      Comment


                      • Ja bih bio zadovoljan da jos jedna banka realizuje neekonomski kredit tako sto ce otpisati deo a Zvezda platiti deo. Time bi spustili dug za 12-13 miliona. Cenim da su sve hipoteke zapravo iz duga tim bankama.

                        Comment


                        • Dug se svodi septembar oktobar uvek, prvo, drugo, tekući troškovi su veći nego ikada. Taj Meleg ako igra trećeg pleja sada, nemoj da se neko zavarava da igra za siću. Kad se podvuče crta, septembar oktobar, pa ćemo čuti koliki je dug.

                          Ne znam ni što je dug toliko bitan, nije bitan svaki dug već dug koji koči klub.

                          Verujem i da su veći klubovi u većim dugovima, a mi smo većinu dugova poput Bronovicki skinuli sa dnevnog reda.

                          Ne može Roma da ispadne iz priče, ljudi ne znaju ugovor i ovako pričaju napamet. Mare Roma i agenti imaju procenat, i imaće i nema pregovora tu.

                          Tako će i biti Suptul.
                          Last edited by Cassius Clay; 16-08-18, 16:25.

                          Comment


                          • Originally posted by notorious View Post
                            Od prodaja igrača ovo ljeto, sponzora, punih stadiona i tv prava imamo bar 15 miliona što je dovoljno za sezonu. Ulazak minimum u LE nam donosi trenutno bar 9 miliona, svaka naredna pobjeda, prolaz i više. S prodajom Radonje nama ide još 5-6 miliona, to već duplo prebacuje godišnji budžet. Prošle sezone u 2 roka uzeli blizu 15 miliona od transfera, ulazak u LE, puni stadioni, pobjede, sponzori. Prije toga Terza izjavio da je dug manji od 30 miliona, znači da smo očistili dug s ovim plusem u 2 sezone?
                            Kamo sreće...

                            Bojim se da ne usledi posle neka nova izjava o "novom" stanju...

                            Comment


                            • Nemam ja ništa protiv prodaje ako se dug drastično smanjuje, samo mislim da to nije tako a ozbiljni prihodi su napravljeni zadnje 2 sezone i sve će te pare doći do kraja sezone od Uefe, prodaje igrača.

                              Comment


                              • Originally posted by suptil View Post
                                Ja bih bio zadovoljan da jos jedna banka realizuje neekonomski kredit tako sto ce otpisati deo a Zvezda platiti deo. Time bi spustili dug za 12-13 miliona. Cenim da su sve hipoteke zapravo iz duga tim bankama.
                                Nismo bili te sreće da smo uzeli kredit od Agrobanke... sa kojom znamo šta je bilo...

                                Mnogi jesu. Boli ih uvo.

                                Comment

                                Working...
                                X