Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Constantin View Post
    Kako sad stvari stoje, PaNjkov je za Stojiljkovića, lično...Marco Van Basten
    #justfortherecord , zbog tacnosti podataka

    Znaci, prenos samo na ##benoj Areni

    Comment


    • Mora biti i na RTS-u, neće valjda samo na Areni...

      Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

      Comment


      • Originally posted by John Dies at the End View Post
        #justfortherecord , zbog tacnosti podataka

        Znaci, prenos samo na ##benoj Areni
        Nisam te video na vreme....ali...zbog vređanja igrača, banovan si na pola sata...ban ističe (od momenta izvršenja) ...za neki minut
        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

        Comment


        • Originally posted by Constantin View Post
          Nisam te video na vreme....ali...zbog vređanja igrača, banovan si na pola sata...ban ističe (od momenta izvršenja) ...za neki minut
          Malo
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Čitam da je teren na Rajku Mitiću u stanju blizu oranice zbog ovog vremena.

            Ako prođemo ove Slovake, ja bi to malo još i pojačao.

            Više vrede igrači Salcburga

            Comment


            • Novi teren je postavljen pre manje od godinu dana,, za Ligu Evrope i kraj kvalifikacija za Svetsko prvenstvo.
              Stvarno bi to bio ogroman skandal da su "stručnjaci" odgovorni za održavanje terena, "uspeli" da ga unište. Pogotovo odgovornost leži na onom nesrećniku koji se vodi kao direktor stadiona.

              Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

              Comment


              • Originally posted by kronostime View Post
                Malo
                Waldorf&Staltera su se uortacili da mi napakoste

                Izmedju ostalog, Mozzart za sutrasnji mec najavljuje postavu kao u Bgd-u, uz izmenu Bakula out, Jovancic In



                E da, nisam obratio paznju na teren, ali imam utisak da je u OK stanju.

                Comment


                • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                  *Jevtović
                  Inače Simić i Cafu su štof za prvi tim, samo je na Milojeviću da to ukapira na lakši ili teži način.

                  Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                  Nije daleko ni Jovancic.
                  Mozzart pise da pocinje umjesto Jovicica.

                  Comment


                  • Bilo je to 1968. godine. U Trnavi je igrala Crvena zvezda, a sa njima je, kao i obicno, bio Vladan Stojakovic, legendarni TV komentator, novinar.
                    Vladanko i ekipa su celu noc pred utakmicu igrali poker i pili viski, kako to i prilici, je li, i kao sto je bilo uobicajeno.
                    Negde pred jutro, sidje Vladanko posle ohohohohoho viskija na recepciju da trazi od portira jos leda i vidi coveka skroz uplakanog. Pita ga sta je problem, a ovaj izjavi:
                    "Stigli Rusi!"
                    Vladanko, onako podapit, pita:
                    "A s kim oni igraju?"

                    Te noci su Rusi tenkovima usli u Čehoslovačku.
                    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                    Comment


                    • Ako počinje Jovančić to znači da je Miloje čuo Uroša tj mene. Mislim Trnava se brani, moraš imati faktor Jovičića koji ima pas i skok igru, Bakula je ok, pit bul, ali to za jače timove koji igraju brzo. Ovi će se zatvoriti u bunker.

                      Moja predikcija kao pre 7 dana što sam rekao za ovaj meč, 0:3, ali eto 1:3 je realno po meni.

                      Preslaba je ova Trnava za nas, ništa pokazali nisu.

                      Comment


                      • Bojim se da ispadamo, previse lose karme je navuceno. Mnogo je bilo preteranog samopouzdanja pred prvi mec bez odavanja respekta protivniku, to se odmah vratilo na terenu ali mnogi ne prestaju ni pred revans. Mislim da ovo nije nas dvomec, sve je naopako nasadjeno.

                        Comment


                        • Originally posted by Konjokradica View Post
                          Bojim se da ispadamo, previse lose karme je navuceno. Mnogo je bilo preteranog samopouzdanja pred prvi mec bez odavanja respekta protivniku, to se odmah vratilo na terenu ali mnogi ne prestaju ni pred revans. Mislim da ovo nije nas dvomec, sve je naopako nasadjeno.
                          Ja moram biti iskren i reći da najviše mrzim kada ljudi pišu stvari koje nisu istinite ili kada su neinformisani.

                          Ko nije odao respekt protivniku?

                          Vladan Milojević glavom i brado ishvalio ih i rekao da Marakana dugo nije videla takvu ekipu. Ja ne znam je li to deluje kao manjak respekta?

                          Druga je stvar mi navijači šta smo mislili, ekipa ih trunke nije potcenila.

                          Sem izjednačenja ništa pokazali nisu, ne vidim razlog da se hajpuje Trnava.

                          Nas je Napredak mučio prošle godine, Trnava nam sad ne leži jer nemamo špica visokog da ih probijemo centaršutevima.

                          Trnava kao Trnava ništa posebno.

                          I Spartaks je mogao prvu utakmicu da da gol, jedva smo i njih probili trebala je utakmica i po. Nemamo napadača za bunker ovaj da razbijemo preko centaršuteva i to je jedina istina.
                          Last edited by Cassius Clay; 14-08-18, 00:25.

                          Comment


                          • Ne ide to tako Urose. Ne ide to tako da ako ih je publika potcenila i igraci ce da ih potcene ili nece nego ako ih je publika potcenila i prezalila igraci imaju pritisak da to opravdaju. Na Marakani si video kako izgleda kad navijaci prezale protivnika.

                            Comment


                            • Dobro ali ne možemo znati šta je u glavama igrača. Ne možemo ih osuditi za bukvalno 30 sekundi nepažnje, nije da smo nadigrani. Mi ako damo prvi gol, mi ne verujem da ćemo se čuvati jer se ne isplati. Verovatno ćemo napasti drugi gol, sa drugim smo rešili sve. Oni nam ne mogu dati više od 2 tri života da igraju, a nas bi i 2:2 odvelo dalje.

                              Stojiljko bi do sada trebao da je ušao u 70% forme.

                              Comment


                              • Originally posted by Konjokradica View Post
                                Bojim se da ispadamo, previse lose karme je navuceno. Mnogo je bilo preteranog samopouzdanja pred prvi mec bez odavanja respekta protivniku, to se odmah vratilo na terenu ali mnogi ne prestaju ni pred revans. Mislim da ovo nije nas dvomec, sve je naopako nasadjeno.
                                Sve liči na ovo. Ogroman minus je što mora da se juri rezultat, i to u gostima, i to protiv tima skockanog da čeka, bije i kažnjava greške.
                                Sve je pogrešno, još od decembra je krenulo nizbrdo kada je neki "stručnjak" odlučio da utopi Boakyea za budzašto, bez promila ambicije i nekog klikera u glavi koji može da predvidi da će ti mnogo, mnogo trebati Boakye za Trnavu u avgustu i na Marakani i u Trnavi.
                                Last edited by La Jugoslavia; 14-08-18, 08:12.
                                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                                Comment

                                Working...
                                X