Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sta mislite koji tim startuje u utorak? Sa jednim ili dva zadnja vezna? Sa Pavkovim u spicu ili bez...

    Comment


    • Mislim da ce poceti Stoiljkovic opet...isti sastav kao u Beogradu..
      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

      Comment


      • Nema toga kod nas, gleda se ovaj ili onaj, a ne zvucna imena, trofeji, evropa i zvucni protivnici. Pokusao je Covic u kosarci prosle sezone da proda tu pricu da je Zvezda = Bamberg, jer oni dolaze i na 2-8 i na 5-5 u evroligi, prevario se.

        Da se ovde dolazi zbog klubova, stadioni bi bili puni svuda. Sto bi neko iz Sapca, Kraljeva, Subotice, Kragujevca, Nisa, da ne nabrajam dalje cekao samo Zvezdu/Partizan, a ima svake druge nedelje svoj tim koji igra?

        Pa i kod nas je tako, protiv Spartaka iz Moskve i Dinama iz Kijeva ce doci mnogo vise ljudi u odnosu na imenjake im iz Subotice i Vranja. A pogotovo sto su sve to krs timovi koji se zadovoljavaju prodajom igraca i procentima jer ubace Ziku umesto Pere.

        Sad samo Radnicki, Partizan i Vojvodina imaju potencijal da privuku publiku, kazem potencijal, a samo Partizan i dovlaci navijace na Marakanu.
        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

        Comment


        • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
          Batali te price...gleda se Zvezda i ostale sipkaske parole...dok kriminalce ne oteraju sa stadiona i dok kvalitet fudbala ne bude na nekom gledljivom nivou, to su sve prazne price...sta da dodjes da gledas? cele sezone imas dve ozbiljne utakmice a i one uglavnom obiluju nefudbalskim stvarima i divljanjima dve bande sa tribina...
          Alo gledas Zvezdu, ne terzica, ne sipkase, ne kurtu, ne murtu...idi lepo u evropu pa stalno gledaj ili arsenal ili bat
          Znas kao te fore necu da gledam sipkase, necu na utakmicu da vodim dete prebice ga neko ne pale kod mene...dodje derbi pun stadion iako je najrizicnije, evro utakmoce isto jer tad jbg huligani ne biju decu
          Last edited by Czbg9; 12-08-18, 22:06.

          Comment


          • Kakve ima veze derbi, derbi je jednom na nasem stadionu u sezoni. Poenta je u visokom proseku tokom godine na stadionu. KOmfor na tribinama uz poboljsan fudbal dovesce novu kategoriju gledalaca na tribine. Dakle klubovi moraju da smisle novi proizvod i kao takav prezentuju. Lose je ako postoji filozofija sami smo sebi cilj. Iz mog ugla samo jadranska liga plus poboljsanje komfornosti na stadionu mogu da povecaju broj gledaoca.

            Comment


            • Originally posted by Czbg9 View Post
              Alo gledas Zvezdu, ne terzica, ne sipkase, ne kurtu, ne murtu...idi lepo u evropu pa stalno gledaj ili arsenal ili bat
              Znas kao te fore necu da gledam sipkase, necu na utakmicu da vodim dete prebice ga neko ne pale kod mene...dodje derbi pun stadion iako je najrizicnije, evro utakmoce isto jer tad jbg huligani ne biju decu
              Ja se slažem sa tobom. Kaže neko neću kriminalce na stadionu? Znači ja ako upadnem u Škaljarski klan, a aplicirao sam, sprečavam ljude da gledaju Zvezdu šta? Na čelu će mi pisati?

              Ima istok ima zapad. Ne mogu mnogo da mudrujem jer nisam ove sezone bio niti jednom, ali čim krenem put Bg cele sezone ću ići logično. Čak najviše volim male utakmice, sednem, malo upalim forum i komentarišem, zezanje sa drugarima, lepa atmosfera.

              Derbi mi je još i najgori. Kratkog sam fitilja pa da me i zvezdaši napadnu za koga navijam i slično oterao bi ih u tri lepe, smaraju me te huliganske priče. Ali ima za svakoga po nešto. Ko hoće da bude huligan, bude, ko neće, gleda i uživa.

              Ja da mislim da je fudbal sranje ne bih onda pratio Zvezdu ni na TV.

              Kakav komfor, pre 5-6 god protiv Spartaka bude 40.000 ljudi. Nego su zvezdaši takvi, uvek bili i uvek će biti. Kad god su dobri rezultati stadion je prazan i kop je do pola.
              Last edited by Cassius Clay; 12-08-18, 23:30.

              Comment




              • Jbt koliko kriminalaca, a da, tada nisu bili kriminalci, tad su bili simpa. Nego ljude jebe jer Zvezda više nije u krizi, izgubio se onaj BUNT, i opet kružni ciklus, opet smo stari dobri razmaženi zvezdaši.

                Najgluplje su mi priče da je ovo Vesić gurao ili ko? Pa šta sad kao nema para? Kako su ljudi dolazili tada? Delili im po iljadu evra za kafu na ulazu na stadion, šta?

                Comment


                • Prezanimljiva tema za analizu i psihologiju mase. Uporedio bih je sa solidarnošću za vreme bombardovanja. Nadješ zajedničkog spoljnog neprijatelja - Tole i Partizan, Klintona i Ameriku, grupišeš se oko toga i to te drži i nosi kao kad prelaziš igricu tipa master ligu i što ti je bolj tim sve manje ti zanimljivo. Tako i ovde, ljude boli kurac da dolaze na utakmice i tu ide tačka.

                  Gde je onih standardnih 20-30k koje su vukle btw delije najviše.

                  Grupa se raspala zbog Vučićevih poslušnika i ostalih koje boli uvo za to.

                  Istok i zapad kao istok i zapad, nekad puniji nekad prazni.

                  Tada je bio fudbal 3 puta gori, a opet ljudi su išli. Šta ih je to tačno privlačilo? Kriminalaca je bilo isto, dakle nije do toga. Potplaćeni navijači? Pa i sada su. Nije do toga. Jedini odgovor je Zvezda u nevolji i loš period i Toletova vladavina pa iz klasičnog ciganskog bunta se pojavi 40k ljudi.

                  Kad me pitaš šta je lepše, rezultati danas ili popunjeni stadion tada, ambivalentno bih se osećao.
                  Last edited by Cassius Clay; 12-08-18, 23:40.

                  Comment


                  • Jesu razmazeni Zvezdasi...i treba da budu...Ovi stariji se secaju, Zvezdin reper je uvek bila Evropa i uvek je na tim utakmicama bila najbolja atmosfera, zvizdalo se kad se lopta vrati unazad, kad se brani 3:0 protiv Reala...zato je Zvezda evropski velikan...Punio se stadion kad je bilo tesko tacno ali je to trajalo ni citavu polusezonu, punio se stadion kad je bio Robi, zbog nostalgije i silne zelje fudbalske publike da bude kao sto je nekad bilo...
                    A za ovog sto me tera u Evropu...idi majstore, pogledaj neku utakmicu na velikim evropskim stadionima pa proceni koliko smo daleko od svega toga...
                    Bice pun stadion ponovo, kad nas te prepodobne delije izbace iz Evrope na nekoliko sezona, kad se zatupljeni narod ponovo bude ujedinio i solidarisao protiv mrske nam Evrope i uefe koji zele da nas upropaste, pevace se kosovski ciklus ponovo, velicati ratni zlocinci...milina jedna...
                    Last edited by ZvezdaIznadSvega; 13-08-18, 07:25.
                    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                    Comment


                    • Naravno da je komfor neophodan. Nismo valjda u kamenom dobu? Nisu istok i zapad Agore pa da se stoji i kao tribuni prica, polemise i peva iz sveg glasa. Vidi pod novi stadion Totenhema. Iluzorno je govoriti o jednoj utakmici i banalizovati stav o prosecnoj poseti na Marakani. Evropeske utakmice su magnet i to magnet nad magnetima. Magnet je zapravo Zvezda vs Hajduk, Partizan, Dinamo.

                      Comment


                      • Ljudi, znate li vi gde živite? U Engleskoj ili u Srbiji? Znate li šta se vozi u Londonu i koji je životni standard? U Londonu nije bilo radničkog samoupravljanja, ne znam šta kukate. Klub nije privatan, sve je javno vlasništvo, ne ulaže se i nema se novca, ja sa sam vi ja ne bih ni gledao.

                        Ovo je ljubav prema klubu, vidim nije mu neki komfor, em ne vidi em "sedi u numerisanoj stolici".

                        Comment


                        • Originally posted by suptil View Post
                          Naravno da je komfor neophodan. Nismo valjda u kamenom dobu? Nisu istok i zapad Agore pa da se stoji i kao tribuni prica, polemise i peva iz sveg glasa. Vidi pod novi stadion Totenhema. Iluzorno je govoriti o jednoj utakmici i banalizovati stav o prosecnoj poseti na Marakani. Evropeske utakmice su magnet i to magnet nad magnetima. Magnet je zapravo Zvezda vs Hajduk, Partizan, Dinamo.
                          Tačno, utakmica mora da se izreklamira, da ima težinu. Ko radi promociju fudbala u Srbiji, sos kanal? Pa da Premijer liga ima takvu "promociju" sutra bi propala.
                          Fudbalska utakmica je proizvod koji ide na tržište i prodaje se. Da bi se prodao veliki tiraž karata, mora reklama i hajp da budu spakovani da se realnost prikaže sto puta bolja nego što jeste, da se stavi mašnica i najnoviji parfem na paket zvani "fudbalska utakmica", da se privuku ljudi da daju svoj teško zarađeni novac.
                          Ko to ne kapira i raspravlja o kvalitetu timova, postignutim rezultatima i slično, taj i dalje živi u kamenom dobu.

                          Utakmica sama po sebi mora da bude spektakl, bezbedni i superkomforni spektakl, a ne kao kod nas da se gledaoci tretiraju kao poslednja stoka koju sprovode u zatvoreničkim redovima na tribinu gde te dočeka neandertalac koji operiše za skenerom za karte pored nečega što se najbolje može opisati kao bodljikava žica.
                          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                          Comment


                          • &^^^^^^
                            Da vratimo Lukica,on je bio marketinski mag?

                            Postali smo ozbiljna masinerija, drugi tim bi nam bio glavni konkurent za titulu
                            SREDINA 2 ekipe : Jovancic, Simic, Jeftovic, Meleg, Kafu

                            Comment


                            • *Jevtović
                              Inače Simić i Cafu su štof za prvi tim, samo je na Milojeviću da to ukapira na lakši ili teži način.

                              Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                              Comment


                              • Kako sad stvari stoje, Pavkov je za Stojiljkovića, lično...Marco Van Basten
                                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                                Comment

                                Working...
                                X