Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sever celi, sada se veseli...izbiše Zvezdi 72000 evra plus dve utakmice bez prodaje karata....sve to treba u Padinjak na prevaspitavanje.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Važno bi bilo ako je moguće samo odložiti dejstvo odluke. Zatrpati ih nekim dokumentima 10kg ako treba, da bi mogli protiv Salcburga da imamo domaći teren.

      Naravno očekujem da prođemo Spartak iz Trnave.

      Comment


      • Gde su oni videli rasizam?

        Bolidi rade u FIFA i UEFA. Ne čudi ništa. FIFA je primila NDH u prganizaciju, sad se prima Kosovo van statuta UN, i njihovi stručnjaci kažnjavaju zbog "rasizma"?

        Totalna glupost.

        Hajde šovinizam pevanje osudjenom ratnom zločincu, ali kakve to jebene veze ima sa rasizmom?

        Danas na zapadu rasizam koriste za sve i svašta. Glupi su.
        Last edited by Cassius Clay; 10-08-18, 15:57.

        Comment


        • Sad kreće klasična pljuvačina... Servilni mentalitet. Bolje da smo zabili pomoćnog sudiju flašom u glavu. Rasizam je šta tačno? Pevanje o Kosovu je rasizam?

          Ajde Mladić ok, kaznite, ali za Kosovo ako je kazna neka se napuše kurca i meni i svima.

          A kaznu su lepo dočekali i pomogli "veliki navijač" Zvezde mr pičkousti kome već mesec dana smeta "nema podele".

          E pa NEMA PODELE. Mrš.
          Last edited by Cassius Clay; 10-08-18, 16:04.

          Comment


          • I posle kako da ne bude podele! Podela na pristojan svet i njih! Saradnike sluzbe koja je svojim delovanjem masakrirala Zvezdu. Rukovodstvo kluba je na zrebu znala da ce ova kazna biti pa su ko pokisli i reagovali na zreb, zreb je na dan zreba bio u drugom planu. Milioni evra su izbaceni iz ruku kluba od strane ljudi sa znackom. Valjda cemo pred praznim tribinama pobediti Olimpiju. Da li ce drzava odreagovati. Dokle bre vise!

            Comment


            • Urose pod uslovnom si kaznom. Moras da budes miran ko bubica. Ali kako kad si placenik podanik i pevas sta ti se nared, zasta te iskesiraju.

              Comment


              • Hoće odreagovaće. Moraju. Sad kad piše "nema podele" a pička hoće da obruka svoj narod za vjek i vjekov i potpiše i prizna na terenu medjunarodnog prava okupiranu teritoriju južne srpske pokrajine, sad će reagovati.

                Reagovaće i UEFA koja je podržala fašizam. Mrš licemeri. Ovi juče gadjaju sudiju, ne bude li bilo 3 utakmice suspenzije ne gledam više ovaj fudbal u fašisoidnoj režiji smrdljive UEFA mafije.

                Na stranu šta su pevali, rasizma nije bilo. Šovniziam, ok, zatvori sever na 5 utakmica.

                Nego oni nas zatvaraju ne sever. Mrš stoko klošarska.

                Comment


                • Ma mogli su zatvoriti sever na 10 utakmica nikoga ne bi boleo k. Ovi što pevaju komunjari Smratku Mladiću to me ne zanima, mene interesuje šta su ostali krivi i je l mora uvek nama drakonska kazna tih govnjavih licemera?

                  Aj bar da su pevali nekom heroju da ih branim nego onoj komunjari zadrtoj što u Boga ne veruje.
                  Last edited by Cassius Clay; 10-08-18, 16:12.

                  Comment


                  • Marginalizovati mandrile inače će brzo klub uprkos naporima da se vrati u doba Lukića (koji je plaćao grupi gostovanja...poznata priča o Pragu i hotelima).
                    Da sam na mestu grupe sam bih sebe bojkotovao.
                    Uroše, nije u pitanju servilnost već: hoćeš da se akmičiš u našoj organizaciji, ok, pravila su ta i ta...usereš motku i dobiješ po pičci od UEFAe.
                    Šta mene boli k**ac što će ili što neće nekog da kazne, kaznili su nas i to boli, kaznili su klub a mandrili su naneli direktnu štetu od 72000evra + dve utakmice bez gledaoca, po mojoj proceni minimum 40000 karata. Neka je cena karte u proseku 700 dinara dođeš do cifre od oko 28000000 dinara ili oko 250K evra a to je samo od karata.

                    druga stvar je da su upleli Dražu Mihajlovića i da bih ja koristio istorijsku građu, orden od strane predsednika Ruzvelta i sve ostale istorijske činjenice koje idu u prilog tezi da on nije bio rasista niti fašista.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Što nemaju onda jednake standarde? Smučili su mi se govnari iz UEFA.

                      Uhvate se tri imbecila(BBRS Pedja grupa) i pevaju njima. Tebra, pušku u ruke i mrš dole. Ili pevaj patriotske pesme. Koga više boli uvo za tog Smratka Mladića zločinca?

                      Što kaže Protić da li je ubio jednog, 10, ili 7000 civila isti je k, mi Srbi nikad nismo bili fašisti.

                      Comment


                      • Bruka od atmosfere na stadionu, nikakva podrška za tim, nikakav pritisak na protivnika i sudiju.

                        Pevaju se nekakve infantilne pesmice koje blage veze nemaju sa kontekstom utakmice, čak i dekoncentrišu igrače i remete ritam utakmice.

                        Čista nula za, fudbalski gledano, potpuno promašenu atmosferu na stadionu.

                        Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                        C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                        Comment


                        • Nije to samo naš problem, problem je i Graca, Varšave, Praga, Roterdama....nije kriva UEFA ništa, postoje pravila i postoje oni koji ih tumače, tj. donose te odluke, povinuj se pravilima i uživaj. Pevaj o ljubavi prema svom klubu, pevaj o ljubavi prema svojim igračima, pevaj o slavi svog kluba, skači, tapši, lupaj bubnjeve i nećeš biti kažnjen. Jasno kao dan, nikako se ne smeju opravdati akteri cele priče, a još je luđe ( da ne upotrebim neki drugi izraz ) ovu odluku UEFA provlačiti kroz neku širu sliku odlučivanja o granicama i suverenitetu jedne ili druge države.

                          Sport treba odvojiti od politike, šta koji moj na severu ima da se peva o podeli Kosova, stradanju Srba, užasnim odlukama Haškog tibunala. Imaćemo referendum o podeli pa ćemo se izjasniti, imaćemo prilik da ratujemo, tj. možemo to i danas, pa ajmo heroji i junaci, ali manite se tih tema na fudbalskoj utakmici mog kluba, živim u snu da igramo tu Ligu Šampiona i sad neki debil sa Severa koji je tu zbog dnevnice i kojekakvih svojih ličnih interesa u smislu "biznisa" treba do da razjebe, zbog.....

                          Te stvari što se događaju nemaju veze sa sportom i to nikako razuman čovek ne sme da podrži. To je moj stav bez obzira šta ja mislio o Kosovu, građanskim ratovima devedesetih, Slobodanu Miloševiću, Titu, Đinđiću itd.

                          Comment


                          • Kad ne možeš na tv da debatuješ, a od referenduma nećeš imati ništa, jer ga neće ni biti, u prelepom semi-autoritarnom režimu, ostaje ti stadion. Ne možeš da odeš ni na neki medij koji nije mejnstrim odmah si ludak.

                            A vreme kuca do izbora za predstavnički dom SAD.

                            Samo jebem ih ja debilne, ja bih to radio na domaćim utakmicama. Stvarno su debilčine.

                            Comment


                            • Ako nam ne odgovara vlast postoje i legitimni mehanizmi da se i to promeni. Jedan od njih su izbori npr. da ne pominjem druge načine jbg ne znam ko sve ovo čita ispašće da pozivam na neka ludila da najebem džabe iako me boli penis ko vlada jer je to sve isto.....

                              Comment


                              • Upravo to, zeznuli su nas i sad ako prodjemo Trnavu ili sa Olimpijom u mecu za novu lepu finansijsku inekciju igramo bez publike koja mnogo znaci. Sto Uros kaze da bar rade u domacem prvenstvu.

                                Comment

                                Working...
                                X