Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • "Čudesan beše u to vreme kada se igrao neki drugačiji meni lepši fudbal."

    Ritam kojim je mlela tadašnja Zvezda ne bi izdržali mnogi današnji velikani. Snimak finala je dostupan na YouTubeu, ko ne veruje.

    Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

    Comment


    • Kafu menja Radonjića, možda nešto privremeno uskoči na špica, ali dovešće se i špic koliko vidim. A kažu i vezni verovatno Čaušić. Ako dodje Čaušić Krstičić ide najkasnije do zime, ne vidim drugi razlog za Čaušića sem ako nismo postali toliko bahati da želimo da imamo 20 i kusur igrača realno kvalitetnih za ligu, da u svakom trenutku prave razliku.

      Comment


      • Kafu je izgleda zamena za Radonjica.
        Ovi nasi jos nisu odustali od portugalca Tomanea za spica.
        Nadam se da će nas odjebati.

        Comment


        • Cafu je stigao u Beograd, znači to je to, vjerovatno pregled i potpis najkasnije do sutra. Ne znam kakve su šanse da zaigra u nedelju, treba ga što prije uključiti u ekipu. Cafu, Simić, Jevtović, Joveljić, pustiti ovu četvoricu na Spartak, iza Jovančić i Milijaš neka i on nešto odigra Ovo bih ja volio, znam da ništa od toga.

          Comment


          • .. čekajući Kafu-a i šal sa čika Tozom ..

            Gužva u srednjem redu nikad veća, a i napokon, podosta kvalitetna .. ako može bez kapetana Mikija u nedelju, neka ga u zadnjih 10_15m i eventualno kup utakmicama.

            Comment


            • Milijaš ide ko bolesna raga, uz dužno poštovanje.

              Trebao je on ovo da batali, mada i sad mu nije kasno.

              Comment


              • Zar je moguće da se Milijaš bavi bilo kakvom sportskom aktivnošću i dalje!

                Comment


                • Znam ja to, ali Spartak kad izvede neku djecu može i on igrat. Krstičić i Jovičić ne trebaju biti ni u planu za nedelju.

                  Comment


                  • Ja bih i Simića ladaio, pa u Trnavi od prve minute da ih izgazi.

                    Comment


                    • Trencin melje Feyenorda, potcijenili smo mi te Slovake izgleda. Samo da je preživjeti utorak, dalje ćemo lako.

                      Comment


                      • Ili ih je Fejnord potcenio.

                        Comment


                        • I jedno i drugo.

                          Malo smo potcenili Slovake. A Fejnord je gubio i od Heraklesa koji je dobio tipa 4 utakmice u sezoni.

                          Comment


                          • Pusti to, nije 4:0 malo ni protiv Reala da igraju.

                            Comment


                            • Vukčević u Zvezdu pod hitno. Jeste da će ljudi srati posle Miloševića i Hajdina treći levi bek, ali je brz kao metak, prodoran, on i Aleksa Terzić da budu budućnost kluba na levom beku.

                              Comment


                              • Vidi ovoga, koliko bi on igraca, 35? Ne moze, prvo da ode neko sa te pozicije, onda dolazi u obzir.

                                edit. Koristim opciju edit, za razliku od Urosa Velikog. Legija na rubu ispadanja od, pazite F91 Dudelanga. Mozda je ipak bolje da smo izvukli njih? Sa druge strane, Suduva slavila u gostima protiv Spartaksa, 1:0.
                                Last edited by blond; 09-08-18, 21:52.
                                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                                Comment

                                Working...
                                X