Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by notorious View Post
    Salzburg sam gledao malo za vikend, oni su mi poslije Psv-a za izbjegavanje, baš visok tempo, njemački rastrčani, a opet maleri su neviđeni u tim kvalama. Šta znam, ako već ne može Dinamo najradije Škote, mada je sve to relativno.
    Nikolić rutinski izdržao, bila je jedna prečka ali baš onako iz daljine, kroz igru odlično sve zatvorio, pomogao je i crveni. Biće premija od Orbana, a i narednu su 50-50%.
    Znam gledao ih sa Laskom ,rutinirali prvo poluvreme imaju onog spica sto prva ko blesav Izraelac cini mi se,al oni su tamo za 20 bodova jaci od svih,plus prodali su 3/4 startera,i nikad nisu prosli u LS koliko znam a nisu imali neke Milane i slicno,e sad Celtic mi lepo igrao sa Rozenborg,koliko je to merodavno ne znam,i to bez Dembelea,imaju Eduarda na spicu odlican i mali Sinkler bas odlicno .igra na ML,Astana bas prosek a i Dinamo,PSV jos prakticno nismo videli,al ne znam zasto ne bih njih
    Last edited by 61563; 01-08-18, 21:03.

    Comment


    • Ne zaboravi da Celtic ima prilično jakog Aeka, dok Salzburg sigurno prolazi Makedonce.

      Comment


      • Originally posted by notorious View Post
        Ne zaboravi da Celtic ima prilično jakog Aeka, dok Salzburg sigurno prolazi Makedonce.
        Znam zato i ostavih /YB kao mogucu opciju,jer ako ispadaju mogli bi od Grka

        A nije ta Skendija uopste losa toliko imaju kesa to je Albanski tim,daju im kes i ostaju evo vec 2 sezone bitni igraci,mada mislim da ih Salzbur izbacuje,al ne ocekujem lako razbijanje

        Comment


        • Znači u ponedeljak se molim ovako

          1. Astana/Dinamo
          2. Celtic/Aek
          3. Salzburg/Shkendija
          4. Psv

          Baš bi bilo lijepo da zabodemo pod broj 1

          Comment


          • Pa da ,posto Celtic prolazi upravo,znaci otpada i YB,ne znam kakav je taj AEK ove godine, moracu da pogledam ,sve ostalo je poznato

            Mada i ja se nadam opciji jedan,sve nam se poklapa ko nikad u zrebu..ove sezone

            Comment


            • Ocekujem punu Marakanu protiv Trnave.

              Comment


              • 700 sever
                1200 istok
                1500 zapad

                Comment


                • Ako im se ne isplati u kvalifikacijama za Ligu šampiona i to za treće ključno kolo, da otvaraju tribinu, mogu slobodno da se sele sa stadiona, odnosno, bilo bi najbolje da svi ti nesposobnjakovići i grebatori pokupe prnje i Zvezdu prepuste nekome ko bi bio sposoban da u trećem kolu kvalifikacija za Ligu šampiona animira navijače da napune stadion.

                  Sramota i bruka bre šta su uradili od nekada evropski slavnog kluba.
                  Pi.
                  C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                  Comment


                  • Originally posted by notorious View Post
                    Znači u ponedeljak se molim ovako

                    1. Astana/Dinamo
                    2. Celtic/Aek
                    3. Salzburg/Shkendija
                    4. Psv

                    Baš bi bilo lijepo da zabodemo pod broj 1
                    Manje vise sve ekipe koje je moguce izbaciti. Ako je ovo pretesko, ne treba ni ulaziti u LS, lepo LE pa sledece sezone praviti jaci tim.
                    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                    Comment


                    • Najviše bih voleo protiv Dinama. Pa onda Slazburg, pa PSV pa Seltik.

                      Ali pošto ide Spartaks, Suduva, Spartak Trnava, sledeći su ili Slazburg ili Seltik jer počinju na S. Pa neka bude Slazburg.

                      CCCC. Само слога Србина спасава.
                      Last edited by Cassius Clay; 02-08-18, 00:07.

                      Comment


                      • Originally posted by Uroš View Post
                        Najviše bih voleo protiv Dinama. Pa onda Slazburg, pa PSV pa Seltik.

                        Ali pošto ide Spartaks, Suduva, Spartak Trnava, sledeći su ili Slazburg ili Seltik jer počinju na S. Pa neka bude Slazburg.

                        CCCC. Само слога Србина спасава.
                        Na kraju ce da bude Astana (ako prodjemo Spartak)

                        Comment


                        • *Salzburg, hvala Madridu. Joj ja ne bih Astanu nikako. Daj ove zapadnjake da igramo fudbal na kontre. Ne mogu ta mučenja.

                          A Škoti su pregrubi pojeli bi nas na prekide. Tu dugo nismo imali ozbiljnog rivala. Ne znam ni ko igra ali Škoti su Škoti, ne mogu biti nešto previše nežni.

                          Comment


                          • Originally posted by madrid View Post
                            Na kraju ce da bude Astana (ako prodjemo Spartak)
                            Ima smisla, prvo idu Spartaci pa klubovi koji se zavrsavaju na A.
                            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                            Comment


                            • Ako dođe Astana, Antonio Rukavina će spakovati Radonjića u džep.

                              Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                              Comment


                              • Par Astana-Dinamo je najbolja kombinacija za Zvezdu gde ipak postoji jedn mina a to je Dinamo i navijačko nacionalističke frke ge i pobednik može mnogo izgubiti i zato je ako Astana pobedi to super varijanta u suprotnom bih pre i Salcburg nego Dinamo.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X