Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • U 3.kolu kvalifikacija za LE najverovatnije igraju Suduva i Spartaks. Sta mislite, ko prolazi?
    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

    Comment


    • Originally posted by salelesa View Post
      Znači, ipak Trnavimo za taj PO .. očekivano posle prvog meča. Za nas koji nismo gledali, jel može neki siže, kakav je mighty Spartak??
      Srednja žalost, 1-0 u BG će biti dovoljno

      Comment


      • Originally posted by notorious View Post
        Drugi šut 3 metra od gola prvi golman u tom uglu i da su dali primili bi do 120.
        Ma da ocajno je sutnuo, ono je bilo katastrofa iz te sanse tako da sutnes.

        Comment


        • Dva, tri gola razlike u Beogradu protiv Spartaka.

          Comment


          • Konstatuju voditelj i stručni konsultant s terena da im je naredni rival 99% CZ i da je to za nivo slabija ekipa od Legije.

            Comment


            • Originally posted by notorious View Post
              Konstatuju voditelj i stručni konsultant s terena da im je naredni rival 99% CZ i da je to za nivo slabija ekipa od Legije.
              Toliko koliko ista znaju,i ova Legija nije nista posebno nazad tanki, a i napred nista spec,jedini kog bi mozda gledao u FKCZ,je ovaj Carlitos,i ne znam na koju foru ,Vesovic igra pre njega,al dobro

              Iako jos nismo prosli,samo ne bih PSV voleo u PO,sa ovim ostalima moze da se igra..Salcburg,Ludogorec(ako prodje) Celtic ,na papiru su jaci,al nije nemoguce,moze i PSV al ne bih bas voleo njih

              Comment


              • Slažem se za PSV, protiv njih minimalne šanse, Lozano i onaj mali Bergwijn ozbiljne klase. Još su i popili šamar prošle sezone, doduše to bilo u julu, ovaj put će dočekati spremni.

                Comment


                • Originally posted by notorious View Post
                  Slažem se za PSV, protiv njih minimalne šanse, Lozano i onaj mali Bergwijn ozbiljne klase. Još su i popili šamar prošle sezone, doduše to bilo u julu, ovaj put će dočekati spremni.
                  Da secam se, od Osijeka i to mislim da su kuci zveknuli doduse i LE je bila a ne LS,imaju solidnu ekipu,odskace Lozano,dobro je sto je Colo kupio Ariasa,sad su bez DR,doduse doveli su nekog ,meni nepoznatog iz Herenvena,i novi trener Marc Van Bomel,sad mozda bude bolji, a mozda i gori od Cocua

                  Malo sam gledao nesto zveknuli su Olimpijakos u frendliju 4-0.

                  Al polako prvo Trnava,pa ko bude bude

                  Comment


                  • Idemo mi prvo da prodjemo Trnavu...posle toga ce biti mnogo lakse...
                    Imacemo evropu vec u dzepu...
                    Ali onda sledi ono sto cekamo skoro 30 godina...
                    Jebena CL...jbt vec me hvata neka euforija!!
                    Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                    Comment


                    • I ja bih polako da žrijeb ne ide prije Trnave, tako da ćemo se svakako ovim baviti prije 3 kola

                      Comment


                      • Skroz sam zaboravio za postojanje ovog foruma...sutra da overimo sudvu, pa lagano trnavu i onda imamo situaciju gde ne gubimo nista, a dobijamo mnogo. Lakse je igrati kad nemas moranje i presiju. Ipak za cetvrto kolo treba krsteni spic.

                        Comment


                        • Neverovatno je da smo svi ko jedan govorili pre par nedelja da je imperativ da se izbaci Apoel iz drugog kola kvalifikacija kako bi bili nosioci u trecem za mnoge kljucnom kolu kvalifikacija. Nismo izbacili Apoel a evo smo jednom nogom u trecem kolu kvalifikacija protiv protivnika koji je sustinski nepovlascen protiv nas. Sta je karma... Zasluzili smo sve ovo!

                          Comment


                          • sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Pošaljite Mrkeli

                              Comment


                              • Originally posted by Uroš View Post
                                Pošaljite Mrkeli

                                Uh dobar, ali nerealan brate.

                                Comment

                                Working...
                                X