Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tenis

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pise na ES da su prazna mjesta bila sa kartama koje su organizatori podijelili kojekakvim VIPovima

    Comment


    • Ma te karte su odmah otisle, pricam o tenisu, ali je pitanje ko je to kupio.
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Jasno je da je velika greska sto se tenis igra u Uimbldonu. Ocigledno da tri nedjelje nisu dovoljne za novu travu da se primi, kisa moze da stvori velike probleme i, za mene najvaznije, Uimbldon je Uimbldon i nikada nece biti Olimpijada. Ovo sve izgleda vjestacki. Puno toga nedostaje da bi ga smatrao Uimbldonom a opet je falicno i kao Olimpijada. Ali lako je biti general poslije bitke.

        Comment


        • @NI

          Bas sam htio da te pitam kako ti sve ovo izgleda, posto znam da si bio jako zagrijan za OI
          Meni su ova dva dana apsolutno dovoljna da vidim zasto se u tenisu GSovi strogo odvajaju od svih ostalih turnira, pa tako i OI

          Comment


          • Originally posted by NI View Post
            Jasno je da je velika greska sto se tenis igra u Uimbldonu. Ocigledno da tri nedjelje nisu dovoljne za novu travu da se primi, kisa moze da stvori velike probleme i, za mene najvaznije, Uimbldon je Uimbldon i nikada nece biti Olimpijada. Ovo sve izgleda vjestacki. Puno toga nedostaje da bi ga smatrao Uimbldonom a opet je falicno i kao Olimpijada. Ali lako je biti general poslije bitke.
            To je poenta cele price, svi su bili odusevljeni sto ce se igrati na W i tek sad svi vidimo da nema ni draz W ni draz OI
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Mene Olimpijada kroz prizmu teniskog takmičenja nikada nije nešto posebno privlačila niti mi u statistici određenih igrača igra neku veliku ulogu. Olimpijada jeste veliki sportski događaj, zapravo najveći na svijetu, ali glede tenisa konkretno, puno više cijenim završni masters od iste, a da ne spominjem GS turnire.

              Inače, slažem se sa @NI. Sve ovo izgleda nekako vještački.
              “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

              Comment


              • Originally posted by Prle! View Post
                Mene Olimpijada kroz prizmu teniskog takmičenja nikada nije nešto posebno privlačila niti mi u statistici određenih igrača igra neku veliku ulogu. Olimpijada jeste veliki sportski događaj, zapravo najveći na svijetu, ali glede tenisa konkretno, puno više cijenim završni masters od iste, a da ne spominjem GS turnire.

                Inače, slažem se sa @NI. Sve ovo izgleda nekako vještački.
                Ali, svaki teniser bi pre menjao bilo koji masters, za olimpijsku medalju...
                http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

                Comment


                • Sta se Harrison ovoliko izvinjava zbog slomljenog reketa nije mi najjasnije, ja reko sta se desilo kad sam procitala izjavu, a ono..


                  Ne mogu bas da poverujem da nosenje zastave ima bilo kakvog znacajnog uticaja, od Wawrnke nisam nista ni ocekivala, a stv nznm zasto bi to negat uticalo na Novaka.


                  ITF Olympic Tennis ‏@OlympicsTennis
                  Weather update @Wimbledon - apparently the rain currently falling is supposed to stop soon so hoping for more play tonight #OlympicTennis

                  Comment


                  • Ustogljeni Britanci, prije 100 godina bi mu odsjekli ruku zbog slomljenog reketa. Nije vam ovo W metuzalemi iz prvih redova!
                    sigpic

                    Comment


                    • Samo na Wimbledonu pada kisa u ostatku Londona izgleda ne pada.
                      "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                      "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                      Comment


                      • @ aleksa9

                        Zavisno od države iz koje dolazi, jer igrač na Olimpijadi predstavlja prije svega svoju zemlju, pa tek onda sebe. To je igračima koji žive u državama sa malo izraženijim patriotizmom izuzetno velika privilegija, ali statistički se ne može porediti sa GS i pojedinim mastersima, bar ja tako mislim.

                        EDIT:

                        Hoće li Novaka prebaciti na CC ?
                        “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                        Comment


                        • Da Novaku ne znaci toliko ne bi me bas previse zanimalo, svakako su Slamovi masu vazniji od OI, dva svijeta sto se mene tice

                          Originally posted by Prle! View Post
                          Hoće li Novaka prebaciti na CC ?
                          Vidis li da oce ruku da sijeku ako slomis reket, dje da prekrse pravilo i prebace ga a zapoceo mec na drugom terenu
                          sigpic

                          Comment


                          • Šta će raditi ako kiša bude padala narednih 5 dana. Kako se zovu one sprava što tjeraju kišne oblake? Kako kiše nema na svjetskim prvenstvima u fudbalu? Luuuuuuuuuuuuuudim.

                            Comment


                            • Na Wimbledonu ta pravila mogu razumjeti, ipak je to največi teniski turnir na kojem tradicija igra veoma bitnu ulogu, ali ovo je Olimpijada, te stoga idu u krajnost sa njegovanjem tradicije i pravilima koji veze s vezom nemaju, jer OI I Wimbledon imaju zajedničku poveznicu samo u tome što se teniski mečevi igraju na terenima All England cluba i ništa više. Fakat ne shvatam tu nakaradnu logiku . . .
                              “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                              Comment


                              • Sta se sad odjednom svi pitaju sta ce ako bude padala kisa, pa isto sto i na Wu svih ovih godina..

                                Comment

                                Working...
                                X