Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tenis

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by shminka View Post
    Zeznuo je sa slabim servisom na 6-6...da je tu osvojio poen, uzeli bi sigurno barem jedan poen na Vikin servis...ali svejedno je i srebro odlican rezultat
    Zeznuo je i onaj ritern na Viktorijin drugi servis. Neka i on kiksne malo.

    Comment


    • Originally posted by MiljanVR View Post
      Istina,ali vecinu igraca to nije remetilo toliko kao Novaka.Novaka je to remetilo kao da je bio zemljotres celo vremeTo je samo jos jedan dokaz koliko je on trenutno pogubljen i koliko ne razmislja cisto,ne moze da se skoncetrise na igru.
      Da. Del Potro jednostavno nije obracao paznju na bebe, ni danas, ni prije dva dana kada je igrao sa Rogerom.
      Tako da, problem je u Novakovoj glavi, a ne u bebama.
      Everything you want is on the other side of fear.

      Comment


      • Originally posted by Ivan Piper View Post
        Da. Del Potro jednostavno nije obracao paznju na bebe, ni danas, ni prije dva dana kada je igrao sa Rogerom.
        Tako da, problem je u Novakovoj glavi, a ne u bebama.
        Da zaboravio sam,previse sam sokiran ovime sto se desilo.Cestitam Delpu,tebi Ivane i svim ostalim fanovima(ne znam gde je majabl?)na pobedi i bronzi.Evo ako te zanima sta je Delpo rekao posle meca
        "I think I'm the most happy of the world at this moment," said an ecstatic del Potro. "After a really sad day two days ago, it's not easy to recover and to play these kind of matches. But I had energy into my body, into my heart, and that's help me to play this big challenge for me."
        "I know everybody in Argentina was follow this match, trying to give me power to play my best tennis. I really appreciate that. I think this gift is for all our country,
        http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Zasto mu se zuri? Ocemo li se sloziti da je igrao izvanredno do kise? Je li i posle pauze igrao sjajno svoje servis gemove? Zasto bas pad na 5:5? Problem je iskljucivo u glavi.
          Bebu on ne bi ni cuo da nije u stanju u kakvom je.
          Zato sto mu se ne igra. Zato sto je mec za bronzanu medalju smijurija. Ko hoce bronzu? Onaj koji nije vjerovao da moze zlato.

          Zato sto sto me se ne lomi DP 19:17 u trecem poslije 5 sati igre.

          Zato sto misli na Toronto. S pravom ako je odlucio tamo da igra.

          =================

          Originally posted by shminka View Post
          A sta je tacno radio sa bebom, ja sam vidio samo jedan dio i izgledalo mi je da je pozitivno prihvatio cijelu situaciju da je sarmerski kao inace ponudio da pomogne u iznosenju
          Ova je beba posebno glasno plakala. Vjerovano zavisi i od akustike. Stadion nije bio pun. I to je trajalo. Novak je prvi prigovorio i nista se nije desilo. To jest nisu bebu iznijeli.

          Do 5:4 je Novak imao 20:1 na svoj servis. Imao je tri brejk lopte kad je pocela kisa i poremetila mu ritam. DP je strasnim servisima spasio sve tri.

          I DP ponovo servira. I Novak povede 30:15. I sad ga Novak lomi da povede sa 40:15. Razmjene su bile teske jer je DP lupao svom snagom i Novak je mogao samo klinicno prciznoscu da pobijedi u njima. I toj razmjeni ga ima Novak na konopima. I onda beba zaurla a novak promasi FH. I onda popizdi. Rece nesto u stilu: "Ma idite u ..." I onda iznesu bebu.

          Prilikom iznosenja je Novak pokazao sarm, ali je malo prelako otisao iz ljutnje u sarmatnost.
          Last edited by NI; 05-08-12, 20:09.

          Comment


          • Originally posted by MiljanVR View Post
            Da zaboravio sam,previse sam sokiran ovime sto se desilo.Cestitam Delpu,tebi Ivane i svim ostalim fanovima(ne znam gde je majabl?)na pobedi i bronzi.Evo ako te zanima sta je Delpo rekao posle meca
            Hvala!

            Da, citao sam izjavu, rekao je da je prezadovoljan medaljom i da ce je zajedno sa svim Argentincima proslaviti
            Everything you want is on the other side of fear.

            Comment


            • Ludo je to sa bebama...u covjeku moze izazvati razlicite emocije.
              Neku noc nisam mogao da zaspim od dreke u komsiluku...kad cujes u po frke se otvara neki prozor i neka gospodja posla bebu u neku stvar

              Delpo je bas gigant...to sto on osjeca za Argentinu je stvarno neprocjenjivo
              Nadam se da ce uspjet osvojiti i DC. Najblizi su tome, ako Rafa ne odluci da se prikljuci Spaniji!

              Comment


              • shminka,

                1.
                Bebe placu da privucu paznju da te odvrate od onoga sto upravo radis. iritirajuci zvukovi najlakse privlace paznju. To je evolucija tako napravila.

                Moje je misljenja da bebama nije mjesto na stadionima ali vecina ljudi to prihvata kao normalno.

                2.
                Delpo jeste gigant ali ce mu DC biti tesko ako bude igrao Nadal. Dijelom jer se od njega ocekuje da donese pobjede. Ipak mislim da ce on uspjeti. On kad mu je stalo dobija ako ima igru za svog protivnika. Osim na sljaci, on ima igru za Nadala.
                Last edited by NI; 05-08-12, 20:17.

                Comment


                • Mislim da sam na proteklom Wimbledonu u jednom trenutku cuo nekoga od stranih komentatora koji je rekao bas da na stadione sa kamerama nije dozvoljen ulaz za mladje od 5 godina. Na OI su ocigledno i to previlo zaobisli!

                  Ima on itekako igru za Nadala i na sljaci. Pokazao je to upravo u DC prosle godine, kada je dominirao u prvom setu! Nedostajalo mu je snage za nesto vise.
                  Rafa je rekao da nece igrati...ali ga mozda ova pauza vrati u DC...vidjet cemo
                  Last edited by shminka; 05-08-12, 20:22.

                  Comment


                  • Sta ovo bi sa Zekom
                    sigpic

                    Comment


                    • Mogu da razumem da ljudi (roditelji) nemaju osećaj za druge, da li nekog iritira i da li smeta bebeći ili dečiji plač, u restoranima recimo, ali kakav ti je to provod kada povedeš bebu koja plače, iz ovih, onih razloga , ništa je ne smiruje, drugi te popreko gledaju, a ti se provodiš. Jeahhhhh
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Mogu se hvaliti djetetu za 15 godina da su bili na OI
                        Steta sto se nisam rodio malo ranije da i ja idem na OI

                        Comment


                        • Odmah ih kazni u vidu nagradnog putovanja u Rio 2016.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Много дуго је Ноле у Лондону, па нешто размишљам за ту бебу.... да није нешто забрљао?

                            морачу да питам "дечка из кафића"
                            sigpic

                            Comment


                            • Mec Mari-Rodzer

                              1.
                              Mnogi su robovali preduvjerenju da Mari mora uvijek u vaznom mecu da podbaci. Zato su Marijeve sanse umanjivanje. Krcag ide na vodu dok se ne razbije. Svemu dodje kraj.

                              2.
                              Na travi kad nema krova, Mari je ravnopravan Rodzeru. To su pokazala i dva seta u Uimbldonu. Kad su igraci ravnopravni onda okolnosti odlucuju. A Mariju je sve danas islo na ruku. Rodzer je bio umoran, na Rodzera je bila veliki pritisak (nesto slicno Djokovicu), nije se igralo pod krovom, Mari je igrao pred domacom DC publikom (ona zna da pomogne), Mari nije mogao biti u zizi zbog ostalih olimpijskih dogadjaja, koliko je god poraz u Uimbldonu bolio on je potvrdio da je ravnopravan sa Rodzerom, citavi turnir dobija momentum (mec sa Djokovicem je bio samo zadnja faza hvatanja mometuma)...

                              3.
                              Marija je jako tesko pobijediti kad dobro servira. Danas je dobro servirao. U razmjenama sa osnovne linije on mora biti ravnopravan Rodzeru, osataje Rodzerova servis i ofanzivna igra. Obadvoje su bili ispod prosijeka.

                              Mari ne mora da bude ofanzivan protiv Rodzera u istoj mjeri u kojoj mora biti ofanzivan protiv Djokovica i pogotovo Nadala. Zato ima i pozitivan odnos pojeda/poraza sa Rodzerom. Danas je Mari odlicno pogodio nivo ofanzivnosti. Bio je manje ofanzivan nego protiv Djokovica.

                              4.
                              Islo ga je. Jednostavno je imao srece u pravim trenutcima. To te tako neki put ide. Kad te ide onda ti raste samopouzdanje, opusteniji si i kumulativni efekt je daleko veci od par srecnih poena.

                              5.
                              Ipak su demoni morali da se pojave. Pojavili su se u trecem gemu drugog seta.

                              Dosta je srecno dosao do brejka u 2. setu i onda je dosla sansa Federeru za ribrejk. Spasio je Mari tada 7 BP, ukupno 9. To moze da zahvali servisu, nervozi Federera, sreci i konacno 'treningu' koji je imao protiv Djokovica... Sa ribrejkom je sve moglo krenuti drukcije. Mari je u tom gemu pobijedio demone. Time je mec bio odlucen. To je i njemu i Rodzeru bilo jasno.

                              6.
                              Da je Rodzer igrao bolje danas, sigurno bi jos koji put testirao Marija i u drugom i u trecem setu. A Mari nosen dugogodisnjom frustracijom je bio sve bolji i bolji.

                              I to je to!
                              Last edited by NI; 05-08-12, 21:28.

                              Comment


                              • Није ми баш јасно да је Мареј овако лако добио меч..

                                ајде да узмем у обзир да је Феки играо тежак меч са дел Потром, па пошто је мало времешан теже се тело опоравља, онда помислим, па и овај Мареј је нешто много од једном толико спреман, да ли ту постоји допинг контрола? Па размишљам да ли ту има неких тајних дилова од стране спонзора? или је то једноставно само игра? па како испадне...

                                дуже време говоре и упозоравају да се треба чувати Мареја.... да ли је то стварно почело? можда је све ово тако испало јер нема моћног Надала? ко би то могао реално да извага?

                                има ту још добрих играча који су разочарани, шта рећи где је Бердих, Цонга, има их још...

                                можда ће нам се многе ствари разјаснити на америчкој турнеји?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X