Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tenis

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Slazem se sa Vladanom.

    Ako Mari ovo ispusti onda moze da se povuce. To ce da boli vise od svih dosadasnjih poraza skupa.

    Comment


    • Originally posted by NI View Post
      Naletio je na razigranog protivnika koji ima srce lava. Ovaj Delpo ce tesko izgubiti bilo koji veliki mec, mec do koga mu je stalo.
      Izgubio je prosle godine oba u DCu, a bas mu je bilo stalo.
      sigpic

      Comment


      • Nece, kako god da okrenes...Andy ce iz svega ovoga izaci samo jaci...kao sto je izasao i iz finala Wa

        Rogera samo tijesan set moze vratiti u zivot

        Comment


        • Daleko od svoje igre danas, ali je zato Marej neverovatan.
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Originally posted by TheZIX90 View Post
            Trazio je on pare da bi igrao veruj mi,decko koji radi u kaficu kod njih zna mnoge stvari pa sam i ja tako saznao ali nisam obracao paznju jer nisam zeleo,ali ovo je sramotno ponasanje i igranje...
            Hahahhhahahahhahaha...pa idi kod decka iz kafica pa sa njim pricaj...joooojj...aj kad ti da taj decko jos neku insajdersku informaciju prenesi molim te.....Kakvi se sve likovi javljaju...
            http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

            Comment




            • Од фебруата се види да Ноле игра опуштеније и рекао сам да је то добро за његово здравље јер онако напето играти целу каријеру било би убитачно и брзо би га изгубили...

              новинари су износили оправдања сваке врсте и стално најављивали вилике победе и ето сада се тек види да је све то било не реално и лоше... многи сада без разлога критикују Новака јер све ово што се дешава је нормално и људски.. јако је добро познато колико се може у једној сезони и да топ форма траје свега неколико месеци, а не целе године....

              чуди ме само зашто је Ноле овако тешко разочаран? где су ти стручњаци да му укажу на све ове ствари и да схвати да је он само човек, а не неко надљудско биће?

              Стрпите се људи, биће још пуно добрих резултата од стране Нолета! Нека се опусти у овој години..
              sigpic

              Comment


              • Marej je odlican, ali Fed je ispod svog nivoa, to samo corav covek ne vidi
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Cestitke Delpu i njegovim navijacima, zasluzeno Novaka previse stvari moze da izbaci iz ritma, onoliko gestikulacija odavno nisam video. Dva meca je ispustio na gotovo isti nacin, chokirajuci u kljucnim momentima. Tema za razmisljanje i analizu. Idemo dalje, sledi HC, kao podloga na kojoj je Novak najbolji i ako se stvari u glavi posloze sve je moguce. Svaki novi turnir je prilika da se stvari okrenu, vec naredne nedelje u Torontu je sansa za tako nesto, pod uslovom da ne otkaze. Ima lufta do USO-a i nadajmo se da ce do tada biti pravi.

                  Roger skuplja gemove protiv Endija, ko bi se tome nadao.
                  Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                  Comment


                  • I da se igralo na W na otvorenom cijeli mec,eh....

                    Ali svi su ocekivali od Mareja pad nakon W vjerovatno tu ima Lendlovg uticaja

                    Comment


                    • Originally posted by FC Nadal View Post
                      I da se igralo na W na otvorenom cijeli mec,eh....

                      Ali svi su ocekivali od Mareja pad nakon W vjerovatno tu ima Lendlovg uticaja
                      MA da, Fed ne bi imao sanse zato sto on nikad nije osvojio W na otvorenom, dok je Marej osvojio 6...cekaj bre malo
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Ladno se BHTV iskljucio zbog Olimpik-Rudar , ajde ako nista kad nece da prikazuju finale OI u tenisu valjda ce fudbal mec biti boli glava
                        Zakljucali mi i Hrt i Rts
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Originally posted by FC Nadal View Post
                          I da se igralo na W na otvorenom cijeli mec,eh....

                          Ali svi su ocekivali od Mareja pad nakon W vjerovatno tu ima Lendlovg uticaja
                          ....Rodzer bi dobio u tri, ali jbg to nikad necemo saznati, zar ne ;)
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Originally posted by FC Nadal View Post
                            I da se igralo na W na otvorenom cijeli mec,eh....

                            Ali svi su ocekivali od Mareja pad nakon W vjerovatno tu ima Lendlovg uticaja
                            Sad ide onaj dio osporavanja svega i svacega Roger je uzeo drugi set na otvorenom i bio je bolji na pocetku treceg

                            Comment


                            • Vladane,

                              Ponekad znas da pokazes sitnu dusu.

                              1.
                              Izgubio je od Nadala i Ferera na sljaci u Madridu.

                              2.
                              Rekao sam ovaj Delpo. FH izvanreda, iznenadio me je BH, bio je odlican... Servis? kad god ga je trebao imao ga je. Vecinu brejk lopti je briljentno odservirao.

                              Comment


                              • Originally posted by Miko View Post
                                Ladno se BHTV iskljucio zbog Olimpik-Rudar , ajde ako nista kad nece da prikazuju finale OI u tenisu valjda ce fudbal mec biti boli glava
                                Zakljucali mi i Hrt i Rts

                                http://www.thefirstrow.eu/watch/1339...tre-court.html

                                Comment

                                Working...
                                X