Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tenis

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako Škot peva GOD SAVE THE QUEEN
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Je l Nadal jedini igrac koji ima kompletirane slemove i zlato na OI?

      i kome je prvom bio izvor decko iz kafica?

      Comment


      • Kako su smotano simpaticni

        Comment


        • Originally posted by Big Nole View Post
          Je l Nadal jedini igrac koji ima kompletirane slemove i zlato na OI?

          i kome je prvom bio izvor decko iz kafica?
          Agassi.
          “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

          Comment


          • Indigo,

            Zapanjen sam nelojalnoscu mnogih Novakovih navijaca, ukljucujuci i tebe. Nevjerovatno je kako lako i neosnovano pocne pljuvanje.

            U dva meca koja je Novak u zadnja tri dana izgubio samo sam se uvjerio da je u njegovoj igri uglavnom sve u redu.

            Na psiholoskom planu nesto nedostaje. Poslije ovog drugo razocaranja (poraz od Marija, danasnji mec je nebitan) bicu jako iznenadjen ako ne bude gore prije nego bude bolje!

            Bicu jako zadovoljan ako se za Melburn potpuno povrati!

            Comment


            • Odjekuje CCom Olee oleee oleee Delpooo Delpooo

              Comment


              • Vidi princezu sto glumi da je srecna zbog srebra HAAHAHAHAHHAHAH mene bi sramota bilo da ovako glumim. Vazda bila i ostala princeza. Cudo nije zaplakala.

                Comment


                • Federeru nije 25 godina da se nakljuka glutamina i oporavi ko nadal ili novak ne ide to tako kad ugazis u cetvrtu deceniju zivota.. Jednostavno nije bilo snage, a endiju svaka cast odigrao je defintivno jedan od najboljih meceva u karijeri
                  Last edited by maliajnstajn; 05-08-12, 19:41.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Federeru nije 25 godina da se nakljuka kreatina i oporavi ko nadal ili novak ne ide to tako kad ugazis u cetvrtu deceniju zivota.. Jednostavno nije bilo snage, a endiju svaka cast odigrao je defintivno jedan od najboljih meceva u karijeri
                    Nije mjesto za prozivanja;)

                    Comment


                    • Originally posted by maliajnstajn View Post
                      Federeru nije 25 godina da se nakljuka kreatina i oporavi ko nadal ili novak ne ide to tako kad ugazis u cetvrtu deceniju zivota.. Jednostavno nije bilo snage, a endiju svaka cast odigrao je defintivno jedan od najboljih meceva u karijeri
                      Ti iz dana u dan samo gluposti pricas,al dzaba frustracije ne pomazu...nema zlata,nema i nece ga nikad osvojiti,dzaba sve...mocni Murray maltretira
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Da li moze da se izjednaci sa Serenom i osvoji jos jedno zlato?!?

                        Vika i Zvijer su bas zeznuti protivnici

                        Comment


                        • Indigo,

                          Zapanjen sam nelojalnoscu mnogih Novakovih navijaca, ukljucujuci i tebe. Nevjerovatno je kak lako i neosnovano pocne pljuvanje.

                          U dva meca koja je Novak u zadnja tri dana izgubio samo sam se uvjerio da je u njegovoj igri uglavnom sve u redu.

                          Na psiholoskom planu nesto nedostaje. Poslije ovog drugo razocaranja (poraz od Marija, danasnji mec je nebitan) bicu jako iznenadjen ako ne bude gore prije nego bude bolje!

                          Bicu jako zadovoljan ako se za Melburn potpuno povrati!

                          Comment


                          • Originally posted by maliajnstajn View Post
                            Federeru nije 25 godina da se nakljuka kreatina i oporavi ko nadal ili novak ne ide to tako kad ugazis u cetvrtu deceniju zivota.. Jednostavno nije bilo snage, a endiju svaka cast odigrao je defintivno jedan od najboljih meceva u karijeri
                            Koja je tuga u princezinom taboru. Ko gubi ima pravo da se ljuti.

                            Comment


                            • Originally posted by shminka View Post
                              Nije mjesto za prozivanja;)
                              MOLIM, kakvo prozivanje?


                              A AK47 ajde molim te prosvjetli me kakve su to gluposti.. nema frustracija nikakvih, znalo se kakav ce fed izaci na teren ali to ne umanjuje murrayevu igru koja je bila briljantna
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Mene bi sramota bila da mislim da je Gacko u CG!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X