Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tenis

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vrhunski kvalitet,ja sam bas uzivao u izmjenama
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Svi oni imaju uspone i padove forme pa nisu masine, svi sportisti pa i teniseri, danas su bili bolji Federer i Marej a Nole ima sansu poslije US da skupi jos malo poena i da pokusa da se vrati na 1 mjesto

      Comment


      • Originally posted by AK47 View Post
        Vrhunski kvalitet,ja sam bas uzivao u izmjenama
        Apsolutno!

        Comment


        • Neverovatno sta je Lendl uradio sa Marejevom glavom, neverovatno.
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Originally posted by NI View Post
            Vidis a ja sam u svakom trenutku na njemu vido da mu je previse STALO.

            Znao sam da ce mu biti previse stalo, ali nisam znao da ce ovako dobro odigrati i pored toga sto mu je previse stalo.
            Njemu jeste previše stalo, ali nije se VIDELO, nije pokazivao kroz poene... dobjene ili ne...
            Novak je u žargonu rečeno paljevina i njega osvojeni ludi poeni dižu, adrenalin mu skače i on se time hrani. Nije bilo reakcije.
            Kada ne ide..taj bes zbog nemoći isto ume da izbaci, na ovaj ili onaj način..iako ne očekujem da lomi klupe ... šta god je potrebno da bi adrenalin proradio i on ostao u meču ili preokrenuo situaciju u svoj korist. Nije bilo reakcije.
            Last edited by miloolja; 03-08-12, 22:22.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by Gandalf View Post
              Neverovatno sta je Lendl uradio sa Marejevom glavom, neverovatno.
              Nije samo Lendl.

              Sve sto se Mariju trebalo prenijeti je sljedece: "Zivis u doba tri velika igraca, to je tvoj jedini problem." I danas se vidjelo da je Novak bolji od Marija. Ali nije mnogo bolji i nije uvijek bolji. Samim tim Mari mora ponekad dobiti i protiv jakih igraca. Zelim mu srecu sa Federerom.

              Comment


              • Jbt, sad sam tek video Serenin mec, pa ona je terminatorka.
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Šta je bilo, bilo (eto mene već prošlo ), valja se konsolidovati i sve snage usredsrediti na Delpa. Jel tako Ivane?
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Poraz jeste tezak, ali nije tragedija. Mec je bio odlican, dali su sve od sebe i jedan i drugi, Marej je bio za nijasnu bolji i na kraju zasluzeno pobedio. Novak jeste chokirao u kljucnim momentima, slazem se sa onima koji to tvrde, ali igracki mu se nema mnogo toga prebaciti. Mozda je u pojedinim momentima mogao izabrati neka druga resenja, pribeci nekoj drugoj taktici, ali mnogo bolje od prikazanog on u ovom casu ne moze. Razlika koja u ovakvim mecevima odvaja pobednika od onog drugog upravo jeste nacin na koji se odigravaju kljucni poeni, a tu se Novak potpuno raspao. Onaj fh iz sredine u 11. gemu slika je i prilika nedostatka vere u sebe i manjka samopouzdanja. Taj problem nije od juce, provlaci se kroz celu sezonu, a eskalirao je u tri najvaznija ovogodisnja meca. Stvari se u tenisu menjaju dramaticnom brzinom. Marej je strahovito napredovao, narocito na psiholoskom planu. Da se ovaj mec igrao u ovo doba prosle godine svi znamo ko bi se prvi raspao, sada je situacija drugacija. Ima jos da se igra do kraja sezone, USO kuca na vrata i nikada se ne zna kada ce kome flipnuti u glavi, pa tako i Novaku. Jedan mec moze sve da promeni.
                    Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                    Comment


                    • Ma znala sam da onolika moja odbana Fedovog lika i dela neće doneti ništa dobro.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Nole:

                        Novak Đoković nije krio razočaranje posle poraza od Endija Mareja u polufinalu olimpijskog turnira, ali se nada da će uspeti da savlada Huana Martina del Potra i podari Srbiji još jednu bronzanu medalju.

                        "Skraćivao sam poene više nego što sam hteo. Nema izgovora u mojoj lošijoj igri, on je odlično servirao, igrao bolje u odlučujućim trenucima i zasluženo pobedio", bilo je prvo što je izjavio Novak posle poraza u polufinalu i objasnio šta je možda odlučilo meč.

                        "Verovatno moja greška na 5:5 na brejk loptu. Odigrao sam drop-šot, on me je pročitao i osvojio poen. U svakom gemu na njegov servis imao sam šansu za brjek, ali ona u 90 odsto slučajeva nije bila velika, jer je on uvek dobro servirao. Pomogla mu je i publika, ali sa tim sam računao", rekao je Đoković.

                        Delovalo je i kao da malo nedostaje da zaplače, jer mu je poraz očigledno teško pao.

                        "Ovo je jako bolan, razočaravajući poraz. Očekivao sam finale, nadao se pobedi. Ostaje mi da se saberem i skupim snagu, nadam se novoj bronzanoj medalji za Srbiju", poručio je Đoković.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Šta je bilo, bilo (eto mene već prošlo ), valja se konsolidovati i sve snage usredsrediti na Delpa. Jel tako Ivane?
                          Hahah, ako ti tako kazes

                          Samo se plasim da ne padne jos jedno razocaranje
                          Everything you want is on the other side of fear.

                          Comment


                          • Eto kada sam lepo pricao da je u teskoj krizi da ima oscilacije u igri svi ste me napusavali,mrzeli me(i dalje me mrzite)a vama nista lose nisam rekao.Jednostavno Novak pada sve dublje i dublje a ponasa se kao da je sve ok,e to mene najvise brine.Svi su poceli da primenjuju jednostavnu taktiku slajs,slajs i slajs i sledi greska,a to je na travi delotvorno.Voleo bih da bronzu osvoji Del Potro jer je vise zasluzio zbog onoga danas,Novaku jos jedna brozna nista ne znaci.Sta reci za Federera,covek je jednostavno najveci ikada i ostali ne trebaju da se spominju u istoj recenici sa njim.Bice igrac koji je osvojio zlato i u dublu i u singlu,to je strasno kakvu covek karijeru ima,uspesniji je i od Majkla Dzordana, i verovatno je najveci sportista svih vremena.Novak je mogao mnogo vise u svojoj karijeri ali bas mnogo vise,cak je mogao da bude i rame uz Rodzera i Rafu,ali ovako ne vidim da ce osvojiti vise od jos jednog slema,a mogao je mnogo vise.Bice upamcen kao igrac koji je odigrao jednu sezonu,a mnogo je veci od toga mogao da bude.Postao je tezak choker i udarci su mu sve slabiji i nema vise prodornosti u njima,nazaduje iz dana u dan kao igrac a na psihickom planu je vec mesecima u agoniji.Tesko Novaku do kraja sezone koliko bodova brani,pasce na 3 ili 4 mesto,ali ako je to potrebno da ga razbudi pa neka i padne...
                            Last edited by TheZIX90; 03-08-12, 23:09.

                            Comment


                            • Originally posted by Ivan Piper View Post
                              Hahah, ako ti tako kazes

                              Samo se plasim da ne padne jos jedno razocaranje
                              Ma beži tamo ima da ga očerupa ko mače muškatlu
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Ma beži tamo ima da ga očerupa ko mače muškatlu
                                Samo da ne bude kao Andy-a danas
                                Evo sad citam Delpov intervju, kaze da se uplasio...
                                Everything you want is on the other side of fear.

                                Comment

                                Working...
                                X