Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tenis

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Prst je drugo, ali ima u zadnje vrijeme bas problematicnih izjava sto se mene tice. Posle RGa je rekao Nadal je favorit ali ko zna mozda ce Novak opet imati srecu u finalu, kao protiv njega valjda sto je imao na USOu. Pa onda posle Wa izjava kako mu je namjerno servirao na FH na kraju da vidi oce li ponoviti, da je ponovio respektovao bi, ovako je kao samo dokazao da je bila slucajnost, preboli to vise covjece. Pa prije OI da bi najbolje bilo da se igra u bijelom da se ne remeti duh Wa i onda prepopularan za sve ovo.
    To on nije izjavio, to je bio samo trac koji se prosirio tviterom.
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Hvatate se za svaku rijec...pa ima on djecu o kojoj se mora brinuti
      Lako se Dream Teamu zezat medju rajom i djevojkama

      Comment


      • 3 od 4 i dalje previse problematicno
        sigpic

        Comment


        • Jedina razlika izmedju dranja majce i prstica je ta sto se "prstic" dogodio neposredno po zavrsetku meca, tj pre rukovanja i pozdrava, dok se "dranje" dogodilo posle pozdrava, tacnije prilikom pozdravljanja publike i radovanja sa svojim boksom. Znaci " dranje" ne moze nikako da bude protumaceno kao poruka protivniku, dok "prstić" moze. S tim sto meni licno (a verujem i Novaku) ne smeta taj "prstić" uopste... kao sto ne vidim ni zasto bi bilo kome "dranje" smetalo
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Nisam rekao da mi smeta nek radi sta hoce sto se mene tice...

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              3 od 4 i dalje previse problematicno
              Ma ti si postao najveci hejter na ovom forumu, a to nije lako....
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Prst je drugo, ali ima u zadnje vrijeme bas problematicnih izjava sto se mene tice. Posle RGa je rekao Nadal je favorit ali ko zna mozda ce Novak opet imati srecu u finalu, kao protiv njega valjda sto je imao na USOu. Pa onda posle Wa izjava kako mu je namjerno servirao na FH na kraju da vidi oce li ponoviti, da je ponovio respektovao bi, ovako je kao samo dokazao da je bila slucajnost kako je uspjelo da se protumaci izmedju redova, preboli to vise covjece. Pa prije OI da bi najbolje bilo da se igra u bijelom da se ne remeti duh Wa i onda prepopularan za sve ovo.
                Ne daš mi da jedem.

                Što se stalno hvatate za njegove izjave? Ta psihološka igra, ako uopšte jeste, jel to donosi neku prevagu na terenu?
                Ja mislim ne. Neka ga svi pobede na terenu, recimo kao Novak na RG (to je uzeto kao primer) i kraj, a on neka priča i dalje.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Svako proslavlja na svoj nacin i to ne zameram kako god bilo.Rafa kad je zamerio Novaku posle Madrida,zvucalo mi je bas jadno...ma neka slavi kako hoce,njegov problem.Sve dok protivniku ne udara cuske..dobro je.

                  Comment


                  • Kako igra Serena !
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • Williams-Sharapova finale Kao nekada davno kad je zenski tenis bio fantastican
                      sigpic

                      Comment


                      • Nestala u 60 sekundi

                        Comment


                        • Serena servira za mec...Kao da je moglo drugacije.Nece ni u finalu biti nesto interesantnije.

                          Comment


                          • Nisam gledao sve do sada jebeni sbb stalno gubi signal kako je igrala?

                            Comment


                            • Kao da je 2004.
                              It is not the violence that sets a man apart.
                              It's the distance he's prepared to go.

                              Comment


                              • Deranje majice ili onaj prst.

                                Obadvoje su znak arogancije. Jedno je arogancija ekstrovernog Novaka a drugo introvernog Federera.

                                Rodzer nije topao covjek. On voli ljude na distanci. On je odbojan. Kad je arogantan to mnogima ide na zivce. S druge strane njegov ponasanje je pristojno.

                                Novak je topao i saosjecajan covjek, ali pomalo razmazen. U pojedinim momentima nepristojan.

                                Sve u svemu je gore cijepanje majice. Ali meni je najgore da mu je ta slika na blogu. Dakle on se ponosi sa time.

                                Naravno ovo je moja subjektivna ocjena.

                                PS
                                Kao sto zanate ja sam veliki Novakov navijac i cijepanje majice nije nista promijenilo.

                                Comment

                                Working...
                                X