Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tenis

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja imam osecaj da on sekund pre udarca odluci da li ce da udari jednorucni ili dvorucni tu je stvarno neozbiljan postao...
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Originally posted by shminka View Post
      Pa nema sumnje da je Isner danas bio tezi protivnik. Tsonga se naigrao bas dosta tenisa u ovoj sedmici i sam je izjavio da je bio jako umoran. Njegov BH mi je posebno fascinantan. Neozbiljan je! Trebao bi pod hitno naci sebi trenera!!
      Bez trenera a u top 10. Legenda covek.
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Originally posted by Indigo View Post
        Bez trenera a u top 10. Legenda covek.
        Hoce ko Roger, da bude No.1 bez trenera

        Comment


        • Conga je igraca sa manama, ali i igrac koji kad je inspirisan zana da igra kao sumanut. I Novak i Nadal i Federer mogu to da potvrde.

          Danas je Conga bio los ali ne zato sto je igrao puno tenisa ili zato sto ne moze odluciti sto da radi sa BH-om, nego u prvom redu zato sto je Novak izvanredno returnirao. Da nije bilo onog pada Novakove koncetracije, Conga bi prosao kao Rodik.

          Comment


          • Da, al je covjek bez ikakvog rezona poizbacivao sve napolje u prvom gemu i tako stvorio pritisak sam sebi
            Takvom se igrom najbolji mogu dobiti jednom u 10godina, pod uslovom da igra kao Rosol
            Kod 3-1 u drugom setu tri puta u gemu igra drop sot
            Novak ga je stvarno pocijepao u prvom setu, ali je Tsonga drugi mogao dobiti vrlo lako da je bio malo ozbiljniji

            Comment


            • shminka,

              Potcjenjujes psiholoski efekt Novakovog returna. On nagriza Congino samopouzdanje i zamagljuje Congino razmisljanje.

              Comment


              • Ma nepotreban je Novakov retern da bi se Tsongi zamaglilo razmisljanje. Ne kazem da dodatno ne doprinese procesu. Zamagljeno je njemu razmisljanje samo od sebe
                Covjek je usao u mec sa namjerom da servisom i FHom slomi taj Novakov retern. Mogao se udostojiti pa barem pogledati jucerasnji mec protiv Lejtona.

                Comment


                • Hjuit je susta suprotnost Congi. Promisljen, odlican takticar koji zna prirodno da igru na travi. Naravno Njuitu nedostaje snaga.

                  Congi odgovara trava ali on ne zna prirodno da igra na njoj. Ima visak snage, ne razumije znacenje rijeci taktika i uglavnom ne razmislja dok igra.

                  Conga ne moze nista da nauci od Hjuita. Congi treba trener koji ce mu pomoci da smisli plan i koji ce ga uvjeriti da je on, Conga, faovorit na svoj servis cak i kad Novak returnira fenomenalno i da tu poruku valja poslati Novaku. Tom porukom moze da poveca Novakovu nervozu.

                  PS
                  Pogledao sam brojeve. Novak je imao 47% osvojenih poena na Congin servis. 45% na Congin 1. servis. A Conga smao 28% na Novakov servis. 21% na Novakov 1. servis.

                  To strasni brojevi na ovakvoj travi.
                  Last edited by NI; 02-08-12, 21:08.

                  Comment


                  • Jesu ali u dosta slucajeva je za poen bilo dovoljno samo da vrati lopticu nazad, a Jo je zapuca gdje ne treba
                    Jer taj covjek isto tretira retern koji padne u servis polje ili na osnovnu liniju...nema nikakve razlike
                    Slozili smo se onda donekle da je Jo bio jako los danas
                    A izjavio je covjek da je bio jako umoran i da je ovo bila nemoguca misija...tako da danas nije bilo sumnje u to ko ce dalje...a prosao je dosta bolji igrac

                    Comment


                    • Novak je imao odlicno pripremljen mec. 15/19 osvojenih poena na mrezi. Upratio je Tsonginu slabost na BH pasingu

                      Comment


                      • Dobro je Fed igra prvi, taman sam se prepao da necu gledati sad mi je lakse
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by Roki Francuska View Post
                          I kako sad dokazivati ovakvom liku koji je na forumu samo zbog trolovanja? On kaze da Novak kroz 6 godina, a trenutno ima 25, nece biti ni u prvih 200! Sta glumis vise, prestani da pises gluposti, Boga ti tvoga! Samo zivciras ljude! Predstavljas se tu kao neki teniski znalac, a cilj ti je samo da provociras druge i nista vise!
                          Au ala si ogranicen pa ovo je vise sramota,jel ti znas da citas? Napisao sam da kroz 6 god necemo imati tenisera u prvih 200,a ne da ce NOvak pasti toliko.E ae batali me zakacio si se kao krpelj za mene...

                          Comment


                          • Originally posted by TheZIX90 View Post
                            Au ala si ogranicen pa ovo je vise sramota,jel ti znas da citas? Napisao sam da kroz 6 god necemo imati tenisera u prvih 200,a ne da ce NOvak pasti toliko.E ae batali me zakacio si se kao krpelj za mene...
                            Necemo imati tenisera u prvih 200, a Novak nece pasti toliko? ahahahahahahahahahahahahahahahaha
                            Novak je znaci druge nacionalnosti, prestani da pises vise da ti se ne bi smejali

                            Comment


                            • Originally posted by TheZIX90 View Post
                              Au ala si ogranicen pa ovo je vise sramota,jel ti znas da citas? Napisao sam da kroz 6 god necemo imati tenisera u prvih 200,a ne da ce NOvak pasti toliko.E ae batali me zakacio si se kao krpelj za mene...
                              A ko si ti da tvrdis da necemo imati nikoga u prvih 200???A sta su Nikola Milivojevic i ostali momci koji dolaze?
                              http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

                              Comment


                              • Originally posted by Roki Balboa View Post
                                Necemo imati tenisera u prvih 200, a Novak nece pasti toliko? ahahahahahahahahahahahahahahahaha
                                Novak je znaci druge nacionalnosti, prestani da pises vise da ti se ne bi smejali
                                Mnogo si glup da je to vise greota,nov si ovde i umukni.Ja da trolujem ja bi stalno ostavljao postove a ne bi dolazio jednom u dve nedelje pametnice jedna...

                                Comment

                                Working...
                                X