Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tenis

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • takoooo je tako se igra!!!
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Tsongin BH je stvarno smijesan...on u toku meca konta dal da igra jednorucni il dvorucni

      Comment


      • kad vidim crnu rupu troickog na tribinama odmah mi se slosi.
        It is not the violence that sets a man apart.
        It's the distance he's prepared to go.

        Comment


        • Strasan rebrejk Novaka, ali sa pokazanim padovima u igri nece ici.

          Comment


          • Tako bre. Ne odgledah prvih par gemova, ali mi je bilo neverovatno kada sam video da ga je Conga brejknuo, delovao je potpuno razbijeno nakon prvog seta. Opet se Novak pobrinuo da ga vrati u mec.
            Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

            Comment


            • Nije tacno da u OI katastrofa, mozda su po nase sportiste ( pre svega u kolekstivnim sportovima, da izostavim samo vaterpoliste) katastrofalne,ali su opasno zanimljive . Ja zaista ne znam sta ste vi ljudi ocekivali, da nasi osvoje sve u cemu se takmice!?... Kod mene je kuci na tv-u ceo dan upaljena olimpijada, i svaki dan se odusevim, pa makar i nekom gluposcu... kao sto su siske ispod miske jedne takmicarke u dizanju tegova, i njen ponosan pogled kada je visoko podignutih ruku ostvarila svoj cilj
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Dobro je da je spasao ove brejk lopte, do kraja ovog seta ce da ga brejkne jos jednom 100% ..
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • više sreće nego pameti na 15:40

                  Conga viče zbog promašaja AAAAAAAAAA, Novak s druge strane AAAAAAAAAAAAAAAAA
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Nole je vec trebao biti u polufinalu

                    Comment


                    • Conga uzima gem bez prvog servisa... paradoks !? a mozda i nesto drugo...
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Lepa Maria uzela Kvitovoj 1. set u TB-u! Sta se desava sa Kirilenko u zadnje vreme, skroz je podivljala

                        Comment


                        • Hvala Jo
                          Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                          Comment


                          • Ноле оваквом игром нема шта да тражи ни против Мареја, а камоли Фекија...
                            sigpic

                            Comment


                            • Slabo igra u drugom setu i dalje je dosta oscijalacija. Jo je ocajan i Novak je morao vec sad da ima mec, sto se duze igra sve su vece sanse da Francuz nadje neki ritam.

                              Taj Zimonjic me odavno nervira, sad sam vec ubijedjen da ne bi nista uzeo da nije bilo Nestora. Sa kim god da igra dubl u reprezentaciji mnogo je gori od partnera. Ne moze svaki dan bit' los dan u kancelariji.
                              sigpic

                              Comment


                              • Basme interesuje Ziko, kojim segmentom njegove igre u ovom mecu nisi zadovoljan... samo nemoj molim te da kazes volejima ...
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X