Announcement

Collapse
No announcement yet.

Football Manager

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gangrena brate, kakva ti pitanja postavljas. Bratu Miki ne treba golman, njegovi protivnici ne prelaze centar.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Originally posted by Gangrena View Post
      Miko ako igras formaciju 4-1-2-2-2 to ti je 11 igraca bez golmana
      On je toliki strucnjak i takticar da mu golman i ne treba.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Gangrena View Post
        Miko ako igras formaciju 4-1-2-2-2 to ti je 11 igraca bez golmana
        vidis da sam napisao tim i nigde nema 2 napadaca
        znaci 4-1-2-2-1
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment




        • Romelu LUKAKU Majstor , sa 17 igraca u timu , sa crvenim Mikela na 1-0 , Lukaku ulazi u 75-oj umesto Torresa i u 92 iz kontre matira Gomesa za finale Lige Sampiona u mojoj prvoj sezoni sa Celzijem koji sam preuzeo kada je bio 19 na tabeli , koja ludost , majstor , u kakvom sam sastavu igrao , bez Hulka,Mate,Drogbe,Ivanovica i Ramiresa i ponovo Majstori , finale sa Realom , posto sam 6 u ligi i ako ne dobijem Liverpula na Enfildu nemam LS sledece godine osim ako ne osvojim , ali hocu
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Najjaci menadzer je 2005.
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment



            • Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Pirati jeste nasli neki patch za nonsteam ?
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Kako da u'vatim screen?Ne mogu klikcuci misom da spustim i podignem prozor,da ga malo smanjim,samo preko windows keya ali ne mogu onda iako otvorim fs capture na ctrl i prt screen da uhvatim screen,treba li nesto da podesim?
                  Last edited by Vladan; 07-04-12, 23:48.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Kako da u'vatim screen?Ne mogu klikcuci misom da spustim i podignem prozor,da ga malo smanjim,samo preko windows keya ali ne mogu onda iako otvorim fs capture na ctrl i prt screen da uhvatim screen,treba li nesto da podesim?
                    Window mode treba da ti bude... Vidi tamo u options/customize itd. Tako nešto, mrzi me sad da ulazim da proveravam...
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • Fala Krle,kad upalim potrazicu,samo da znam sta trazim
                      sigpic

                      Comment




                      • http://www.dodaj.rs/f/3T/UX/1Zv3pRTZ/srrep.jpg

                        http://www.dodaj.rs/f/3m/11J/2Ba7ETS9/his.jpg

                        http://www.dodaj.rs/f/14/123/jMtyOAJ/tea1.jpg
                        http://www.dodaj.rs/f/1V/Ge/1Bv33beK/tea2.jpg

                        http://www.dodaj.rs/f/2g/uY/BIUBEsB/coeeu.jpg

                        Cezar,Ozil,Gago i Pato nemaju mjesto ni u drugom temu,INSTITUCIJA!!!
                        Last edited by Vladan; 08-04-12, 01:04.
                        sigpic

                        Comment


                        • Jel moguce ikako da mi sejv prezivi nakon crash dump-a?
                          sigpic
                          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                          Comment


                          • Poceo juce sejv sa Bilbaom kako je brutalna ekipa ono je strasno mali Muniain ubija
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Nakon osvajanja LS sa Celzijem u svojoj 2. sezoni (prvoj sa Celzijem) u 3.sezoni sam bio 8. nakon 11 kola ali nisam mislio da ce biti problema izvuci 4 poziciju , dobio sam otkaz , preuzeo Sosijedad koji bio u opasnoj zoni , imao sam od 10 meceva (8-2-0) niz ali onda su mi se povredili Destro i Prieto koji su bili ubedljivo najbolji i sa 5 sam zavrsio 9 ligi i prekinuo ugovor jer mi se nije igrala jos jedna sezona bez LS ali nisam dobio nikakvu ponudu , aplicirao sam i Volzburgu i Verderu i nije mi jasno zasto me nisu prihvatili a jedan Celzi me prihvatio , dodjem u Udineze koji je bio 8 u Seriji A cini mi se u mojoj 3 sezoni igre. Sa Udinezeom , najskuplji igrac vredi 7M , imam u timu Odiona Ighala , igrac je jedan od najbrzih igraca pa u svim timovima koje sam vodio najbrzi sad verovatno u ovoj sezoni jedan od najbrzih na igrici , covek primi loptu , predje 2 igraca , strasan , cena mu je 14M sada a bila je 2.5 kad sam ja dosao , uzeo sam Skudeto u prvoj sezoni i sada igram drugu , prvo kolo sam tek odigrao , izgubio na strani od Palerma 1-0 , u LS imam grupu sa Arsenalom,Portom i jos s nekime , cini mi se da je u pitanju Lens ali nisam siguran. Doveo sam Lazara Markovica,Frimponga,Pisceka,Blazcikovskog,doveo sam jos nekoga na zadnjem veznom ali nmg se setiti koga , videcu kad udjem u igricu xD...
                              Nadam se da cu uspeti uzeti LS pa onda sta bude. BTW Partizan od kada igram igricu nije ispustio titulu , svake godine champ , Stanoje jos trener , igrali LS 3 puta , sada ispali od Makabija u zadnjem kolu Ima Nemanju Kojica , lik razbija , ja sam ga htio dovesti ali nisu mi ga pustili kao ni Lekovica koji razbija u Partizanu kao levi bek
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Ima li neki piratski patch sa najnovijim rosterima?

                                Comment

                                Working...
                                X