Announcement

Collapse
No announcement yet.

Football Manager

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Svaka tebi cast, ja bih tako mogao da odigram dve pripremne tekme i da razbijem komp , a i ako bih izdrzao sezonu, ona bi trajala jedno 8 meseci
    sloboda ili ništa

    Comment


    • @ Gang



      Spoiler

      Comment


      • Gangara novi Murinjo Ne volim Porcmut samo zato što ih je trenirao pijana babura Rednap , hteo sam Šefild da uzmem kad oni u nekoj ligi 25 sever
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Izbegavam Engleske nize lige,slabo se snalazim u skautingu jeftinih,a kvalitetnih igraca,iskreno i smara me to malo eventualno Championship,to je vec prihvatljivo.
          Nasao sam neki svetlo plavi background,pa sam u duhu te boje i poceo avanturu sa Malmo FF.

          Comment


          • Ni ja ne volim te niže lige ne mogu da se bahćem sa igračima koji imaju staminu 8 pa moram da imam 5 krila i 5 bekova zato što crknu na poluvremenu Inače novi sejv sam počeo sa Stoukom mnogo dobra ekipica defanzivno orijentisana i brat Mozes mi je tu godinu dana , probao sam da ga otkupim ali Smorinjo traži 16 milki a meni transfer 8
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Niste u dobrim odnosima sa starim dobrim LLM-om.

              Ne pamtim kada sam poslednji put igrao sa nekim prvoligasem, veliki mi je gust da krecem iz nizih divizija. Poslednjih godina sam igrao sa spanskim, britanskim i istocnoevropskim klubovima.

              Nesto mi nije legla 15-ica, ali planiram da u narednoj verziji pocnem novi sejv sa skotskim nizeligasem jer je njihov ligaski sistem konacno reorganizovan u pravu piramidu.

              Sto se poslednjih 5-6godina tice, u vodjenju prvoligasa, kao izuzetku, imam fina iskustva sa Linfildom, Partizanom i Rosenborgom.

              Comment


              • Originally posted by Bogi View Post
                Niste u dobrim odnosima sa starim dobrim LLM-om.

                Ne pamtim kada sam poslednji put igrao sa nekim prvoligasem, veliki mi je gust da krecem iz nizih divizija. Poslednjih godina sam igrao sa spanskim, britanskim i istocnoevropskim klubovima.

                Nesto mi nije legla 15-ica, ali planiram da u narednoj verziji pocnem novi sejv sa skotskim nizeligasem jer je njihov ligaski sistem konacno reorganizovan u pravu piramidu.

                Sto se poslednjih 5-6godina tice, u vodjenju prvoligasa, kao izuzetku, imam fina iskustva sa Linfildom, Partizanom i Rosenborgom.
                Koju verziju igras i kakav stil fudbala forsiras ?

                Comment


                • Uvek igram poslednju verziju, zbog baze podataka, ne vredi LLM sa ovim polovicnim, pa ni sa iznadprosecnim apdejtovima jer uglavnom ne pokrivaju nize lige.

                  Obicno igraci nizeligaskih klubova imaju problem sa staminom pa i ne mogu da forsiram preterano brzu igru. Mada to i nije moj izbor, igram nesto sporije, uvek sa jednim igracem ispred stopera i ofanzivnim bekovima. Nesto tipa: control/attacking + fluid + wide. Mada nema niceg lepseg nego da prilagodis sistem igracima.

                  Volim da dovodim igrace 30+, jer starost granje lomi dok su ostali mahom iz akademije ako uspem da je organizujem.

                  Nisam se puno interesovao oko inovacija u predstojecoj verziji, za mene i dalje ostaju u pamcenju 01/02, 03/04, 2007, 2010 i 2011.

                  Comment


                  • Ima neko link za 15icu da provereno radi ?
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • https://kat.cr/football-manager-2015...t10684344.html

                      Comment


                      • Jesi probao , jel mora da se briše steam ?
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Ko nije trenirao Athletic Bilbao taj ne zna sta je pakao sa skautingom i trazenje igraca koji imaju baskijsko poreklo.
                          Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                          Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                          Comment


                          • Originally posted by Lord Gangrena View Post
                            Jesi probao , jel mora da se briše steam ?
                            Evo igram upravo Ne treba ti stim uopste samo next, next i kopiras krek

                            Ako te pale transferi ovi letnji i generalno izmene, ovaj lik je najjaci po meni:

                            http://www.fmscout.com/a-fm15-transf...ks-by-pr0.html

                            Izlazi prekosutra novi apdejt.

                            Comment


                            • Originally posted by cleoo View Post
                              Ko nije trenirao Athletic Bilbao taj ne zna sta je pakao sa skautingom i trazenje igraca koji imaju baskijsko poreklo.
                              Najduži sejv što sam ikad igrao , preko 30 sezona sa njima
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Kako možete tolko sezona da igrate ,mene smori kad krene da izmišlja igrače 5-10 sezona top i to je mnogo
                                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                                Comment

                                Working...
                                X