Announcement

Collapse
No announcement yet.

Football Manager

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dovedem u svojoj prvoj sezoni u Arsenalu Dybalu za 12 miliona on strpa 12 golova i 12 asistencija,prodam ga PSG-u za 65 uz mogucnost da naraste na 95 miliona transfer
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Originally posted by gokara View Post
      Samo treba da izbrišete "fake" fajl i učitaće vam igru sa pravim imenima nemačkih igrača.

      Put do tog fajla je: Program Files/Football Manager/data/db/1200/inc/all

      Kad uđeš u fasciklu all, izbrišeš sve iz nje i pojaviće se prava imena nemačkih i japanskih igrača kad se učita nova igra. Bar je tako bilo do FM 14.

      Inače napisao sam gore 1200 jer ja igram samo FM 12, nijedan menađer ne može da se poredi sa njim, još onaj infusse skin, nenadjebivo. Još je samo sedmica imala tu draž, sve ostalo je bilo samo instal-unisnstal.
      Zaista to napisa pored zivog nam Fm 2005 i Fm 2008. To je nenadjebivo.
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Originally posted by Indigo View Post
        Zaista to napisa pored zivog nam Fm 2005 i Fm 2008. To je nenadjebivo.
        Peticu nisam igrao, počeo sam sa sedmicom, u pravu si ni osmica nije loša, ali sedmica je sedmica.

        Comment


        • Uspeo sam da osposobim 14 skinuo transfer update i krećem sve iz početka Planiram da oborim rekord sa FM 12 od 25 sezona sa Bilbaom

          Trenutna ekipa , sa tim što se gotovo svi rotiraju .



          I fantastičan početak sezone kvalifikovao sam se za LŠ i dobio Deportivo u prvom kolu

          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Jel može neko da stavi neki link na srpskom o razvoju atributa kod igrača, ono tipa sa kojim utakmicama se razvijaju, koliko treba da igra minuta da bi mu se računao trening, da li i internacionalne klupske utakmice i reprezentativne utiču na razvoj atributa ili samo prvenstvene. Čitao sam neka uputstva za ove onlajn menadžere pa ne znam da li to važi i za FM.

            Comment


            • Originally posted by gokara View Post
              Jel može neko da stavi neki link na srpskom o razvoju atributa kod igrača, ono tipa sa kojim utakmicama se razvijaju, koliko treba da igra minuta da bi mu se računao trening, da li i internacionalne klupske utakmice i reprezentativne utiču na razvoj atributa ili samo prvenstvene. Čitao sam neka uputstva za ove onlajn menadžere pa ne znam da li to važi i za FM.
              Mislim da nema nigde to tako detaljno objašnjeno sećam se pre na nekom našem FM forumu je bila priča oko toga . Ovako dok su klinci tipa do 18 godina treba minimum 10 minuta po utakmici da bi se dodatno razvijali atributi. Mada dosta stvari ti tu stvara faktor tipa da mu nađeš iskusne tutore koji imaju preko 30 godina (ovi mlađi slabije daju rezultate) da razviješ training facility i da imaš podjednako dobre trenere i u mladom pogonu i u prvom timu . Internacione utakmice mu daju bonus poene na mentalne ocene i teamwork ali ništa preterano . Takođe bitna stvar kad pređe 18 godina ako ne može da ti igra first team fudbal da nađeš neki tim maximum ligu ispod i da paziš kad je onaj ugovor da mu garantuju first team fudbal i da imaju dobre training facility pošto se ocene drastično razvijaju do 21,22 godine .
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                Comment


                • http://www.sportske.net/vest/sport-i...gi-244173.html

                  Verovali ili ne, ali ja pikam FM05(trenutno sam u 2009. godini).
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • Prepoznaje i FM Arsenalovu finansijsku dominaciju
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Jel ima neko link za poslednji FM? Tj postoji li?
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Ma mani se toga. Dok ne izadju patchevi i fixevi nije ni vredno igranja.
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • Izvoli Marli, trebalo bi da radi http://www.nosteam.ro/index.php?topi...2278#msg202278

                          edit: Načuo sam, da ko kupi original imaće igricu na srpskom

                          Comment


                          • Taj patch v4 ne radi, tj. nisu prava imena, bilo je pre par dana neka test patch_v8 koji ja imam i koji pikam. Radi tako sve normalno 15 dana igre i onda se odjednom vrate fake imena, onda ja samo sejviram, ugasim igru, otvorim igru, otvorim sejv i opet sve tako normalno 15 dana i u krug. Zadovoljan do izlaska pravog patch-a da teram.

                            Inače taj v8 su skinuli, nisu mogli tamo ti ljudi da zive od spama na temi, šta ovo, šta ono, kad će pravi patch i zaključali dok ne završe to.

                            Inače, FM vrhčina i brže radi nego prošlogodišnji.

                            Comment


                            • Brajkula kida sa Liverpulom ili Milanom
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • Originally posted by Indigo View Post
                                Brajkula kida sa Liverpulom ili Milanom
                                Uzeo reprezentaciju Engleske, dao Milneru traku.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X