Announcement

Collapse
No announcement yet.

Football Manager

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by analitičar View Post
    Dobar ti je i onaj klinac Miatland Niles ako ga nisi prodao.

    Ovaj mali iz Monaka Lemar deluje mi kao top talenat, ali nece da mi ga prodaju za 25 milki, a meni se ne razbacuje Kroenkinim parama , iako mi je budzet 170 miliona
    Meni u Svonsiju 25 miliona Živim od poluproizvoda Arsenalove škole.
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • Meni fm nema drazi da sada ja kupujem te mega zvezde od 100 miliona i postizem rezultate. Isto gledam da ne pretplacujem igrace. Jedino sto sam morao da pretplatim Gaju i platim otkupnu klauzulu od 50 miliona ali je lik najveci potencijal igre na levom beku .Dao si mi dobru ideju sto se tice Sabatinija .

      Pametno ti je to Indigo. Vengerica pokupio masu talentovanih klinaca, nema tu greske

      Comment


      • Ja sam za Gayu nudio preko 70m, picke nisu htjele.

        Jebiga ja sam biznismen, ja se volim igrati monopola
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Allison neki iz Brazilske lige, doveo ga 11 miliona, decko kida, isto tako Tom Caroll iz Totenhema je dobar.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Druze moze ss Neymara i ekipe?

            Comment


            • Spoiler


              Spoiler


              Spoiler


              Pocetak decembra tek, valja preziviti do januara da potpise.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • https://gyazo.com/ca660ea139d336f2679d7e27c78b68a9
                Moze ss ovih podesavanja ako nije problem? hvala ti za ssove

                Comment


                • Originally posted by MarcelloLippi View Post
                  https://gyazo.com/ca660ea139d336f2679d7e27c78b68a9
                  Moze ss ovih podesavanja ako nije problem? hvala ti za ssove
                  Ovdje mi je sve na najbrze podeseno i highlights na key moments. Nemam ja zivaca sve pratiti, vjerovatno zato i cesto izgubim tekme koje bi dobivao jer ne pratim sta se desava na terenu i ne stignem na vrijeme da promjenim instrukcije.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • a na koju kameru igras 2d classic ili 3d?

                    Comment


                    • Jel moguce da gledate highlights? Ne znam, nisam odavno igrao manager, na prethodnim izdanjima je mnogo lakse bilo i mnogo bolji rezultati ako gledate sanse. Inace da li mozda ima ovde neki zaludjenik za CM 03-04?
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Originally posted by MarcelloLippi View Post
                        a na koju kameru igras 2d classic ili 3d?
                        3d jer imam zvjerku od kompa pa mogu, a prije sam gledao 2d
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Imam ja jos uvek CM 01-02 .... kakva je to tek igra u svoje vreme bila. Ludilo.
                          Samo kontam da dosta ljudi odavde u to vreme nije ni znala sta je komp, tako da ne "davim" sa tom igrom.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Mi smo u to vreme spavali u igraionici bukvalno, i igralo na lanu 03-04, i dalje pamtim legende tog managera, igrao sam ga do pre 2-3 godine, nijedan posle nisam mogao da cepam kao taj. Epic game
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Originally posted by mark it zero View Post
                              Mi smo u to vreme spavali u igraionici bukvalno, i igralo na lanu 03-04, i dalje pamtim legende tog managera, igrao sam ga do pre 2-3 godine, nijedan posle nisam mogao da cepam kao taj. Epic game
                              Pa ta prica. Ili kada se skupi nas sedam krenemo Kalco i svako uzme po jednu ekipu od "Sedam Sestara" : Juve, Inter, Milan, Lacio, Roma, Parma, Fiorentina. I onda krece krljanje. A kakve su to tek ekipe bile. Pa ko ce uzeti titulu, ko ce u LS .... pa podjebavanja, pa se neko iznervira usled losih rezultata, pa hoce da odustane, pa mu ne damo naravno jer bi ostalima upropastio igru. Ma ne mogu ni da se prisecam, seta me uhvati.

                              Ili kada krenem sa nekim treceligasem, pa za nekoliko sezona guram do prve lige, pa borba za evropu. Klasika, kao i sve ovo sada, samo tada je to bilo nesto novo, nesto neprevazidjeno za to vreme.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Ja ne mogu gledati 3D nekako mi to nije manager na koji sam ja navikao. A i mnogo mi tako duže traju utakmice pa me to nervira.
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X