Announcement

Collapse
No announcement yet.

Football Manager

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fak ju. Ocekivao nesto tipa wow 'ocu ja a ti tako

    Comment


    • Ja imam specifican ukus.

      Ne volim previse djdja okolo, da bude sve u nekim bojama i tako to. Meni odgovara savrseno ova trenutna jednostavnost
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Ja uvek ubacim slike igraca, dresove i grbove. Bez toga ne mogu da igram. Kad dovodim neke anonimusu moram da vidim kakvu njusku ima jbg. Ove godine sam bas preterao ali ko ga jebe.

        Comment


        • Avram voli da šljašti. Kreči čovek kuću, stan u ljubičasto-zelenu i razbije sve to sa crvenim zavesama
          Šta znam ja isto ko i aki, što jednostavnije to bolje. Nikad skin nisam ubacio.
          Last edited by Indigo; 29-03-16, 20:21.
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • Ne bih ni ja ubacio skin da ne mora ali mora da bi se videli slike gradova i stadiona.

            Spoiler


            Kida jbg <3 Jos nisam provalio kako da ubacim drugu sliku za background. Treba da se jebem sa config fajlom ali mi bas cimanje.

            Comment


            • Ima baš sve? Znaš gde je Lok?
              Ja dok sam "trenirao fudbal" , slobodno čitaj dva i po meseca sa prekidima s obzirom na dve leve noge i first touchom ko sveže obrađena fosna igrao sam prvu postavu protiv juniora Fk Sloge iz Loka. Taj teren da ubace i ja odmah skidam.
              Pre utakmice bile krave na ispaši, izgazile travu i polizale sveže naneti kreč, tako da je teren više ličio na odbojkaško igralište. Sada ne znam kako izgleda ali ono je bio teren, uspeh je bio da ti kopačka ne ostane u rupi od kopita a šesnesterac je počinjao negde na dvadeset metara
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • Lok je tipa pola sata od mene. Znam sta mi pricas, imao sam puno iskustva sa domacim zivotinjama dok sam i ja trenirao. Bio sam bas dobar golman, a i sad sam jbg.

                Normalna stvar u Banatu, evo sad sam se bas setio u jednom selu pre tekme baba tera guske i svinje sa terena.

                Sad cu da proverim da li ima.

                Comment


                • Nea brate. Mozda ima na fm serbia, mislim da oni rade sve lige Srbije.

                  Comment


                  • Jeste da je off ali da podelim i ja jedno iskustvo iz beton lige igramo protiv ekipe koja se bori za opstanak kao i mi,vodimo 1-0 a kisa pada kao kroz levak,oprostio bih tebi ja i vise..itd sto kaze pejovic..elem.ispred naseg gola bara precnika 3 metra..i sad situacija. pas u prazno,lopta bliza nasem golmanu i on mozak da se ne bi isprljao obilazi baru i normalno protivnicki igrac uklizava i daje gol
                    MESSI 10

                    Comment


                    • Kako su me jebeno iznervirali juče, hteo da odmorim malo Ibanjeza i ubacim ga posle u drugom poluvrememu i on frajer u 92 minutu napravi penal..

                      Comment


                      • Prosao sam i drugu sezonu u stoke, i ligu drzao sam se do samog kraja i napravio sam niz od 27utakmica bez poraza i 12meceva bez primljenog gola i niti jedan poraz na domaceg terena ali sve je to uzalud jer je city uzeo ligu za 2 bodova vise od mene , ali ipak sam uzeo fa cup, capital cup i community shield dok u ligu prvaka prosao sam grupu al nisam imao srecu u 1/8 finala sam dobio real madrid i kod kuce sam lepo igrao i vodio ali ronaldo je izednacio u 88min i odigrao 1-1 dok na revans mecu sam se pre pocetka predao i odmarao igrace

                        ubedlivo najbolju defanzivu



                        i ponosan sam na ovome i moju sjajnu igru kod kuce




                        A trecu sezonu idem u arsenal ponudili su mi dogovor i idem da podignem tim
                        Last edited by stewanoskipp; 03-04-16, 19:21.
                        Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                        Comment


                        • Kod mene Celsi zakucan za dno, 10 kola pre kraja oni 20. a imaju strasan tim
                          Vodi ih Frank De Boer
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Izazov za sve menagere Oborio sam nekoliko rekorda i odigrao savrsenu prvu sezonu u arsenal





                            Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                            Comment


                            • Druga u nizu



                              Inače sam smrt za Flamengo.

                              sigpic

                              Comment


                              • Pročulo se do Milana šta se radi u Laranžeirasu. Prvo su se nećkali



                                ali su potom poklekli

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X