Announcement

Collapse
No announcement yet.

Football Manager

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by PRINCONI View Post
    Isto
    Pa ondak nista. Sve iz pocetka....
    Uvek, ali uvek snimaj najmanje na dva sejva.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Snima ovaj menadzer u 3 sejva, stalno, sam od sebe.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Originally posted by maliajnstajn View Post
        Snima ovaj menadzer u 3 sejva, stalno, sam od sebe.
        Napravis lagano jos jedan folder za backup ili tako nesto. Roknes ga negde. I kopiras svaki put posle snimanja. Ako jeedan crkne valjda drugi nece...
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Kakva drolja od igre . A nista, krecem sa Monakom ili Valensijom

          Comment


          • Gotova sezona, iznad svakog očekivanja:

            Bio sam u trci za titulu do 36. kola, kada sam baš protiv Sao Paula na Morumbiju odigrao 2:2.

            Spoiler


            Šlag na tortu je ispadanje Botafoga. Vasko se sačuvao pobedom u poslednjem kolu.


            Inače, Sao Paulo je na kraju očekivano uzeo trofej (plus i Libertadores), pošto su sprcali oko 100 miliona reala na pojačanja (cirka 35 miliona evra) - neviđena suma za Brazil. Libertadores za mene, nisam se ni nadao tako dobrom plasmanu, pošto mi je tim na 11. mestu po pitanju visine plata i očekivanja. Međutim, potpuno sam "oslobodio" Kenedija, Karlosa i Žulijaa sa lanca, deca su rasturila. Fred tradicionalno koristan.

            Spoiler


            Imam ugovor na još godinu dana i planiram ostati (igra se Libertadores ), a ujedno se sledeće jeseni održavaju i izbori u klubu, te bih možda otišao zajedno sa predsednikom koji je postao popustljiviji prema meni kako je sezona odmicala. Mada je klub slab finansijski, sportski direktor je odradio fantastične transfere preko pozajmica, slobodnih igrača, te računam da ćemo spremiti ekipu i za Libertadores. Pošto za moje "mete" klub nema novca, s. direktor je zadužena za pronalaženje igrača.
            Last edited by Crni Đorđe; 11-03-16, 19:11.
            sigpic

            Comment


            • Ha

              sigpic

              Comment


              • Igras li Princoni, imal nade za sejv?
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  Igras li Princoni, imal nade za sejv?
                  Riknuo sejv . Napravio sam bio rezervni sejv dok sam bio na sredini druge sezone sa Arsenalom, mada nemam trenutno volje da to ponovo igram. Videcu da li to da nastavljam ili da krenem sa Dortmundom, Monakom ili Valensijom npr.

                  Comment


                  • Kod mene se vrete 3 sejva, pa kako on odluci tako bude.

                    Mjenjao sam taktiku. Prokuzili su moj konzervativni nacin ubijanja sa krila
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment




                    • Upadoh u veselo društvance. Kolo Kolo šampion Čilea, Karakas i Barselona iz Gvajakila vicešampioni Venecuele i Ekvadora. Međutim, dosta bolja grupa nego da me poseti neka argentinska ili meksička ekipa.
                      sigpic

                      Comment


                      • Danas igrao derbi protiv Partizana, mučenici dobiše dva crvena

                        Comment


                        • Evo ljudi i moja prva sezona se blizi kraju igram so stoke i na pocetku je bilo lose dok sam pronaso taktiku u pozicije koje mu leze na igrace, a kad sam sve to skocako poceli su moji da gaze Evo sada sam 34kolo jednu utakmicu zaostajem zbog fa cup i sada me ocekuje okrasaj kod kuce so vodeci City koj sam ga dobio pre par dana u 1/2 finale fa cupa kod kuce 2:1 ... A jos toga imam i finala Fa cupa Moguca 2 kruna



                          Borba za titula traje do samog kraja a ja i nemam bas neki dobar raspored do kraja Ali moze se vidjeti da sam u sjajnoj formi i 22 meceva u nizu bez poraza pa zasto i da ne osvojim



                          Ako uzmem ligu sada sledecu sezonu me ocekuje ligu sampiona a sa ovim timom tesko da mogu da uradim neki veliki rezultat, pa ocekuje se nekoliko pojacajna nesto sam dogovorio sada a to su : Meireles, Gonzalo Castro (ljevi spoljni-sociead), Ludwig Augustlnsson (ljevi bek-kopenhgen), Jon Flanagan, Vicente Iborra... A treba mi jos rasan strelac
                          Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                          Comment


                          • Može da se skocka ekipa i jeftino.

                            Spoiler
                            sigpic

                            Comment


                            • Sampion Dobio sam city 3-2 kod kuce a imao sam vodstvo 3-0 nakon 18min x2 diouf 1 shaqiri, u gostima uspeo sam dam preokrenm kod watforda od 1-0 1-2 dva pogodaka od kornera, u gostima so arsenala jedva sam uspeo da iscupam 1-1 arnautovic 83min, i zadjne kolo imao sam jedan poen prednosti 79 od citu i sam igrao kod kuce so everton a city gostovao je kod watforda a oni su se borili za opstanak i ja sam gubio na polovremenu 1-2 i city je gubio 2-1 ja sam uspeo da odigram 2-2 i da odrzim niz od 26 utakmica bez poraza dok city je porazen i pelegrini je dobio otkaz Sada me ocekuje i finale FA CUP so arsenal

                              Shaqiri - "Player of the year" - 14 golova 7 asistencije u 32 utakmice i 7.73rejting
                              Ja sam menadzer godine 20godina - 26meceva 53% win ratio, 1272 poena
                              Last edited by stewanoskipp; 13-03-16, 15:07.
                              Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                              Comment


                              • Odoh da igram menadzera, jedino mjesto gdje Arsenal dominira
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X