Announcement

Collapse
No announcement yet.

Football Manager

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • https://serbian-fm.net/kontrolisanje...16-vt12359.htm
    Ovaj tekst bi trebao da ti pomogne.

    Comment


    • Jel neko jos voli da se zajebaje sa promjenama trenera i fizioterapeuta?
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Kako ne, jos ove godine je bas lako videti te stvari. Sad cesce nego inace i npr. promenim delatnost nekome, jer za nesto drugo ima mnogo bolje ocene. Mada obicno prihvate promenu samo ako osecaju da je to bolja pozicija od trenutne.

        Ne volim bas da pucam tu pare, pa ako mi se i ne svidaju neki u staffu na pocetku, obicno ih ispostujem dok im se ne zavrsi ugovor. Uzasno me nervira ako mi je asistent slepac za procenu trenutnih i buducih sposobnosti igraca, pogotovo trenutnih, jedino tu odmah trazim nekog kasvetnog.

        Comment


        • Otjerao ja Boulda, doveo Buvca nakon sto je Kloppara popio otkaz u Liverpoolu i evo sad sam im oteo i Staridza za 100m jebem ti grob i nenormalnu cijenu
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Ne pitas za cenu kad se radi o fudbaleru sklonom povredama, da ti bude sto realnije?

            Comment


            • Ma sad cu ja tim fitnes trenera i fizioterapeuta da sredim ima da on daje ko na pokretnoj traci. On i Morata u rotaciji, sa Barbosom kao trecim izborem, ljepota
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Gabriel Barbosa

                Mnogo jak igrac + dovedas ga za smesnu sumu novca.

                Comment


                • Jel moze taj u Zvezdu?
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Ide mi sve ovo malo na živce. Protiv svakoga imam posed lopte oko 65 do 70 %. Dakle igram possession taktiku, stvaram oko 20 prilika na utakmici a od čega samo 3 ili 4 budu šutevi u okvir gola
                    Protivnik ga stalno daje iz kontre, igraju direct passing i zabijaju bez problema. A obično imaju od 5 do 10 šuteva od toga 2 ili 3 u okvir gola. Spustim defnazivnu liniju, štoperi na close down less i opet ga dobijem iz kontre.
                    A ono što je apsurd gotovo na svakoj utakmici imam bolji timski average rating nego protivnička ekipa. Minimalno mi je 7.10 do 7,2 i ni to nije dovoljno. E serem im se u usta glupava kad su ga napravili ovako nakaznog.
                    There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • Watch this shit!

                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • Meni nesto nece da se slika preko prtScr-a ali igrao sam danas utakmicu protiv Totenhema u gostima, oni su prvi na tabeli, ja stavim 4-4-1-1 i counter stil, oni povedu 1-0 a ja sve zivo stavio def ili support samo Lingard i Vardy napred, i dobijem ih 2-1 sutevi na gol oni 30 ja 9, u okvir oni 11 ja 5, docekao sam konacno i to da ja dobijem nekog na kontre
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Ja čekam novi patch jer ovo je žestoko sranje. Jedino što pali je counter taktika mada ni to nije neki garant da ti neki Watford neće uvaliti 3 gola baš upravo na kontre. Džaba i ako kampuješ na svojoj polovini i defanzivci ti ne izleću previše kad ga primaš sigurno. Jebote imam 700 pasova, 30 šuteva na gol a ne mogu da ga uvaljam nekako. Zamisli stavim highly structured baš kako me ne bi uništavali na kontre i onda se pojavi neki Sunderland, šutne jednom na gol i op nerešeno.
                          Bio sam drugi na tabeli, pet nerešenih za redom i eto me na 5 om mestu. Mister X, eto tako treba da se zovem.
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • Indigo pukao bratic.
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • Ja dao Buvcu da mi vodi treninge, ljudi zgaziste, 20 golova u 3 tekme

                              Naprijed brate stavi da ti igraju ili IF i W ili W i W. Veznjak nek bude AP. Ovi svi nek ti budu na Support.

                              Spic nek ti bude CF.

                              Ako igras 4-3-2-1. U sredini moras imat jebenog BWM na Support, da gazi i dobiva zutalje. Kod mene Coq proslu sezonu 17 zutih ima A pored njega nek ti bude DLP na Support. I uzivaj

                              Odbranu jebiga moras skontat kako da postavis u zavisnosti od bekova kakvi su. Ja imam Rodrigeza i Bellerina i stavio sam ih na FB Attack. Ovu dvojicu u odbrani ne znam.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by Indigo View Post
                                Ja čekam novi patch jer ovo je žestoko sranje. Jedino što pali je counter taktika mada ni to nije neki garant da ti neki Watford neće uvaliti 3 gola baš upravo na kontre. Džaba i ako kampuješ na svojoj polovini i defanzivci ti ne izleću previše kad ga primaš sigurno. Jebote imam 700 pasova, 30 šuteva na gol a ne mogu da ga uvaljam nekako. Zamisli stavim highly structured baš kako me ne bi uništavali na kontre i onda se pojavi neki Sunderland, šutne jednom na gol i op nerešeno.
                                Bio sam drugi na tabeli, pet nerešenih za redom i eto me na 5 om mestu. Mister X, eto tako treba da se zovem.
                                Ja sam u prvoj sezoni sa Lesterom imao 15 neresenih i na kraju 7. zavrsio
                                Dzabe mi pobeda nad Totenhemom kada me je naduo Sanderlend 3-0 i to kod mene kuci.
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X